Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 05:55:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет - част 2  (Прочетена 165972 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 05, 2008, 16:33:26 »

 good good good да запазват се доста добре с лак за коса може да пробваш на някое цветенце
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 07, 2008, 17:57:22 »

може там където ви го правят да попитате как да го съхраните,те предполагам знаят,и аз съм чувала за лака за коса,но не съм пробвала
Теди,страхотни букети,а ти насочи ли се към някой,или все още не си избрала blush
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 08, 2008, 12:40:29 »

И на мен хем ми се иска да си го запазя за винаги, но в този  случай трябва да е изкуствен,а нейскам, но пък може да си направя украсата на колата от искуствени цветя и да си запазя нея. crazy
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 08, 2008, 15:44:22 »

Моят букет беше от истински цветя, страхотен, ще пусна снимка като дойдат професионалните. Много ми харесваше, и него хвърлих. Хвана го една моя колежка, но възрастната ми леля го взе от ръцете й angry Но то, при който е писано да стане, ще стане и без букет give_rose
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #94 -: март 09, 2008, 09:31:29 »

Ето едно предложение за букет в червено и лилаво


* 28219_1126560000.JPG (20.23 KB, 188x254 - видяно 3893 пъти.)
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 11, 2008, 03:15:54 »

аз от дете съм си мечтала за момина сълза и много се радвам, че цъфти точно началото на май месец когато живот и здраве ще се омъжа  Bravo Bravo Bravo
нооо имам друг проблем, не съм срещала до сега това цвете на булчински букет? може би малко съм търсила? роклята ми е цвят праскова, а бюстието е обшито с прасковени пъпки на рози и за това си мисля дали ако се направи букетче от прасковени рози и момина сълза ще стане добре? представям си го също и на подложка от листата на момината сълза? как мислите??

другото ми любимо цвете е калата, но кала и момина сълза на фона на прасковена рокля с рози някак си не ми се връзва  crazy
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 11, 2008, 09:52:42 »

аз от дете съм си мечтала за момина сълза и много се радвам, че цъфти точно началото на май месец когато живот и здраве ще се омъжа  Bravo Bravo Bravo
нооо имам друг проблем, не съм срещала до сега това цвете на булчински букет? може би малко съм търсила? роклята ми е цвят праскова, а бюстието е обшито с прасковени пъпки на рози и за това си мисля дали ако се направи букетче от прасковени рози и момина сълза ще стане добре? представям си го също и на подложка от листата на момината сълза? как мислите??

другото ми любимо цвете е калата, но кала и момина сълза на фона на прасковена рокля с рози някак си не ми се връзва  crazy

аз съм виждала букет с момина сълза и беше много нежен.беше комбинация от кремави и прасковени рози и момина сълза.ще потърся да намеря снимката.Много красиво седи момината сълза в букет.на този който съм гледала беше вкарана между розите и стоеше много нежно.дръжките бяха обвити със сатенена панделка и бяха сложени малки перлички.Даже ако сватбата ти е във варна мога да ти пиша къде го бяха правили букета.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 11, 2008, 10:20:07 »

Ето един модел на букет с момини сълзи. В къщи имам един който е в комбинация с рози и кали мисля. Довечера ще го пусна.

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 11, 2008, 11:09:20 »

тоя дето аз го гледах момините сълзи не стърчаха така и беше обвит в зеленина.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 11, 2008, 13:09:49 »

 Bravo Bravo Bravo Gucci, супер си! ако намериш снимката мн. ще се радвам!!! но така както го описа мн. ми харесва  Bravo

не съм от варна за съжаление, от бургас съм, но сватбата ще е в софия, а сега се намирам на 2000 км. от сватбата и за съжаление всичко по снимки се прави  cray

Little_Sweet_Didka моля те, моля те, моля те намери този с калата.
Свалих си снимката на този букет вече  girl_wink
« Последна редакция: март 11, 2008, 15:20:09 от maria_lakova » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #100 -: март 12, 2008, 09:23:03 »

Трябват ми сини цветя. cray Незнам дали лесно се боядисват калии или лилиуми ,пък и не съм виждала наживо оцветени цветя. Ако са направени със син спрей мисля, че ще изглежда много изкуствено.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 12, 2008, 09:36:24 »

на първо време се сещам за теменужки люляк и зюмбюл лалета които са в синьо -лилавата гама.но почти всяко цвете става да се боядиса.напръсква се със спрей
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #102 -: март 12, 2008, 09:38:21 »

На мен ми трябват наистина сини цветя, ане лилави, защото ще стане голяма шарения иначе.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 12, 2008, 11:19:43 »

Wienerin това е букетчето.




aniiii8 сини стават белите хризантеми! Топят се в боядисана в синьо вода и се оцветяват. Понякога продават на борсата оцветени, но можеш и сама да пробваш със сладкарска боя. Много хубави стават. Иначе Ирисите са много хубави и има различни нюанси синьо!
Ирис:
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 12, 2008, 12:20:30 »

Little_Sweet_Didka леле прекрасен е букета  Bravo
това в него освен рози и момини сълзи и калии ли има или са нещо друго? защото ми се виждат дребнички за калии, но и аз много не разбирам де  blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines