Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 08:08:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 287036 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 07, 2008, 17:12:32 »

И аз така съм си харесала рокля от един сайт в който има страхотни рокли. Правят доставки чрез Федекс и DHL.  Мисля, че можеш да отидеш на шивач, който да ти вземе прецизно мерките и и след това да ги изпратиш. Един професионален шивач не би го притеснило това, че не е взел мерки на живо, ако има всички данни за фигурата ти.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 07, 2008, 18:51:55 »

Според мен рокля 1:1 същата няма как да се ушие по снимка. Проблемите с поръчката на рокля, която не е пробвана според мен са два: не можеш да си сигурна как ще ти стои, въпреки че ако се пробва приблизително същият като линия модел може да се добие представа и второ, американските рокли са конфекция - тоест имат определени размери, които са готови, моята например е 2. Тоест вероятно е да се наложи корекция.Единствено на сайта на Виргиния Здравкова съм виждала поръчка като си премериш необходимите мерки и ги изпратиш.

Аз затова държах да си купя рокля, която преди това съм пробвала. Но всеки си избира, има много прекрасни булки с рокли ушити по снимка girl_wink
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 07, 2008, 23:47:59 »

Здравейте харесах си една рокля в един американски сайт http://partydressexpress.com/ ако някой е запознат с размерите как отговарят на нашите ще съм мн. блгодарна да каже.

branyyy американските марки започват от 2 (обикновено, понякога има и 0) и след това 4, 6, 8 и т.н.
има разлика в различните дизайнери, т.е. на един дизайнер 6 номер, отговаря на друг дизайнер 8 номер
на мен ми се случи докато мерих рокли в америка, рокля 8 да ми е абсолютно точна, въпреки че обикновено всичко останало, което съм пазарувала като дрехи е 6 и в крайна сметка роклята, която си поръчах е номер 6
обикновено в сайтовете има таблици с номер и съотвено бюст, талия, ханш за него, но в инчове. така че като си взимаш мерките трябва после да ги обърнеш в инчове (всяка нокиа има такава опция).
по българската номерация аз съм 44 номер.
и моето мнение е, че е аблосютно невъзможно по снимка да ти ушият роклята 1:1, най-вече защото ако платовете са с много по ниско качество красотата на роклята се губи.
успех!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 08, 2008, 00:23:27 »

Здравейте,
сватбата ми ще е късно лято - есен.
Исками се нещо по-нетрадиционно (например до коленете).
 
Като на mizelinaG.

Попадали ли сте на подобни модели?  smile

Едно предложение от мен  smile Аз съм влюбена в тази рокля  girl_in_love


* roklq9.jpg (59.18 KB, 450x600 - видяно 301 пъти.)
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #184 -: март 08, 2008, 12:28:36 »

Krasunkata роклята емного красива.

А някой има ли информация как вървят роклите на Cymbeline. Писах им e-mail за няколко модела но нямам отговор. Пишете ако имате приблизителна информация за цени (ако някой е ходил там).
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 08, 2008, 12:31:42 »

krasunkata роклята е много красива и обувките на мадамата са супер, аз си мисля за нещо такова, но незнам за май месец няма ли да е малко студено
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 08, 2008, 15:48:10 »

krasunkata роклята е много готина, страхотна и елегантна Bravo
А сега към бъдещите булки, дайте малко снимки де blum, защото и ние се вълнуваме много, нищо че ни минаха сватбите  cray
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 08, 2008, 20:43:41 »

Ето една рокля, която страшно много ми допада и е от интернет магазин:
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 09, 2008, 12:15:23 »

Момичета някой зная ли какви са цените на роклите на Симон? Гледах в сайта и си харесах няколко модела, но не знам има ли смисъл да ходя на място. Ако е много скъпо...
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 09, 2008, 13:27:48 »

Момичета някой зная ли какви са цените на роклите на Симон? Гледах в сайта и си харесах няколко модела, но не знам има ли смисъл да ходя на място. Ако е много скъпо...
Не знам кое за теб е много скъпо, но мога да ти кажа цените на две рокли, които аз мерих там. Едната беше 1400лв. другата 1650 лв. Не мога да копирам снимките тук. Ако отидеш на техният сайт, на новата им колекция, на третият ред картинки, от ляво на дясно се падат съответно седма и осма.
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 09, 2008, 23:43:09 »

И аз така съм си харесала рокля от един сайт в който има страхотни рокли. Правят доставки чрез Федекс и DHL.  Мисля, че можеш да отидеш на шивач, който да ти вземе прецизно мерките и и след това да ги изпратиш. Един професионален шивач не би го притеснило това, че не е взел мерки на живо, ако има всички данни за фигурата ти.
Пак има риск, защото аз когато си поръчах роклята, я бях мерила, знаех как ще стои, само трябваше друг размер - взеха ми точни мерки и накрая пак се оказа, че бюстието не е наред. Отпред стърчеше много грозно, а не ми прилепваше. Но ако имаш сигурен човек, който може да направи поправки..... Victory

А това е моята рокля(на живо е още по-хубава heart):
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #191 -: март 10, 2008, 10:06:03 »

Страхотна е! Bravo Аз много харесвам такива модели. Сто процента на живо е по-хубава, защото снимката не може да хване истинския блясък на материята
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 10, 2008, 10:49:28 »

Момичета, вчера за пръв път облякох булчинска рокля...  yahoo Много беше странно усещането.. Пробвах общо 5, но имаше една, която ми беше фаворит. Ще се опитам да пусна снимки довечера  smile
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #193 -: март 10, 2008, 10:58:38 »

Чакаме с нетърпение снимкиииииииииии
Аз когато облякох за първи път рокля хич не се харесах, мислех си ,че това е роклята ,но когато я облякох не почувствах нищо. Иначе роклята е от много хубава материя и хубава кройка и не ми стоеше лошо. Ето това е роклята,която пробвах за първи път:


* Снежана 490лв.Аз и ти.jpg (67.5 KB, 428x640 - видяно 245 пъти.)
« Последна редакция: март 10, 2008, 11:01:15 от aniiii8 » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 10, 2008, 11:01:27 »

Ами аз от тези 5 общо взето с всички се харесах, но те всички бяха съвсем различни като кройка, за да преценя към какво да се ориентирам да търся... Извода е следния: моята рокля е с презрамки, с мек корсет и с обръчи  smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines