Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:48:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 284645 пъти)
 
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 20, 2008, 02:21:12 »

Здравей,мила...
Наистина ти сама трябва да решиш!
Без да се правя на психолог - мисля, че белия цвят, който така се е насадил в съзнанието ти, вероятно е просто породен от традицията, че булката трябва да бъде в бяло.
Щом шампанското те е грабнало от пръв поглед може би то просто ти е казало "аз съм твоята рокля".
Наистина трябва да помислиш добре, за да не съжаляваш после и в двата случая.
На мен лично ми допадат роклите в цвят различен от снежно бялото, но все пак зависи от модела и плата на роклята.
Ако намериш снимка на твоята рокля може да я публикуваш тук, за да я видим и ние и така  може би погледната от много и различни очи ще има повече и по-компетентни мнения.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 20, 2008, 07:16:44 »

yanast, моят съвет е, след като толкова много ти е харесало шампанското и вътрешно те влече, взимай го! На мен лично ми допада повече той, стои по-меко и нежно, бялото ми е много пластмасово, но това си е мое виждане. Мисля, че също зависи и от плата и модела, както казва TediDS. Но наи-важното е да ти харесва на тебе, а не това какво си имала в съзнанието си като стандартен образ.  Good luck
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 20, 2008, 08:32:05 »

И аз харесвам повече шампанското като цвят от бялото. Много силно впечатление ми направи роклята на Росистела когато я видяхме в цвят бяло и цвят шампанско. В шампанско стоеше в пъти по добре и дантелата се открояваше повече и всеки един детайл.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #333 -: март 20, 2008, 09:23:19 »

fiamaa,ти къде видя цените от сайта www.wedboutique.com.щото аз само моделите виждам?

Здравей, аз бях в магазина на въпросния www.wedboutique във Варна по Коледа. Най-скъпата рокля бе 500 лв. fiamaa, възможно ли е да си се объркала?
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #334 -: март 20, 2008, 09:52:01 »

yanast , и аз в началото имах същия проблем и доста се чудих дали роклята ми да е бяла или екрю. Все ми се струваше че роклите в екрю стоят по-добре, но в същото време бялата рокля според мен си е "най-булчинска". В крайна сметка реших че след като ще съм със сребърни бижута и халката ми ще е от бяло злато, най добре и роклята да е бяла със ребърни нишки в бюстието, екрюто ми се струва че по-добре ще върви със златни бижута. Освен това цветовете в ресторанта ни са бордо и екрю и си мисля че ако и роклята ми е екрю много ще се слива с цветовете в ресторанта, а бялата ще се откроява. Дано съм помогнала smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #335 -: март 20, 2008, 10:05:15 »

Някой знае ли какви са цените на роклите на Гергана Симеонова?Благодаря предварително

clovis, Гергана Симеонова ми е от любимите дизайнерки. Роклите при нея са от 1000, 1200 и нагоре. Но си заслужава ако можеш да си го пзволиш  Wink
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #336 -: март 20, 2008, 10:18:26 »

Здравей, аз бях в магазина на въпросния www.wedboutique във Варна по Коледа. Най-скъпата рокля бе 500 лв. fiamaa, възможно ли е да си се объркала?
Regina94,
Много ти е красива роклята... Колко струва, от Проновиас в София ли е и колко плати? 
А прьстен Tiffany и аксесоари за коса от кьде намери, че и аз тьрся нещо подобно?



Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 20, 2008, 11:18:36 »

Здравей BIBKA_21, от сайта им видях, че рослята е 819$ и то с отстъпка 26% Wink

Опс   shok  Съжалявам, допуснала съм грешка. Гледала съм др. сайт  blush
SORRY
« Последна редакция: март 20, 2008, 11:23:27 от fiamaa » Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 20, 2008, 11:21:59 »

KATITKA, napravo me razbi, za6toto niama da moga da si pozvolia tolkova skapa roklia, a pak se vlubih v edin model
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #339 -: март 20, 2008, 11:22:11 »

Regina94,
Много ти е красива роклята... Колко струва, от Проновиас в София ли е и колко плати? 
А прьстен Tiffany и аксесоари за коса от кьде намери, че и аз тьрся нещо подобно?

Здарвей, мерси за милите думи smile. Всичко е купено от чужбина.
ще ти пиша на лични повече подробности!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #340 -: март 20, 2008, 11:25:39 »

Съжалявам clovis  sad Една приятелка се жени скоро и бяхме там и всички рокли бяха прекрасни, но наистина цените са такива ...  sad имаше и за 2000 лева .....

Мога да те посъветвам поне да пробваш твоята рокля и ако позволят, да се снимаш и така, с готов материал, намираш си добра шивачка и действаш. Ако не дават да се снима, то поне за твое успокоение, пробвай я, за да си сигурна, че това е твоята рокля, покажи модела на шивачка и й  обясни и с твои думи къде какво е имало или скаш да има и така  Wink Както се казва - Няма невъзможни неща  blum когато не става по едни начин, става по друг  Wink търси начина  good и успех  good
Активен
Dginger
Ентусиаст
**
Публикации: 108



« Отговор #341 -: март 20, 2008, 11:26:07 »

Момичета тези рокли от  www.wedboutique.com. са същите като в бутик "Емоция", за който питах преди време в тази тема, но никой не отговори, роклите наистина не са скъпи, аз питах по мейла за няколко рокли и варираха около 400лв. Ето и  сайта http://www.emociabg.com/
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 20, 2008, 12:01:13 »

Ох и аз си харесах няколко рокли от тях, които бих искала да пробвам, но не ми се ходи до варна
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 20, 2008, 12:40:55 »

В Симон дават да се снимаш с роклите. Казаха ми, че не ги притеснява, първо защото ги имат в сайта и второ, защото са скъпи заради платовете. Платовете наистина са хубави, но аз в моделите, които пробвах все не харесвах по нещо мъничко, като цяло са супер, но и цените наистина не са ниски.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #344 -: март 20, 2008, 13:15:36 »

Здраве момичета! Искам да споделя мнението си за роклята в този специален ден. Повечето рокли според мен са прекалено натруфени.  Важно според мен е в този ден да се чувстваш неповторимо и специална, и най-важното свободна и безгрижна. Роклята трябва да допринася за настроението, т.е. освен красива и да е удобна. Не мога да си представя да изглеждам като принцеса, а в същото време да внимавам непрекъснато някой да не ми настъпи шлейфа и да остана по бельо  smile или пък постоянно да се притеснявам да не ми се свлича бюстието. Защото спомените са най-важни - те остават за цял живот, а самият сватбен ден е едва 12-тина часа. Затова, когато избирате рокля, трябва да залагате на това дали ще се чувствате безгрижна, а не на това дали това е най-красивата рокля. Според мен винаги съществува риска да срещнеш рокля, която да ти се струва по-хубава от тази, която вече си избрала. И това не трябва да ви кара да се чувствате зле. Направете така, че при избора  да сте сигурна, че сте избрали освен красива рокля, то и такава, която ще ви накара след време да не съжалявате, че сте се спряли на нея smile
Абсолютно съм съгласна с теб, мила.Така е, булката трябва да се чувства на върха на вълната в този ден и да не мислиш за подробностите и ако има само един детайл, който да те дразни-шлейф, бюстие падащо и т.н. всичко отива по дяволите.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines