Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:49:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 292715 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 19, 2008, 09:10:52 »

здравейте,сватбата ми е на 5.07 и още от сега гледам за рокли,да ама нищо не ми харесва освен една която видях в един саит,но се намира във варна,та въпросът ми е ако някой има информация колко струва тази  рокля много моля да ми кажеhttp://wedboutique.com/9/wed-095.jpg
Роклята е страхотна, невероятна! И на мен като цяло идеята ми е за нещо подобно smile
Активен
djd_vn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #301 -: март 19, 2008, 09:19:55 »

Здравейте. Сватбата ми е към края на юни, но в момента съм бременна в началото на трети месец и тогава се пада да съм в пети към шести месец. Та въпроса ми е кога е най-добре да отида да си търся рокля или костюм, за да не се окаже, че не ми става после? Дайте съвет, моля
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: март 19, 2008, 09:24:25 »

Моята братовчедка се омъжба бременна в 5-я месец и също като теб не знаеше колко ще напълнее и изчака. Купи си готова рокля 2-3 седмици преди сватбата  smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: март 19, 2008, 09:40:02 »


Здравей fiamaa ти кой модел си избра от  M.Tyler и доволна ли си от обслужването там?



Kuklata здравей. Да много съм доволна от обслужването в MTyler.  yahoo Шефката г-жа Светлана Сотирова е уникалин човек и супер отзивчива. В бутика има голямо разнообразие от рокли, които може да пробваш.  А ето я и моята рокля  http://www.mtyler-boutique.com/dresses_joli8.html  pardon
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: март 19, 2008, 09:46:27 »



Kuklata здравей. Да много съм доволна от обслужването в MTyler.  yahoo Шефката г-жа Светлана Сотирова е уникалин човек и супер отзивчива. В бутика има голямо разнообразие от рокли, които може да пробваш.  А ето я и моята рокля  http://www.mtyler-boutique.com/dresses_joli8.html  pardon
Тя е като на Arlina! Браво, страхотна е!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: март 19, 2008, 09:53:53 »

Здравейте момичета аз трябва да се включвам по често тук,на всички роклите са много красиви,всяка рокля крие своята индивидуалност и стил girl_wink аз в момента само разглеждам защото имам четири месеца време,а да ви питам вие кога смятате да тръгнете да търсите рокля аз мисля месец по рано give_rose в галерията ми има някои модели които ми харесват,но ще видим Girl_hide
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: март 19, 2008, 09:57:54 »

fiamaa, същата рокля си поръчах и аз. Беше два дни след ревюто им, много съм доволна, че не отидох по-рано, щях да я изпусна. Нямам търпение вече да дойде yahoo Но ще е чак края на април. Пиши на ЛС какви бижута мислиш да сложиш, ако си решила, аз се колебая малко smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #307 -: март 19, 2008, 10:19:21 »

Дафи, моят съвет е да тръгнеш по-рано, защото няма гаранция че веднага ще харесаш, а аз самата ходих 4 пъти до Асеновград, а около още месец преди това обикалях насам-натам бзуспешно.Така че може би месец и половина за твое спокойствие е по-добър вариант!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: март 19, 2008, 10:39:48 »

Дафни нищо не ти пречи да направиш една обиколка да разгледаш роклетата !!! тъй като може и да не намериш твоята рокля и да се наложи да се шие, а дори и да намериш пак ще се наложи да се шие ако искаш някаква промяна или вече не ти е по мярка !!!! а и един съвет гледай поне две седмици преди сватбата роклето да е при теб, че да не се притесняваш и за това, достатъчно ангажименти ще имаш тогава smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: март 19, 2008, 10:49:11 »

Според мен, Дафни, още сега е добре да почнеш да гледаш и мериш, да мериш и гледаш, за да имаш представа къде какво има, кое как ти стои, как върват цените. Аз лично смятам да тръгна по магазините още май - юни! smile
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: март 19, 2008, 11:25:21 »

момичета, в събота отивам до Асеновград за рокля, моля да ми стискате палци, да открия МОЯТА РОКЛЯ danceg Girl_hide give_rose
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: март 19, 2008, 11:25:30 »

Моята дата е в края на август, но мисля да започна обикалянето в края на май, като отминат баловете,  и да се надявам че юни или началото на юли ще съм я поръчала вече
Дени и после подробен отчет как са магазините в момента
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #312 -: март 19, 2008, 11:56:32 »

Здравейте! И моята сватба е края на Август и аз чакам да минат баловете и се впускам в търсене. Но няма да чакам 1 месец преди сватбата, че ако не ми хареса нищо или пък ако се наложи да си шия мечтания модел рокля...Някак ще ми е по-спокойно,ако по тоалета съм си купила всичко малко по-рано:) Успех!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: март 19, 2008, 14:11:38 »

good fiamaa, роклята ти е много красива! С поръчка ли беше и колко време я чака?
Да роклята е с поръчка, тъй като нямаше моя размер, но извадих голям късмет  yahoo, тъй като са я имали налична във фабриката. Била поръчана от др. младоженка и то същия размер, но в последствие се отказала. И така рокличката ще пристигне по-рано Bravo. Но иначе трябва някъде около 2 месеца за доставка.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: март 19, 2008, 14:23:22 »

Момичета ще ви пусна някои модели на моите фаворити за рокли,но ако пък харесам по магазините нещо друго не се знае Wink та искам вашето мнение дали ще мога да намерия тези модели само знам че някои са на Романтика за другите  =]ето ги и тях



Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines