Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:28:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет - част 2  (Прочетена 164714 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 19, 2008, 15:09:53 »


marchela, радвам се че ти харесва give_rose. Аз хич не обичам гипсофил и държах да няма. Моят беше с рози, кали и бели фрезии, но сватбата беше през март и тогава имаше много...
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 21, 2008, 08:31:26 »

Този букет страшно ми харесва! Не ми пасва никак на нищо, но някакси ми е един такъв много енергичен и чак ми се иска да го гушна  crazy. Gery79, няма ли да е подходящ за тебе с кафявото?


* green-bouquet-mushrooms.jpg (55.6 KB, 561x478 - видяно 317 пъти.)
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 21, 2008, 08:35:32 »

Този букет страшно ми харесва! Не ми пасва никак на нищо, но някакси ми е един такъв много енергичен и чак ми се иска да го гушна  crazy. Gery79, няма ли да е подходящ за тебе с кафявото?

 yahoo
 yahoo Eто ги и "моите" зелени хризантемки! Ама, ужасно е красив!  Bravo
Моят букет ще е от такива хризантеми и орхидеи.
Но, понеже, роклята ми е цялата в златни нашивки, мислите ли, че резедавото-зелено ще й отива???
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 21, 2008, 08:47:50 »

didda, мисля, че ще отива, да! Е супер, много се радвам за тебе, толкова са сладурски!  DANCE
Гледай още какво намерих за по-малките шаферки blum:

А някой знае ли дали има божури в края на юли? Аз знам, че цъфтят юни, но все пак... може и да се внасят от някъде...  huhhuh.gif



* Green and Brown.JPG (26.1 KB, 393x268 - видяно 2863 пъти.)
« Последна редакция: май 21, 2008, 09:11:25 от ellie_bellie » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 21, 2008, 11:34:29 »

Този букет страшно ми харесва! Не ми пасва никак на нищо, но някакси ми е един такъв много енергичен и чак ми се иска да го гушна  crazy. Gery79, няма ли да е подходящ за тебе с кафявото?

Ели, много е сладурски и свеж, но аз искам да съм с тъмно виолетови калии.  smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 21, 2008, 22:32:26 »

Много хубави букети сте показали. Аз за моя букет още нямам никаква идея какъв искам да бъде, но аз и рокля не съм си избрала още, а мисля че е важно да си избера цвета на роклята и после букета. Вие така ли направихте?
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 21, 2008, 22:47:36 »

misskapriss,
аз още не съм си избрала букета! На това моето какво му викаш? В събота ще ходя да го поръчвам и толкова. Нямам избистрена идея, по-точно имам няколко, и явно ще решавам на място.
тежък случай съм и това е pleasantry
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 22, 2008, 07:05:09 »

моят букет беше изненада от кумата - с рози в цвят екрю, тъмнорозови и червени, и тъмновиолетов люляк. роклята е екрю.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 22, 2008, 07:46:49 »

момичета колко излиза един булчински букет според вас? то е ясно че зависи от цветята,които са вложени, но все пак ориентировъчно. Защото аз знам точно какво искам-рози, орхидеии и лилиум, всичко в бяло -екрю гама, без никаква зеленина, средно голям, форма топка, отред съвсем леко висящ. Обаче понеже кумата ще ми го купува и ме притеснява да си  избера тези цветя, ако ще е много скъпо. Тя разбира се няма да каже нищо, аз и предложих аз да си го правя, но така или иначе си е традиция кумата да го купува.
Та се чудя сега какво да правя-да съм по-скромна или пък да си кажа какво искам?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 22, 2008, 08:58:08 »

Мила първо зависи от града в който ги поръчваш и в това къде ги поръчваш.Зависи и от сезона.розите когато са в сезона си са евтини но сега например още са сравнително скъпи.Орхидейте са скъпи и поне едно 70-80лв най малко.Ами моя съвет е да направиш така кажи и че ти ще го избереш а тя ще ти даде парички и и кажи примерно някаква по ниска цена на нея и се разбери с момичето което ще ти прави букета че ти ще дадеш разликата.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 22, 2008, 09:01:40 »

момичета колко излиза един булчински букет според вас? то е ясно че зависи от цветята,които са вложени, но все пак ориентировъчно. Защото аз знам точно какво искам-рози, орхидеии и лилиум, всичко в бяло -екрю гама, без никаква зеленина, средно голям, форма топка, отред съвсем леко висящ. Обаче понеже кумата ще ми го купува и ме притеснява да си  избера тези цветя, ако ще е много скъпо. Тя разбира се няма да каже нищо, аз и предложих аз да си го правя, но така или иначе си е традиция кумата да го купува.
Та се чудя сега какво да правя-да съм по-скромна или пък да си кажа какво искам?

И аз нямам идея колко точно ще струва. Орхидеите ще вдигнат малко цената, но пък те няма да са кой знае колко много, нали?! Щом ще са в комбинация и с други цветя, предполагам орхидеите ще са не повече от 3 на брой... Аз съм се нагласила, че букетът ще е около 100 лева и пак около 100 този, който ще е на колата и след това ще го пренесем в ресторанта на булчинската маса ... но може и да греша!  pardon Така че, вече "препатилите", моля да споделят!  blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 22, 2008, 09:13:35 »

да и аз така прецених около 100 лева всеки smile - булченски и за масата. Еми да 3 орхидеии, един-два лилиума-от по малките и поне 6-7 рози за БУЛЧИНСКИЯ БУКЕТ.
gucci  благодаря за съвета, така ще е много по- добре, наистина и няма да се притеснявам  за парите и ще имам каквото искам.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #252 -: май 22, 2008, 09:28:17 »

roumyana бих ти споделила за Пловдив, защото знам че си от там. Моят букет струва 60лв. и е от 15 рози "аква" и гипсофил. Аз също исках да има орхидеи, но в последствие се отказах. Трябва да те предупредя, че цените са доста разнородни, срещала съм цени за моя букет и около 100 лв. и нагоре. За колата е същото, цената ще е 55лв., направо си е евтино. Цветарката ни е позната, но това са цените от каталога, така че не ми е направила никаква отстъпка. Тя си взима пари само за цветята.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 22, 2008, 20:41:35 »

Аз мисля че Орхидеята е много подходяща за сватби, това е най-хубавото и екзотично цвете според мен. още повече те се продават винаги със специална тубичка отдолу и извържат много по- дълго от другите цветя. Аз мисля , както може би веч1е съм споменала моя букет да е от рози, лилиум и разбира се орхидеи, всички в една гама бяло-екрю, никакви зелении, но за съжаление не съм видяла никъде осега букет, какъвто искам. Представям си го плътен, объл, съвсем леко висящ отпред,
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 23, 2008, 07:37:14 »

Руми, ето няколко предложения за тебе, не цветово, а като комбинация. Не мога точно да си представя как би изглеждала комбинацията от трите вида, които искаш, аз не можах да намеря нещо точно такова, където гледах.... По принцип аз не съм фен на лилиумите и висящите букети и мисля, че само рози и орхидеи би било страхотна комбинация, но щом като имаш нещо в главата си, мога да си представя как няма да мирясаш, докато не си видиш букета  blum

Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines