Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:56:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет - част 2  (Прочетена 162198 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юни 25, 2008, 13:19:40 »

Вече не знам  cray
То вече всеки като чуе "сватба" и слага друг ценоразпис ....  crazy
Твоят букет колко струваше?
Моят е 100 лева и 100 за колата


Луди хораааа. Предполагам,ч е си го видяла моя букет  crazy. Излезе 65лв и беше точно такъв, какъвто го исках, а бутониерите с орхидей бяха по 7,40лв имахме и гривни и те бяха в този порядък. Ужас-я ги питай тези на колко продават цвят орхидея?  diablo  diablo  diablo Това е Б-я, само гледат да те изцицат  beating
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юни 25, 2008, 13:33:35 »

fiamaa това между орхидеите какво е някакви други цветя ли? Букета ти е сладурски наистина, но то всичко ти е сладурско.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юни 25, 2008, 13:39:41 »

fiamaa това между орхидеите какво е някакви други цветя ли? Букета ти е сладурски наистина, но то всичко ти е сладурско.
Да мила има хризантеми-зелени (не мога да се сетя как се казват) и гипсофил (поради липса на момина сълза),

а ето и обещаната снимка за didda


* 474481204914uh0.jpg (29.9 KB, 480x360 - видяно 618 пъти.)
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юни 25, 2008, 13:46:33 »

А за кумата ще правите ли гривна от цветя? Струва ми се стилно, но е новопридобит обичай и не знам дали кумата няма да ме изгледа странно.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юни 25, 2008, 14:01:45 »

Мерсиии, Фиамаа
Този букет го имах и аз като модел. Всъщност моят букет ще е съвкупност от 6 различни, които си бях харесала из Интернет. И отигох с лап-топа в цветарницата и казах: От този искам този елемен, от другия - еди си какво .... и сега да видим какъв ще е резултатът:)smilesmile
snezhito,
Попитай кумата си какво иска - дали бутониера или гривна. Моята искаше бутониера, но пък шаферката - гривна. И така поръчах за всяка каквото иска  good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юни 25, 2008, 14:07:14 »

Нашите бутониери са 4 лв. за младоженеца и 3.50 за останалите. С по една роза са. Днес питах и ми обясниха, че се слагало нещо, което държи влага и, че няма да има проблем да издържат. Букета пак от рози беше 75, но май нещо променяхме по него и не знам дали няма да има промяна, за колата е подобна цената, като не ни е голяма украсата.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юни 25, 2008, 14:12:41 »

дафни, нашите цветя всички ги поръчахме през агентката на нейната флористка. Не знам дали въпросната флористка има салон за цветя или работи само поръчково. Ако искаш ще разпитам!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #397 -: юни 26, 2008, 16:02:33 »

Ох, да ви се оплача - не мога да си харесам букет !! Толкова сайтове изгледах - та руски, та френски, та американски, та какво ли не... Нищо не ме грабва. Има много, които са хубави, но нито един, дето като го видя да се прехласна и да кажа "Ето така съм си го представяла винаги". Ужас, вече не знам какво да правя.  cray

Вие как си избрахте букетите? Има(х)те ли в главата определена идея ?
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #398 -: юни 26, 2008, 16:12:59 »

Вие как си избрахте букетите? Има(х)те ли в главата определена идея ?
Остави интернет. Интернет няма как да ти направи букета  pardon

Отиваш в някоя сносна цветарница и им казваш каква форма да е букета - падащ или не и какъв цвят да е. Покажи им цвета на роклята.
От тук нататък те ще ти предлагат разни работи, избиращ нещо, казваш да се постараят и ... забравяш! В деня на сватбата ше си приятно изненадана - цветята ще са свежи, ще ти отиват на роклята и някой наистина ще е проявил професионално старание.
Грозен букет няма как да стане  smile
Спред мен параноята с букета може да се спести  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #399 -: юни 26, 2008, 17:00:46 »

Еми то така ще стане. По принцип за всяко нещо имам точно мнение и ме смущава факта, че не съм способна да кажа "Това ми харесва". Все клоня към "Не е лошо". Днес ходих да обсъждам с тях, но точно както го казваш ме гони параноята... Трябва да почна да си налагам да имам повече доверие в хората, че излизам от границите вече. Особено пък, когато става въпрос за професионалисти - все пак това им е работата.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юни 26, 2008, 17:33:38 »

Аз дори не бях търсила за моята сватба букет.От самото начало знаех, че искам да е топка и да ми виси на панделка от китката и понеже ненавиждам живи цветя това реши въпроса какви да бъдат цветята-изкуствени.Направиха ми ги от двата цвята от плата на роклята и на панделката и готово.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юни 26, 2008, 18:51:13 »

Ina, ти си супер. Така се прави, а не като мен. На мен букета ми е поредната дилема и аз като  inaxastra не мога да взема решение и нищо не е точно такова че да изахкам. Но то при мен с всичко около сватбата е така, така че е нормално за мен. Накрая ще го избера пак случайно както избрах и роклята  pardon
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юни 26, 2008, 18:54:44 »

пак да си питам : вярно ли е,че висящите букети са подходящи за ниски булки, а топчести, за по-високи  blush
липсват ми 10-на сантиметра  cray
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юни 26, 2008, 18:57:17 »

пак да си питам : вярно ли е,че висящите букети са подходящи за ниски булки, а топчести, за по-високи  blush
липсват ми 10-на сантиметра  cray

Аз по-скоро бих казала че е обратното. Един голям висящ букет би скрил по-дребничките булки. Макар че като цяло съм на мнение че трябва да имаме това което ни харесва на сватбата, а не да се водим по мнението на хората  pardon
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #404 -: юни 26, 2008, 19:07:26 »

Момичета , няма правила - но наистина за дребнича булка е хубаво и букета да и е по-малък. А относно дали букета да е издължен - висящ или кръгъл е до вашето предпочитание. Вкусове много....но наистина е вашия ден и вашия избор. Всичко отива стига да е добре направено и в подходящия размер......


* 1 (27).jpg (19.26 KB, 203x425 - видяно 2879 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines