Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 18:02:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 286297 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 03, 2008, 17:50:20 »

Можеш да го видиш в 'моите снимки'. От новата им колекция е. Два дни преди да отида я бяха показали на ревю.
Активен
melena
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #166 -: март 05, 2008, 00:28:23 »

Мисля ,че избрах моята рокля и тя е на Mr.Tyler smile)Многоо ми харесва!Моля ви, дами ,кажете ми за какви цени става дума?
Поне в някакви рамки или пък точно на вашите модели???
Благодаря предварително...
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 05, 2008, 00:39:16 »

варират от 800 до 2000... всичко зависи от модела и материата... иди на място и ще получиш повече инфо мацката която е там е много мила
Активен
melena
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #168 -: март 05, 2008, 00:44:54 »

Desi ,моя позната се омъжи в тази рокля.На живо е много хубава,спор няма.Доколкото ми е известно обаче преди 2 години е струвала 1200лв.Сега може би е по скъпа.
Активен
emiliikata
Любопитен
*
Публикации: 28


Искам вече, малко мече.....


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 05, 2008, 09:22:38 »

Сигурно някъде из темата е споменато, ама вече от четене и ровене не помня. Та имам въпрос, ако някой е запознат, за роклите на Mori Lee. Това че представителя е Романтика го разбрах, но в кой от бутиците и салоните им в София които са няколко броя, се намират въпросните рокли и дали имат от всички модели в наличност, поне за да ги видя на живо. А и те ли имат по няколко месеца срок за доставка............
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 05, 2008, 18:49:33 »

Не знам дали в темата е коментирано, това, което ще попитам, но мненията са твърде много...и ако ги прочета всички ще изгубя поне 3дни. Въпросът ми е - Ползвал ли е някой услугите на сватбен салон "Принцес". В Благоевград го има, за другите градове не знам. Мисълта ми е, дали сте доволни. Ако някой е поръчвал сватбената си рокля от там, нека пише - за сроковете на изработка(дали се спазват, че ако започнат да ме мотат и баламосват... beating), качеството на обслужване и т.н.. Аз съм се насочила към тях, защото моделите им са страхотни, но нямам повече информация. Благодаря !
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #171 -: март 05, 2008, 20:57:43 »

Здравей Теди. И аз съм се насочилакъм тях (само че в Бургас)но тъй като имам пре достатъчно време все още нямам наблюдение. Е, миналото лято ходихме с една позната за бална рокля и момичетата бяха супер мили. Единственото лошо е, че ако нямат модела който искаш трябва да го поръчаш на сляпо. Аз обаче смятам ако го няма да отскочадо София ако го имат там. Иначе им пратих e-mail за цените на някои модели и ми писаха почти веднага. Съжалявам но само това мога да ти кажа за сега.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 05, 2008, 21:23:17 »

И аз си ших в Принцес. Писала съм доста за това по темите, затова не искам да се повтарям. Ушиха ми я за 2 седмици с една проба. Много бях доволна от начина на обслужване, внимание и компетентни съвети. Преди да почна да меря рокли си говорихме близо час за това какво искам и как си го представям, гледах каталози и снимки. Но искам да подчертая че ходих в Благоевград и разговарях и правих пробата със дизайнерките Соня и Силвана!
Активен
Iviana
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #173 -: март 06, 2008, 16:10:36 »

Здравейте,
сватбата ми ще е късно лято - есен.
Исками се нещо по-нетрадиционно (например до коленете).
 
Като на mizelinaG.

Попадали ли сте на подобни модели?  smile
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #174 -: март 06, 2008, 16:36:52 »

emiliikata доколкото знам освен романтика и schu schi са представители на mori lee. Една съфорумка maslinka е с рокля от този магазин. good
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #175 -: март 06, 2008, 17:26:56 »

Здравейте,
сватбата ми ще е късно лято - есен.
Исками се нещо по-нетрадиционно (например до коленете).
 
Като на mizelinaG.

Попадали ли сте на подобни модели?  smile
Виждала съм в бутика на Симбелине-Варна
Активен
branyyy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #176 -: март 06, 2008, 17:55:46 »

Здравейте харесах си една рокля в един американски сайт http://partydressexpress.com/ ако някой е запознат с размерите как отговарят на нашите ще съм мн. блгодарна да каже.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #177 -: март 07, 2008, 00:40:44 »

branyyy, аз не бих рискувала така ... Лично мнение. Предпочитам или да меря на място и да си я купя, или да си я поръчам да ми я ушият и да ходя на проби. Не се знае дали роклята изобщо ще пасне на фигурата ти и дали ще е възможно да се преправи после.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 07, 2008, 09:21:36 »

Напълно съм съгласна с Precious  good Има доста добри ателиета, в които могат да ти я ушият 1:1. Риска е прекалена голям да поръчаш булченската ти рокля "на сляпо".
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #179 -: март 07, 2008, 14:29:07 »

Да не говорим за доставките ... Ако закъснее, ако се изгуби, ако има дефект и трябва да се прави рекламация ...  huhhuh.gif Ако си си харесала модел от този сайт, принтирай си снимката и я покажи тук-там, да видим кой ще се навие да я ушие  smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines