Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 04:52:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 284667 пъти)
 
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 14, 2008, 22:00:47 »

Аз мисля, че е на Sposa, много е нежна give_rose
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #16 -: февруари 15, 2008, 10:25:40 »

Здравейте мацки,

най-накрая и аз се сдобих с рокля  yahoo


* nomer2.jpg (25.87 KB, 310x398 - видяно 7445 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 15, 2008, 11:10:41 »

Момичета , искам да ви попитам има ли някой опит със Соня Стил- Асеновград. Харесах един модел от тяхната колекция и ме интересуват цените ако някой знае долу горе какви са цените. Много ви благодаря .  give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 15, 2008, 11:23:47 »

Gery, аз знам само една цена, защото първата рокля, която си харесах беше тяхна. Жената в магазина каза, че се оскъпява от дантелата, защото била много скъпа и френска, а с друга дантела не се получавал същия ефект. За съжаление тогава я нямаха в магазина - работиха я само по поръчка.

Това бижу юли месец струваше 1 310лв.
Ние ще ходим другата събота към Асеновград и задължително ще минем през Соня стил. Ако имаш снимка на роклята - прати ми я и ще питам за цена, време за ушиване и всичко друго което те интересува  good
« Последна редакция: февруари 15, 2008, 11:26:34 от Alucinado » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 15, 2008, 11:32:48 »

Сладур страшен си.  heart Много ще си ми от полза.Аз им писах е-майл ама познай дали вобще ще ми отговорят.

Попитай моляте за Цената в бяло и възможно ли е да се ушие за две седмици. Става въпрос за Юли месец.

Благодаряяяяя много миличка. 

А тази която си сложила каква цена е.Ако искаш ми пиши на лични.


* Соня Стил Асеновград.jpg (58.63 KB, 600x800 - видяно 2204 пъти.)
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 15, 2008, 11:54:17 »

Gery79 миличка тази рокля на снимка е чудесна, но ще ти кажа че аз облякох подобна(полата е същата, само бюстието е малко по различно) и беше страшно тежка-полата и не седеше добре, даже собственичката на магазина не и хареса и ми каза, че за първи път някой я слага, защото била нова, но не ми я препоръчва.Това си е лично мое мнение, но исках да ти го кажа.Успех в търсенето.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #21 -: февруари 15, 2008, 12:14:02 »

 gery79 страхотна е роклята, която си харесала. И на мен ми допада много модел на бюстие с такива презрамки, дори пробвах една, но трябва да ти кажа че са доста неудобни, ограничават движението на ръката, ако имаш възможност пробвай подобен модел за да прецениш.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 15, 2008, 12:23:43 »

Мацки Бацки, вече знам и цената.1500 лева.Аз не знам за вас ама аз малко се шашнах.Предполагах че ще е някъде към 700. Их ама как ме яд.Мислех си че най накрая и аз харесах нещо.  А и вие може да сте прави за презрамките.Мислех си как ще със тях и имах такива страхове и вие бяхте полезни защото аз такъв тип не съм пробвала. И на мен долната част не ми харесва стои толкова грубо ама горната част просто ме заслепи.Айде стига съм ви губила времето.Продължавам да търсяяяяя.Ако някой има подобни модели от български магазини моля да ми изпрати на лични.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #23 -: февруари 15, 2008, 16:47:27 »

Здравейте, момичета.Не знам дали си заслужава да се ходи до Асеновград.В почти всички големи градове има бутици на свтовните марки в този бранш.Преди седмица бях на едно изложение в София и ги видях почти всички.Бях безкрайно очарована от ревюто на CYMBELINE.Моделите им са страхотни, никакви обрачи и кренолини, а същевременно обем в долната част, който се получава само с фуста.Нашите българските не отстъпват по цена, а качеството им е много по ниско.Още повече че тези могат да се пробват, да се усетят, а нашите казват да ще стане същата, а като я видиш в последния момент се чудиш от къде да си купиш нова за кратко време.От друга страна в момента са на абитюрентска вълна и булченските са между другото.Имам една добра приятелка чиято сватба е юли и посещавайки Холидей Сона-Варна едва ли не са я отпратили с оправданието че имат много абитюренти.
След това посети бутика на Cymbeline, който е на две крачки и освен това има и намаление, обслужиха я перфектно, хареса си рокля и освен това си поръча всички аксесоари от там и допълнително и направиха отстъпка.А аксесоарите им са в стила на роклите.
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 15, 2008, 17:02:22 »

Привет дами! Лично аз смятам, че е абсолютно излишно да се ходи до Асеновград. Бях страшно разочарована от моделите, които се предлагат там, а пак за обслужването - дори не искам да говоря! Но все пак аз сам ходила преди половин година. Надявам се нещата да са се променили къ по-добро!
Успех на всички с роклите! И спокойно сигурна съм, че намерите "своята" рокля! good
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 15, 2008, 18:04:11 »

Незнам, аз бях доволна от обслужването в някой от магазините, но не във всички, напр.в единия, продавачката направо искаше да ме накара да тичам към съблекалнята и да се събличам, защото чакали хора-е извинявай, но нали  все пак ще си давам парите, като искат да имат голям магазин, да си направят поне 2-3 съблекални а не да се блъскаме вътре.Бях по-очарована от едно малко магазинче в което си и харесах роклята, но още не съм я поръчала в което ми обърнаха мн.внимание, въпреки че беше пълно с абитуриенти и самата продавачка ме караше да пробвам почти всичко. Bravo
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #26 -: февруари 15, 2008, 19:14:20 »

Здравейте,
и аз бях разочарована от обслужването в повечето магазини..с изключение на мацката в M.Tyler..там супер много внимание ми обърнаха,без да ме насилват да купя някоя рокля...моделите съм им доста на ниво,а цените сравнително достъпни.Мога само да препоръчам  Bravo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 15, 2008, 19:24:14 »

Здравейте,
и аз бях разочарована от обслужването в повечето магазини..с изключение на мацката в M.Tyler..там супер много внимание ми обърнаха,без да ме насилват да купя някоя рокля...моделите съм им доста на ниво,а цените сравнително достъпни.Мога само да препоръчам  Bravo

ronilaz, би ли споделила за какви цени става въпрос в M.Tyler? Роклята ти страшно много ми харесва!  good
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #28 -: февруари 15, 2008, 19:26:03 »

Според мен си заслужава да отидеш и до Асеновград, естествено ако ти е наблизо. Човек трябва да направи сравнение на платове, качество, изработка и тогава наистина ще е наясно какво иска и какво търси. Защото най-лесно е да дадеш маса пари за една рокля и да останеш с убеждението че е перфектната и като платове и т.н Е да- в повечето случаи е така, но от моите проучвания трябва да ви кажа, че цените на марковите рокли тук са изключително надути. Роклите на san patrick например в америка са наполовина, отколкото тук, същото се отнася и за morilee. така че, ако имате възможност-обикаляйте girl_wink
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #29 -: февруари 15, 2008, 19:35:06 »

Здравейте,
и аз бях разочарована от обслужването в повечето магазини..с изключение на мацката в M.Tyler..там супер много внимание ми обърнаха,без да ме насилват да купя някоя рокля...моделите съм им доста на ниво,а цените сравнително достъпни.Мога само да препоръчам  Bravo

ronilaz, би ли споделила за какви цени става въпрос в M.Tyler? Роклята ти страшно много ми харесва!  good


Здравей,
моята рокля струва 1200лв ..по принцип цените им почват от 800-900 лв,а най-скъпите им модели струват 1500лв. според мен за американски рокли от наистина супер материи,цените са им доста достъпни.ако мога с нещо да ти помогна,пиши пак
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines