Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:32:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 283420 пъти)
 
miloki
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« -: февруари 13, 2008, 21:50:57 »

МОДЕРАТОР: Продължение на темата от Булчински рокли


Момичета проверих за роклята коята ви показах на деметриос и е струвала 900Е и е продадена, а проблема е че имам много чалко време до великия ден и няма да се справя със шиенето и . cray cray cray
« Последна редакция: февруари 14, 2008, 15:33:45 от Teo » Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #1 -: февруари 14, 2008, 09:31:52 »

miloki мила кога е сватбата, не се притеснявай предварително. Трябва по-настоятелно да обикаляш и да търсиш ателие, което да ти ушие роклята за кратък срок. Ти от софия ли си?
Активен
miloki
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #2 -: февруари 14, 2008, 10:14:37 »

Да от София съм, а сватбата е на 03,05,08г И ще съм ви благодарна ако ми препоръчате някое ателие от което сте доволни и е изпитано!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3 -: февруари 14, 2008, 10:20:03 »

miloki имаш два месеца и половина до сватбата,не е чак толкова скоро.Пробвай да намериш нещо готово.Щом си от София имаш тази възможност,тук е най-големият избор. Ако твърдо си решила да шиеш пробвай в Романтика.Знам,че някои момичета си шиха там роклите по собствен модел.
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 14, 2008, 10:48:26 »

Някой да има впечатление от Holiday Sona? Всякакяа информация относно обслужване, цени и т.н. ще ми е от полза  girl_wink
Аз съм доволна от обслужването в Холидей Сона, но става въпрос за Варна!Там жената е изключително мила и отзивчива, относно цените смятам , че са нормални, базовия модел който си избрах струваше около 550 лв. , но с промените които исках се промени на 670 лв. + нещо като шал - наметка/не мога да се сетя как се казваше crazy/Сега , като отида на проба ще мога да кажа дали съм доволна и от изпълнението, защото промених доста неща в модела!
« Последна редакция: февруари 14, 2008, 13:27:17 от maria_lakova » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 14, 2008, 10:51:59 »

Е милоки ,недей така два месеца и половина не са никак малко време.Аз какво да кажа като имам 2 седмици.Я се стягай ,обикаляй магазините и ако не си харесаш се ориентирай към шиене.Но никой не може да ме убеди че точно в София няма шивашко ателие или салон който да ушие рокля за месец или в твоя случай два и половина. Не си скъсявайте живота с тия неоснователни тревоги.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #6 -: февруари 14, 2008, 12:03:43 »

miloki , а ти попита ли в Арети за колко време е доставката, защото една съфорумка беше споменала че за 2 месеца и е доставката на роклята, тя също е на деметриос/ май съфорумката e rozovka/. Можеш от нея да получиш инфо, ако не-питай в магазина не могат ли по-бързичко да е доставят. Може малко да се оскъпи, но ако можеш да си го позволиш и това е роклята ти мечта-пробвай всичко.
 Ако не доста момичета са доволни от Романтика, така че там мисля че ще ти я ушият добре. И не се тревожи, нашата сватба е 14 юни, а аз все още изобщо незнам какво да правя,имах леки трансформации в плановете, но не ми пука. Ти поне имаш набелязан модел, така че не се тревожи напразно girl_wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #7 -: февруари 14, 2008, 12:20:48 »

 Offtopic Понеже видях,че старата тема е заключена,имам (може би) малко глупав въпрос  blush Нали няма да я триете?Има много полезни неща вътре.

miloki ,не се стресирай,имаш време!И за шиене,и за обикаляне по магазините за готова рокля.Без паника  good Само един съвет от мен-ако я шиеш,дай си поръчката малко по-рано,около седмица преди началото на април,защото после има абитуриентки и ще е по-натоварено  girl_wink Успех  Good luck
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #8 -: февруари 14, 2008, 14:53:33 »

miloki, нашата сватба е на 04.05.08 и аз също нямам рокля angry Утре пътувам към Асеновград. Ще видя дали някой ще се навие да ме вреди преди абитуриентките! Ще разкажа как е минало там  girl_wink  Стискайте палци!
Активен
miloki
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #9 -: февруари 14, 2008, 15:15:50 »

Аз не съм ходила лично до Асеновград, но ги разглеждах в нета и имам приятелки, които са си взимали от там рокли. Дано не засегна никой, но не ми харесаха изощо, просто нищо което си заслужава.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #10 -: февруари 14, 2008, 16:23:45 »

Аз не съм ходила лично до Асеновград, но ги разглеждах в нета и имам приятелки, които са си взимали от там рокли. Дано не засегна никой, но не ми харесаха изощо, просто нищо което си заслужава.
За приятелките ти съм напълно съгласна-видяла си и не ти е харесало. NO Но за сайтовете исках да кажа-повечето от тях са ужасно,ужасно стари Girl_hide- това беше причината и аз да не искам да ходя в Асеновград- какво да гледам,ако роклите са грозни, както в сайта примерно.
Но лично за два магазина- Сияна и Нели Праматарова, гарантирам, че роклите в магазина не са тези от сайта-тоест сайтовете не са обновявани! Аз не съм и гледала много сайтове,де,нито пък съм влизала във всички магазини. Исках да кажа да не съдиш от сайта! girl_wink
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #11 -: февруари 14, 2008, 16:35:58 »

Аз не съм ходила лично до Асеновград, но ги разглеждах в нета и имам приятелки, които са си взимали от там рокли. Дано не засегна никой, но не ми харесаха изощо, просто нищо което си заслужава.
Аз смятам,че щом можеш да си позволиш рокля от 900Е няма смисъл да ходиш до Асеновград.Обиколи бутиците в София и все ще намериш нещо.
Активен
miloki
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #12 -: февруари 14, 2008, 16:44:54 »

Ами по принцип мислех под наем да я взема защото е безпредметно да купувам рокля за толкова пари. Колкото до роклите в Асеновград тук в София съм виждала същите модели на доста по висока цена, ама важното в крайна сметка е да намериш най-подходящата рокля в която се чувстваш добре!
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #13 -: февруари 14, 2008, 19:31:10 »

Мацки,какво мислите за тази рокля?  girl_wink

« Последна редакция: февруари 14, 2008, 19:34:07 от Diavolinkata » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 14, 2008, 21:26:58 »

Дяволинката, това на Ателие Диагонал ли е? Разкошна е.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines