Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 19:30:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 287108 пъти)
 
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #270 -: март 17, 2008, 12:23:10 »

Ели, моята сватба ще е в края на май. Тръгнах по магазините в средата на януари и не ми беше доста трудно да си направя срещи следобед след работно време или в събота (става дума за Цюрих). Всичко беше заето! След това ми казаха че трябва да поръчам най-късно до края на януари, иначе не могат да подготвят роклята до май. Цялото тичане с пробите си струваше защото сега сам напълно спокойна. Просто всичко е планирано така, че до сватбения ден роклята да е изпипана, поправена ако се налага, изгладена и блестяща. Това е скъп продукт и в магазините се стараят да ти осигурят максимален комфорт, а това изизква планиране.
Извода ми е - извън БГ хората планират много и от рано, така че колкото по-рано запазиш час толкова по-добре. В крайна сметка добре е да си знаеш че ще отидеш и ще пробваш отколкото да звъннеш 3 седмици по рано и да ти кажат че няма възможност.
Не искам да те стресирам! Може да се окаже че в твоя magazin няма нужда от предварителна уговорка, ама знае ли човек. По добре да си подготвена за всичко, предполагам че ще си в Лондон за седмица и със сигурност ще искаш да свършиш куп други неща. Не си струва да пропуснеш възможността за пробата!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 17, 2008, 15:39:46 »

Много благодаря Regina94!  give_rose Всъщност си много права, че нищо не ми стрва да си запиша от сега час. Поне ще съм спокойна.
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 17, 2008, 15:53:21 »

Ще се престраша да ви покажа роклята, на която съм се спряла. Всъщност с модификации, вместо камъни ще има пандела, която ще се връзва отзад, деколтето няма да е изрязано и ще има презрамки.
В галерията имам снимка, на която съм пробвала подобна рокля, само че е цветна.
Ще се радвам да чуя мнения. Също така не се разбрахме с дизайнерката, но аз много държа на воал, някак си обаче не мога да си представя, че ще стои добре.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 17, 2008, 15:57:02 »

Роклята е много красива и стилна, според мен ако искаш воал той трябва да е дълъг, поне до края на роклята. Къс няма да отива на силуета! (мое мнение) NO
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 17, 2008, 16:03:29 »

Дам. Дидка е права на тази рокля само дълъг воал, мила! А и прическата е изчистена като роклята, може да ги съчетаеш. smile
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 17, 2008, 16:04:32 »

Little_Sweet_Didka, между другото идеята за панделата е именно от твоята рокля, тя ми е вдъхновението ;-). Само, че мисля ще е от същия плат като на роклята.
Честно казано предпочитам къс воал, но ако дълъг пасва най-добре, ще е дълъг няма как.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #276 -: март 17, 2008, 16:13:18 »

Като гледам снимката си мисля,че повече ще й отива цвете в косата.Но пък ти казваш,че няма да изглежда точно по същия начин така че като отидеш да си я вземеш пробвай и воал. Във всяко ателие имат различни видове за пробване.Ще прецениш тогава.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 17, 2008, 16:17:44 »

Little_Sweet_Didka, между другото идеята за панделата е именно от твоята рокля, тя ми е вдъхновението ;-).

Оооо blush поласкана съм, като се има впредвид че аз си измислих да има панделка в модела на моята рокя( в оригинал няма).. give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 17, 2008, 16:21:11 »

роклята е прекрасна..колкото до воала и аз съм за дълъг,но като отидеш на проба поискай един къс и един дълъг и се снимай и после сравни на коя снимка се харесваш повече,а и на живо може да прецениш *THUMBS*иначе и аз съм за цвете в косата или някаква подобна прическа
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 17, 2008, 16:22:36 »

Аз съм с две ръце за дълъг воал! *THUMBS*Роклята е много стилна!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 17, 2008, 20:03:58 »

здравейте момичета,
някой може ли да ми каже дали във Варна има някакъв бутик, който предлага рокли на M Tyler?Много искам да ги разгледам наживо,така да се каже,има страшни модели.Или пък,ако няма нещо подобно дали продават някъде,че направо ми писна от тези,които навсякъде са едни и същи.Тези на M Tyler  са много стилни,наистина.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 17, 2008, 23:54:38 »

vilence няма да има, единствения представител за България на роклите на M Tyler е г-жа Светлана Сотирова и магазина е само в София
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #282 -: март 18, 2008, 00:02:08 »

здравейте момичета,
някой може ли да ми каже дали във Варна има някакъв бутик, който предлага рокли на M Tyler?Много искам да ги разгледам наживо,така да се каже,има страшни модели.Или пък,ако няма нещо подобно дали продават някъде,че направо ми писна от тези,които навсякъде са едни и същи.Тези на M Tyler  са много стилни,наистина.

Здравей,

И аз доколкото знам на M.Tyler рокли се продават само в София.  Аз вече пробвах там веднъж и има огромен избор от невероятни рокли, а и двете момичета са много внимателни и учтиви.  Мисля, че си заслужава да отидеш на място.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #283 -: март 18, 2008, 10:10:27 »

Добро утро, мили дами! smile
След много дълги умувания и колебания най-после си поръчах роклята! yahoo Малко бях започнала да се притеснявам от бързия ход на квадратчето на календара, та сега ми е по-спокойно.
Спрях се на един модел на сватбена къща "Аз и ти" - Смолян, а иначе роклята е от "Милениум" в София. Прочетох хубави неща за тях тук във форума и се надявам да няма забавяне и да си спазят точно уговорката. good Трябва да е готова на 15 април, а сватбата ни е на 10 май.
Самата рокля е цвят шампанско, всъщност отделно бюстие и пола, много удобна изглежда и след като се премахнат някои финтифлюшки, които са ми малко в повече, ще бъде роклята-мечта! danceg
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 18, 2008, 10:14:22 »

Ами честита да ти е!  Bravo И моята рокля не беше бяла, а цвят капучино и никак не съжалявам за  избора. Този сезон тези цветове ще са на мода.  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines