Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:08:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 162786 пъти)
 
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #315 -: септември 05, 2013, 12:11:59 »

Здравейте и от мен ! smile Форума е много хубав и надявам се полезен. Пиша тук за първи път и се радвам, че виждам толкова щастливи и влюбени хора  smile

На последните сватби на които съм била все се докосвах до букета, но го хванах (или по-точно попадна право в ръцете ми) на една прекрасна и много емоционална сватба на семейна приятелка, с която се познаваме от деца. Беше съвсем скоро (на 31.08.2013г.) майката на булката много се зарадва и ми каза, че имало неписано правило до една година след като си хванала букета трябвало да планираш и направиш сватба.
Още на следващия ден с приятеля ми пътувахме за планирана още преди това кратка почивка и въпреки, че е ставало дума за сватба и пр. до този момент не сме планирали, беше много красиво и любовно и сега официално планираме нашата сватба, която решихме да е на 30.08.2014г.(точно един ден преди 1-но годишния срок  Bravo )   Датата не сме я избирали нарочно, за да се впише и тнт, просто така се получи heart, той казва, че и без да бях хванала този букет са щели да се развият така нещата, но аз мисля, че няма случайни неща smile хванала съм Точния букет good

Все още не сме казали на родители, но искаме първо да организираме някои неща, има доста време smile

Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #316 -: септември 09, 2013, 15:27:52 »

Ето ме и мен във форума:)Аз хванах букета на 13.07. smile и ето вече имаме дата за април 2014 г. Всички ми казват, че нямам много време за организация, така че се захващам да ви чета.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #317 -: октомври 11, 2013, 09:09:02 »

Хванах букета точно преди 2 месеца,седмица след това моето момче ми каза,че иска да се оженим догодина Yes Но все още не се официални,нямам пръстен,предложение и точна дата...
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 14, 2013, 13:42:38 »

Ихаа, как съм пропуснала тази темичка smile Много интересни случаи на хващания на букетчета smile
Аз пък хванах букета на три сватби през 2012г. Първият беше на сватбата на брат ми, а вторият и третият на наши приятели, като третата сватба е на кумовете ни  yahoo Даже си спомням, че като тръгвахме за сватбата майка ми ме предупреди (в кръга на шегата), че ако се прибера пак с букет ще ме бие с него и мъж ми да го мисли. А най-интересното е, че като се хвърляше букета все странях. Първият път букетът се удари в тавана и падна без никой да го хване, а при второто мятане аз отидох в единия край, за да може някой друг да го хване. И... си падна в моите ръце biggrin След година получих предложение и вече цели 5 месеца сме щастливо женени yahoo
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #319 -: септември 12, 2014, 22:59:49 »

Ехееее, че интересна тема..  girl_wink
Миналата година хванах букета на сватбата на брат ми, като се има в предвид, че булката имаше 8 първи братовчедки (надявам се разбирате, че не е било лесно...но не съм се и напрягала де) и тази година ...ХОП...на бати момичето минава и то под венчилото...  danceg
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: октомври 19, 2014, 16:23:52 »

Без да броим ранното ми детство, съм била само на една сватба и на нея хванах букета. Даже доста случайно, понеже не обичам да се бутам. Но той някак сам ми падна в ръцете, какво да се прави  -съдба.  pardon Това беше миналата година. Догодина и аз ще съм булка.  danceg
Активен
galina12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #321 -: октомври 19, 2014, 20:41:37 »

Хванах букета на сватбата на една много добра моя приятелка. Тогава вече бях женена.  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #322 -: октомври 20, 2014, 15:12:53 »

Защо изобщо си искала да го хващаш, след като си била вече женена?!  huhhuh.gif
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 23, 2014, 14:53:00 »

Мен пък всеки път ме уцелва букета...
Първия път на сватбата на наши приятели- булката хвърли букета и той се удари в едната ми ръка. Досрамя ме да го вдигна. Girl_hide
Втория път беше това лято, букета буквално падна в краката ми, но едната шаферка реши да го вдигне и остана за нея. (Буквално се хвърли към букета biggrin) По това време така или иначе вече бяхме сгодени, така че да се радва девойката smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: януари 09, 2015, 14:32:00 »

Здравейте

И аз съм хващала букета два пъти.
Първият беше преди 8 години, само 4 дена след като си станахме гаджета с моето мъжленце, а вторият път беше тази година точно един ден след нашата осма годишнина и годината на дългоочакваното ми предложение.
И двата пъти не съм си давала зор да хващам букета, но той просто си ме намери. На първата сватба с едната ръка държах фотоапарата и снимах, а с другата просто си подадох ръката сред тълпата и той си дойде при мен. На втората всичко около мен се избиха да се бутат, но букета се удари в тавана и пак при мен дойде. Какво да правиш, съдба.

Тъй като съм суеверна си мисля, че нищо не е случайно. Надявам се скоро и аз да се захвана с организацията на сватбата ни.  yahoo
Активен
VanqIvanowa
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #325 -: май 20, 2015, 20:07:14 »

 Offtopic Момичета, кумaтa искa дa ми купи букет, a aз съм си избрaлa един много крaсив ,дaйте идеи кaк дa и кaжa без дa я обидя?  give_rose give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #326 -: май 20, 2015, 20:54:56 »

Чакай да позная… Този, който ти си избрала е от сайта на чармибрайд, нали ?! 
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #327 -: май 20, 2015, 21:10:47 »

Offtopic Момичета, кумaтa искa дa ми купи букет, a aз съм си избрaлa един много крaсив ,дaйте идеи кaк дa и кaжa без дa я обидя?  give_rose give_rose

Душко, спри да се мориш. Все ще те трия.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #328 -: май 21, 2015, 10:40:54 »

Аз пък не съм била мн мн по сватби ппнеже първи ще се женим smile Но и на малкото, на които съм била (общо 2 през последните години) даже не успях да помириша букета  pardon Но, това няма значение, с или без него пак ще съм булка  Girl_hide
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: май 21, 2015, 12:43:19 »

Хващала съм букета един път  yahoo на сватбата на наши много близки приятели. На същата сватба ММ хвана жартиера  danceg Стана ясна работата веднага biggrin
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines