Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 20:35:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет - част 2  (Прочетена 163282 пъти)
 
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #405 -: юни 26, 2008, 19:09:57 »

или такъв.....въпрос на личен вкус - и наистина не гледайте толкова много букети в сайтовете - отидете в няколко магазини и вижте какво ще ви предложат.......


* 1 (32).jpg (27.77 KB, 300x400 - видяно 3234 пъти.)
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 27, 2008, 16:13:58 »

Момичета, както е казала Реджина интернет не прави букета. На място при цветар, който да ви предложи и да ви даде идеи.
А пък аз даже съм на мнение, че трябва да е изненада. Моят беше такава голяма изненада. Кумата ми го избира. Само бяхме уточнили какви да са цветята и толкова. И се получи много сладко - аз наистина бях очарована от букета, а и не се бях притеснявала излишно. Този стрес бях прехвърлила на нея.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #407 -: юни 27, 2008, 16:31:09 »

За мен това с кумата не важи. Букетът се поръчва седмица предварително, а тя идва в деня преди сватбата. Но това за професионализма на цветарите го приемам. Просто ми трябва от време на време някой да ме плесне зад врата, за да се стегна, това е.

ПП. Реджина много я бива в тия работи  girl_haha
ППП. Да плеска зад врата става въпрос  sarcastic
ПППП. Аз затова си я обичам  heart  Wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юни 27, 2008, 16:38:44 »

абе като се замисили човек то за всичко е така с интернет, но все пак вече толкова съм свикнала с него, че ако не прочета и разгледам предварително да се образовам така да се каже не тръгвам, особено пък за сватбарските работи, защото  и без това те бръснат от всякъде поне да сме информирани.
Освен това да всички букети са красиви, но все пак както и всички други подробности ( ненужни ) ни се иска да е най красивия на света или поне най красивия за нас.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юни 27, 2008, 19:46:47 »

На мен пък букета ми  *db*легна pleasantry след като реших каква ще е украсата. И така. Много обичам рози и всъщност почти всичко останало е с рози (ще ги има всъщност и в букета), но украсата ще е с лилиуми и за това букета ще е комбинация. НО все пак ще почакам да е готова роклята и ще видя дали ще си подхождат tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юни 28, 2008, 21:35:45 »

Мацки, вече си имам букет за хвърляне. Днес минахме през магазина на Флора Комерс и си купих розички и панделка и после си го декорирах сама вкъщи. Аз много си го харесвам, стана много нежен. girl_in_love

Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юни 28, 2008, 22:04:48 »

Ами, какво да кажа... Да вземем да наминем на твоята сватба да хванем букета освен. Много е хубав, страхотно си се справила. Притежателката му има да се фука с него. Bravo А основния букет от естествени или от изкуствени цветя ще е?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юни 28, 2008, 23:24:52 »

Булченският букет - част 3
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines