Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:19:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет - част 2  (Прочетена 162165 пъти)
 
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« -: февруари 08, 2008, 11:06:50 »

ето моят булчински букет-фаворит  DANCE


Страхотен е. Веднага стана и мой фаворит. И аз искам такъв  blum само че с червени рози  give_rose
А мислите ли, че е възможно сама да си направя букета? Има ли нещо специфично или някакъв специален начин, за да стоят така на топка  smile

Аз мисля че можеш сама да го направиш.Просто стягаш розите заедно да оформят хубажа топчитца

МММ не е точно така момичета.....да си направиш такъв букет не е трудно, но искам да кажа че не стягаш просто розита така...защото в такъв случай няма да се получи никаква топка....
Розите се редят на спирала----има си някакви тънкости-----второто нещо е кога ще ти бъде сватбата и дали ще можеш да намериш момини сълзи---тъй като обикновено не винаги има на пазара--
Ако се сешташ букета на булката на Ашрав(един от медиците в Либия) беше от момини сълзи ---който букет се прави в магазина в който работих---и се прави със специална поръчка за момините сълзи, който дойдоха половината изггнили от хладилниците в които са стояли.........
И ако ще го правиш с момини сълзи---ще ти трябват такива с по дълги дръжки......
А идеята да си правиш букета сама е мн хубава, но замисли се ще имаш ли време да го направиш сутринта или предишната вечер, ще имаш ли време да мислиш точно за това---и ако не се получи какво ще правиш----Защото гаранция-ако не си се занимавала с това---може нещата и да не се получат--а все пак в твоя ден няма смисъл да се нервираш за такива неща----Това е моя съвет. Колкото и просто да изглежда, ако човек го прави за първи път без помощ на човек, който рабира от тази работа---нещата не винаги се получават...
Искам само да ти кажа, чее пари няма да спестиш даже ще ти излезе и по-скъпо----пък и все пак нали затова има аранжоври, цветарски магазини и т.н. Но все пак успех!
Ако толкова искаш да направиш нещо-направи едно букетче, което да хвърляш....
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1 -: февруари 08, 2008, 11:08:31 »

Аз съм се спряла на Кала.Ето такъв. Но още не съм измислила какви да са бутониерите.Някакви идеи... give_rose
Мила ето ти едно предложение...


* 004006648.jpg (24.74 KB, 325x217 - видяно 5668 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 08, 2008, 11:14:39 »

Бибси съкровище,много мило че си се сетила за мен.Хубава идейка си ми пратила.Аз си мисля че калата е доста ефектна сама по себе си като цвете и ще взема да я поръчам ботуниерката проста кала и нещо зеленко около нея и тва ще да е.Да не стане и пък съжсем голяма де,защото то има и малки кали ама и те ми изглеждат доста гомемички. Ама  много мерси smile
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 08, 2008, 11:47:27 »

Искам само да ти кажа, чее пари няма да спестиш даже ще ти излезе и по-скъпо----пък и все пак нали затова има аранжоври, цветарски магазини и т.н. Но все пак успех!
Ако толкова искаш да направиш нещо-направи едно букетче, което да хвърляш....
Може би сте прави, момичета... Явно не е толкова лесно колкото изглежда, но мога да се пробвам на букета, който ще хвърлям smile
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #4 -: февруари 08, 2008, 11:54:24 »

Може би сте прави, момичета... Явно не е толкова лесно колкото изглежда, но мога да се пробвам на букета, който ще хвърлям smile
Виж тази идея е наистина добра и ще се справиш... kiss2
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 08, 2008, 13:07:11 »

Една идея за зелена сватба. Много романтично.


* 320_L_D186.jpg (16.66 KB, 288x432 - видяно 5650 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 08, 2008, 17:16:02 »

Момичета, а какво мислите за букет с орхидея? Те по принцип са малко капризни растения  smile Но ако има някакви бели цветчета и по средата една прекрасна орхидея.... pardon
Представям си го в съзнанието, но още не съм намерила снимки..като открия нещо ще ви го покажа
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 08, 2008, 17:36:44 »

Виж тук: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,13.1260.html
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 08, 2008, 19:47:14 »

d_petrovska  Моят букет беше от орхидеи и хризантеми. Получи се добре, точно както си го представях. Наистина орхидеите са крехки, но издъдържаха.Ето и букета:
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 09, 2008, 10:52:30 »

И моят букет ще  е с орхидеи, каскаден си го представям. Надявам се да издържат. Иначе някой ще ми обясни ли за какво са бутониерите (аз  мисля без тях да минем)?
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 09, 2008, 16:32:43 »

Аз също мисля да не купуваме битониери.. Традиция е да се слагат, но за мен са излишен разход. Предпочитам да купя например малко по-скъпи подаръчета за гостите вместо бутониери  pardon
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #11 -: февруари 09, 2008, 20:32:34 »

Според мен бутониерите са за младоженеца, кумовете и родителите. Не може без тях, нали булката ги закичва когато я вземат от дома и.
Ето нещо хубаво:


* 38870_1008371.jpg (16.83 KB, 300x400 - видяно 6068 пъти.)
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 09, 2008, 20:35:45 »

аз си бях поръчала бутониера само за младоженеца а на останалите по близки  които се закичват бях купила от тези цветчета дето ги продават в булчинските магазини.така хем няма да се охарчвате а ще има и ритуала със закичването
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #13 -: февруари 09, 2008, 20:47:56 »

И аз мисля, бутониери да има само за специалните участници, а за другите да купя малки цветчета иил листенца.
Ето едно сладко букетче от рози:


* 15509_386618.jpg (9.8 KB, 200x198 - видяно 5492 пъти.)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 10, 2008, 18:40:47 »

vesi1983  направи си същия ако искаш, аз още незнам какво искам  tease tease yahoo yahoo ще се радвам да съм помогнала с нещо danceg Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines