Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 20:19:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 293137 пъти)
 
Pili
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #195 -: март 10, 2008, 16:18:35 »

Здравейте, бъдещи и бивши булки, които толкова ми помогнахте в тази лудница по избирането на булчинската рокля! До сега бях само читател в сайта, но благодарение на подробната информация в него вече и аз съм горд собственик на рокля и бих искала да съм от полза на тези, на които тепърва им предстои търсене!
Първо бях в Симон на Солунска, бях си харесала в сайта им рокля от предната колекция, но когато отидох дизайнерката отсъстваше. Заместваше някакво момиче, което каза, че не е много наясно с нещата. Попитах за роклята, която ме интересува, но се оказа, че е продадена, а когато попитах дали не може да се ошие за мен, ми отговори,че по принцип дизайнерката не иска да си повтаря моделите..Предложи ми да говоря лично с нея след около седмица, но през това време аз си намерих мечтаната рокля!!! (цените в Симон на новите колекции са около 1600-1800, а рокли от стари колекции могат да се намерят за около 900-1000лв или по-евтини, зависи).
Роклята ми е от бутик Mtyler и се влюбих в нея от пръв поглед! Мога да кажа само хубави неща за бутика - роклите са страхотни и макар че може би не са по джоба на всекиго (от 900 до 2000 горе-долу) наистина си заслужават парите! Момичето е много любезно и ще ви помогне да намерите точно тази рокля, която ще ви стои най-добре, тъй като определено си разбира от работата! Предлагат също и обувки и всички останали джунджурии за сватбения ден! Сега ми предстои само корекция на роклята, тъй като ми е малко дълга и трябва да се стесни леко корсета, а когато и това приключи ще ви кажа как се е справила шивачката! Искрено се надявам да не се развали нещо, защото много си я харесвам! Успех и дано съм била от полза на някого...за съжаление нямам впечатление от други бутици, защото не съм обикаляла много...
Активен
mizelinaG
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #196 -: март 10, 2008, 17:27:55 »

Едно предложение от мен  smile Аз съм влюбена в тази рокля  girl_in_love

радвам се, че има и още някой, който иска къса рокля. много малко са булките, които желаят нещо по-късо от стандартното - въпрос на избор и на вкус е естествено. и по тази причина в булченските магазини почети няма къси модели. аз например на 08.03. обиколих към 8 булченски бутика и открих само една къса рокля.
не се отчайвай - намери си от чуждестранни сайтове някой модел, който ще ти допадне и си го ,уший тук. само внимавай с шивачките, че.....
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #197 -: март 10, 2008, 17:39:24 »

И аз съм от фенклуба на късите рокли  tease tease tease но за сега само си събирам идейки  Wink


Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 10, 2008, 17:48:07 »


  Давайте още идейки!Ще ми трябват! give_rose
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 10, 2008, 18:40:13 »

Късите рокли са много бонбонести, много готини и свежи, аз даже като си избирах рокля първоначално много се чудех дали да не е къса, просто много ми харесваха. Особено ако сватбата е лятото или ранната есен е супер свежо.
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 10, 2008, 21:02:39 »

aniiii8 моята рокля е подобна само че корсета горе е с права линия и по-друг, полата е почти същата, от страхотна материя е и като я облякох се влюбих в нея.Даже имаше едни хора в магазина който като ме видяха, без да ме познават ми казаха, че съм много красива.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 10, 2008, 21:44:56 »

И на мен много ми харесват късите роклички. А и ми отиват такива, но някак си не се чувствам булка в такава рокля.

Сега се сетих, че съм виждала във Феде къси роклички.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 10, 2008, 22:24:54 »

Мда, във Феде има къси рокли. И аз харесвам къси рокли, даже пробвах една, но повече се харесах в една дълга....и я поръчах. Страхотна е  LOVING Сега в момента не съм в БГ, но като се върна в края на месеца ще съм на 1-ва проба. Там поръчах и на дъщеря ми рокличката.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 10, 2008, 22:39:31 »

Ако трябва да съм честна късите рокли страшно много ми харесват, обаче всичко е въпрос на фигура и смятам, че моята не е особено подходяща за къса рокличка. Може би нещо под коляното да, но повече от това - няма да ми отива.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 10, 2008, 22:51:26 »

Да, при късите рокли е важно фигурата да е перфектна, при тях повече се виждат недостатъците. Иначе пък са много леки и удобни, установих го докато мерих. Имат си предимства - първо - има проветрение, второ - не ти се влачи нещо между краката и трето - обикновено са по-евтини.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #205 -: март 10, 2008, 23:50:06 »

Diavolitsa,Cymbeline имаха намаление и цените бяха около 1000,но мсиля, че за новата колекция са малко по-високи.Сигурно на место ще придобиеш най-точна представа,ще пипнеш,ще пробваш,ще усетиш дали това е твоята рокля girl_wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 11, 2008, 01:04:45 »

 каква сладка темичка имало и тук, аз днес цял ден изкарах във форума, но сега я видях  blush

сега се чудя към коя група спадам - на булките с рокли или на такива без heatheatheat, защото ние първоначално щяхме да се женим лятото и тогава аз мерих рокли в няколко магазина, но се спрях на най-първата и казах "тя е". Ноооо после стана така, че сватбата се отложи и едва сега и дойде пак дневния ред  pleasantry

милото днес ходило да пита дали ще могат да я изработят същата тази рокля за една седмица и отговора е бил положителен  yahoo

та сега уж имам рокля, ама всъщност нямам  crazy
много се надявам от магазина да не ми изиграят някой кофти номер и да се отметнат, че има  beating дори обмислям да пратя половинката да остави капаро??
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 11, 2008, 07:11:21 »

Wienerin,  капаро май не е лоша идея smile за кое ателие става въпрос? те пазят ли ти мерките?
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 11, 2008, 08:05:59 »

Момичета, аз бях с къса рокля и мога само положителни неща да кажа за този вариант. Леко, удобно, не ти се мотае между краката, изобщо - ДА ДА и пак ДА за късите рокли. А ако прескочите и момента с воала, понеже на къса рокля той не ми се връзва, просто ви казвам добре дошли в моя клуб - изчистено, семпло и небрежно. Все едно отивате по-официални на плаж, ама не си сваляте роклята цял ден  tease tease tease
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 11, 2008, 08:59:28 »

Катеее,
страхотни са рокличките, които си показала - много ми харесва тази с панделката.
На Инчето роклята беше страхотна - помня като видах снимките - много я харесах.

Кате - ще ти стои супер с къса рокличка - ти си една мъничка и финичка girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines