Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 18:00:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 287042 пъти)
 
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #225 -: март 11, 2008, 21:10:31 »

d_petrovska, ти имаш още доста време до сватбата си, така че продължавай да търсиш Своята рокля. good Освен това, направи като мен - пробвай най-различни модели, може нещо, за което не си се замисляла преди да ти стои страхотно! Съгласна съм с Wienerin smile
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 12, 2008, 21:37:02 »

сега се обади шивачката и каза,че не е намерил акремавия цвят и я е почнала в бяло роклята.а исках да е в цвят като на модела,ама карай,дано поне стане хубава.др.седмица съм на проби.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 12, 2008, 22:22:57 »

Момичета иска да искажа разочарованието си за булченските магазини в Бургас. Вчера с една приятелка решихме да поразгледаме каде какво има ( ще кажеш, че ми е дошло времето да гледам  blum ) първо, че няма нищо интересно, второ че роклите са от отвратителни платове crazy. На снимките изглеждат едни, а в действителност са съвсем различни nea груби, а за бродерията и дантелата да не говорим пердето в къщи е по финно angry shok. Аз си знам, че направо в София трябва да се гледа, сега направо ме е яд, че ги гледах тук само се разочаривах girl_impossible. В бутиците в София предполагам, че качеството и материите ще са на 100% нали?  good  blush
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #228 -: март 12, 2008, 22:29:11 »

Зависи къде точно в София ще разглеждаш. Не във всички бутици платовете са хубави, само в по-елитните. Повечето от салоните по Пиротска имат ужасни по отношение на платове и дантела рокли.
Активен
Dginger
Ентусиаст
**
Публикации: 108



« Отговор #229 -: март 12, 2008, 22:37:24 »

Момичета, има ли някоя от вас впечатления от бутик "Емоция" Варна
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #230 -: март 13, 2008, 10:00:10 »

Зависи къде точно в София ще разглеждаш. Не във всички бутици платовете са хубави, само в по-елитните. Повечето от салоните по Пиротска имат ужасни по отношение на платове и дантела рокли.

Тези по Пиротска въобще не са бутици.Не си губи времето да ги разглеждаш.Заслужават си евентуално "Грънчаров и Син",които имат магазини в две от преките на Пиротска.
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #231 -: март 13, 2008, 10:12:17 »

Не съм съгласна, роклята ми я шият точно на Пиротска, в Палома и мисля, че материята си е супер. Пък и на Пиротска и нейните преки са представени повечето от сватбените къщи. Е, все пак всичко е въпрос и на финансови възможности... За мен лично да се дават 1000 и кусур лева за рокля, само защото е шита от еди кой си известен моден дизайнер е излишно. Но, всеки си решава....
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #232 -: март 13, 2008, 10:30:24 »

Не съм съгласна, роклята ми я шият точно на Пиротска, в Палома и мисля, че материята си е супер. Пък и на Пиротска и нейните преки са представени повечето от сватбените къщи. Е, все пак всичко е въпрос и на финансови възможности... За мен лично да се дават 1000 и кусур лева за рокля, само защото е шита от еди кой си известен моден дизайнер е излишно. Но, всеки си решава....
Наистина е въпрос на вкус и възможности.Аз също не дадох 1000лв за рокля,а 450лв.Но когато обикалях по Пиротска изложените рокли бяха ужасни и като модел, и като платове.Да не говоря,че във всеки магазин срещнах поне по една ромка.Не съм расистка,но шивачките там явно са се ориентирали да задоволяват техните вкусове.
« Последна редакция: март 13, 2008, 10:33:02 от mariana » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 13, 2008, 10:39:32 »

mariana, верно е, че в повечето магазини по пиротска роклите не са хубави (нито моделите, нито платовете, а за изобилието от камъни и пайети няма да говоря), но не е верно, че има хубави рокли само в Грънчаров, Романтика и т.н.
Специално по Пиротска видях хубави рокли на нормални цени и в Оксана и в Радина-Мария и в още един-два магазина. (при положение, че не съм обикаляла специално за булченска рокля)
Според мен ако наистина искате да си намерите Вашата рокля на нормална цена трябва да се обикаля сериозно и да се подготвите за това, че не във всички магазини ще видите нещо хубаво.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #234 -: март 13, 2008, 10:48:31 »

Тези по Пиротска въобще не са бутици.Не си губи времето да ги разглеждаш.Заслужават си евентуално "Грънчаров и Син",които имат магазини в две от преките на Пиротска.

Това беше адресирано предимно към niksha.Предпологам че това което ще види на Пиротска няма да е по-различно от видяното в Бургас,а то явно не й е харесало.Ако ще идва в София специално за рокля,сигурно няма да разполага с много време и затова я посъветвах да не си го губи по Пиротска.
А наистина имаш право че трябва да се обикаля сериозно и не се знае къде ще намериш твоята рокля.
Точно затова и аз минах от там.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 13, 2008, 10:52:54 »

niksha, а защо не си направиш една разходка до Асеновград? Там има голям избор.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 13, 2008, 11:18:08 »

niksha, в кои магазини в Бургас сте гледали за рокли?
Искам да те предупредя, че на живо дантелите и бродериите почти винаги изглеждат много по-грубо, отколкото си ги представяме по снимка. Това е факт и се отнася както за българските, така и за вносните рокли.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 13, 2008, 14:29:33 »

Ами остана ми да погледна само магазина на ул. "Фердинанфова" и магазин "Тя и Той" ,а също така и този който се намирана ул. "Абоба" мисля че беше. Иначе общо взето съм го обиколила другите, но не останах очарована както ви казах. А наистина е вярно и това с какви средства располагаш. Решили сме да не жалим средства за рокля blush, но определено не бих дала повече от 2000 лева crazy. Но пак казвам тя моята е още далечна  girl_wink. Благодаря ви за съветите   give_rose
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 13, 2008, 14:36:34 »

В интерес на истината аз даже не си направих труда да отида да разгледам по Пиротска. Минавала съм оттам преди и само един поглед по витрините ме е отказвал изобщо да вляза. То не бяха пера, пайети, цветовете на дъгата, само Филиповци липсва наблизо. Материите са ужасни, качеството  NO Предпочитам да дам 900 лв за рокля от италиански платове, която реално струва примерно 600 лв, отколкото да дам 400 лв за рокля, която е ушита от най-евтиния шифон или органза и струва реално 70 лв.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 13, 2008, 14:55:04 »

по пиротска видях хубави рокли в "грънчаров и син". впечатленията ми са само от пръв поглед, не знам на проба как са
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines