Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:50:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 284745 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 15, 2008, 19:41:54 »

Здравейте,
и аз бях разочарована от обслужването в повечето магазини..с изключение на мацката в M.Tyler..там супер много внимание ми обърнаха,без да ме насилват да купя някоя рокля...моделите съм им доста на ниво,а цените сравнително достъпни.Мога само да препоръчам  Bravo

ronilaz, би ли споделила за какви цени става въпрос в M.Tyler? Роклята ти страшно много ми харесва!  good


Здравей,
моята рокля струва 1200лв ..по принцип цените им почват от 800-900 лв,а най-скъпите им модели струват 1500лв. според мен за американски рокли от наистина супер материи,цените са им доста достъпни.ако мога с нещо да ти помогна,пиши пак

Ще си позволя да направя една лека корекция относно цените, защото и моята рокля беше от M.Tyler. Цените се простират от 800 до 3000 лв., моята рокля например беше над 1500лв.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #31 -: февруари 15, 2008, 19:45:09 »

ами специално на san patrick те са испански и ги поръчват оттам, няма как да са американски, нали се сещаш, и цената им в америка е горе долу колкото на твойта рокличка ronilaz, а за morilee, аз бях харесала много една рокля от колекциите им/ в по-горните постове трябва да съм я показала/- тя струва 600 долара, доста евтинко. Само да не се бавеха толкова с поръчките, това щеше да е моята рокля, но уви pleasantry
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #32 -: февруари 15, 2008, 23:14:09 »

Розовка, твоята рокля на Деметриус мерила ли си я преди да я поръчаш в Арети или си я харесала по каталог. Колко струва ако не е тайна?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 15, 2008, 23:23:17 »

Аз сега съм на вълна тази рокля. Направо съм влюбена в нея.  :girl_in_love:Чудя се дали може да се ушие и колко ли ще излезе  Girl_sing
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #34 -: февруари 15, 2008, 23:26:22 »

Мискаприз роклята е много хубава, но мисля,че трудно ще ти я ушият точно такава. Тази розова дантела трудно ще се намери. Все пак не се отказвай. Попитай в някой салон
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 16, 2008, 01:04:52 »

misskapriss,
мисля, че това е супер сладката рокля на prin4ipessa  good :bravo:виж и албума за детайли - роклята и според мен е невероятна give_rose, но за ушиване май шивачката трябва да има златни ръце и добро въоражение (лично мнение) pardon




Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #36 -: февруари 16, 2008, 12:10:29 »

МисКаприз, в Асеновград видях рокли с поли от тюл /защото това е тюл/, но не толкова обемни. Мисля, че могат да ти я ушият! Една такава /с тюлена пола/ имаше и в Сияна-та. Само се притеснявам,че на живо не е чак толкова красиво, миличка! crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 16, 2008, 13:53:14 »

Само се притеснявам,че на живо не е чак толкова красиво, миличка! crazy

Аууууу, Ава, пепел ти на устата.  diablo Роклята на живо е божествена, наистина разкошна. И да, наистина това е моята рокля, благодаря на Аничка за бързия отговор, който е дала вместо мен.  smile Значи да обясня, това е специален американски тюл, който е от меките, а не онези твърдите дето ги използват за направата на воали в повечето случай. Не лъщи грозно, не дере, само че доста тежи, защото за да се постигне този обем не се използват обръчи, а няколко ката тюл един върху друг на различна дължина. Не знам за ушиване дали ще стане, защото наистина е сложен модел за изработка (особено заради шлейфа и дантелата) и ще излезе пак скъпо дори да се шие, заради плата и дантелата, която е много фина и не знам откъде ще се намери. За съжаление роклята не е при мен, за да я снимам отблизо и да ви я покажа в детайли, но в дантелата има и малки пайетки, синци и камъченца с различна форма и цвят (от розовата гама до прозрачни). Предлагат я в бутика M.Tyler в София и цената миналото лято беше 2200 лв. Сега може и да има намаление, защото е от миналогодишната колекция, но си струва да се отиде на място да се пита. Misskapriss ако искаш може да ми пишеш на лични за повече информация, ще се радвам ако мога да помогна.
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 16, 2008, 15:00:24 »

Момичета, искам да попитам някой има ли наблюдения върху модна къща Miss Match - Пловдив  blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 16, 2008, 16:18:36 »

prin4ipessa   това вярно е твоята рокля. Колко пъти съм я гледава и съм ти се възхищавала ако знаеш. Албума ви съм го гледала поне 100 пъти  Offtopic За съжаление не мога да отделя толкова парички за рокля, така че ще импровизирам  pardon Аввичка, мерси за инфото за Сиана. Ще отида да видя като имам възможност.

Днес ходих до Сватбения център в София да гледам за шаферски рокли и пак огледах за булченски. Всичките ми изглеждат много искуствени, не знам как да го обясня. Нещо средно между хартия и плат. Имам чувството че леко да ги дръпнеш и ще се скъса. Аз ли съм много капризна, роклите ли са лоши не знам, но нищо не ми харесва cray Дано в Асеновград да имам повече късме.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 16, 2008, 19:21:34 »

И аз бях там днес smile На мен също изобщо не ми харесаха роклите. Много се изненадах, защото са толкова много... как можа нито една да не ми допадне.Не мисля, че проблемът е в теб. Или ако е в теб и аз имам същият  Wink Почвам да се навивам за рокля на Симон, но не ми е останало време да разгледам и другите места, които исках. Не искам още да взимам решение. smile
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 16, 2008, 20:05:23 »

Ето я и моята рокля, най накрая я взех. yahoo yahoo yahoo


* Picture 008.jpg (32.03 KB, 383x510 - видяно 458 пъти.)
« Последна редакция: февруари 16, 2008, 20:11:54 от aleksa_sm » Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 16, 2008, 21:15:22 »

Благодаря ти Арлина. Да, заради панделката изглежда като висока талия, но е и по тялото, чак на ханша се разширява.
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 16, 2008, 22:30:49 »

Днес пак бях в Асеновград, но пак нищо друго освен една рокля, която миналия път си бях харесала не ми хареса.Направо се отчаях  cray , а и тази която харесах вече я нямаше, но поне ме успокоиха, че си я поддържат и др.седмица ще имат пак, но аз искам да е почти същия модел,с малки промени и др цветове, дано да успеят да я направят както аз искам.Държа само на бюстието полата може и да е променя.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 17, 2008, 02:09:21 »

aleksa, точно днес бях в Радина-Мария да меря една рокля (подобна на твоята, но тюла започва по-отвисоко - имаха я изработена в червено и черно) и мисля, че твоята рокля беше сложена на масичката. Беше ми много интересно какъв е модела, защото плата ми се стори много интересен, но ми беше неудобно да я разгледам.
Като знам как стои този модел - страхотна рокля  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines