Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:18:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163353 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 13, 2007, 18:04:56 »

доста смешна ситуация,но на милата шейла май не и било весело
аз когато ставах кума булката каза че не може да се редя за букета,защото вече съм сгодена,а до моята сватбе не се очертава да ходя на сватба така че май никога няма да хвана букета.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 13, 2007, 18:07:12 »

Аз бях на една сватба, на която всички девойки се бяха наредили да хващат букета, и един от ергените се провикна с цяло гърло на приятелката си, така, че всички чухме: "Шиийлаааа, недей, моля теее, клекни или се скрий, Шийлаааа!"

Горката Шийла почервеня като рак и стоически се стара да улови пустия букет въпреки всичко. не успя, но наскоро чух, че са сгодени, сигурно му е пуснала нещо в питието...  sarcastic

това е тъжна история.
ние бяхме на сватба миналия юни и аз хванах букета съжсем случайно. Любимият не хвана жартиера, но ми предложи брак още на следващия месец. Сгодихме се на 24 юли.
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #32 -: април 19, 2007, 09:14:20 »

Аз също съм хващала букета!Много му се раадвах,защото беше на сватбата на една от най-скъпите ми приятелки! *YAHOO*С милото тъкмо бяхме тръгнали-бяхме на месец-два двойка.Тогава не съм се бутала,не съм се натискала,той сам дойде при мен-приятелката ми така го метна(тя НЕ знаеше коя мома къде е застанала),че букета за малко да ме завлече назад.Успя и да ме одере по деколтето с крайчетата на цветята....Пазих го известно време в кутия,като първо,разбира се го изсуших...
От компанията май наистина аз съм следващата булка pardon,като изключим брата на милото,кого пуснахме доброволно преди нас... Curtsey
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 19, 2007, 12:08:01 »

Много странно, но преди осем години аз хванах на братовчед ми на сватбата букета, и след това същата вечер ходих на дискотека, където същтата вечер се запознах с моя приятел и бъдещ съпруг blushНаправо бях забравила и сега се сетих като четох темата
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 28, 2007, 21:50:14 »

Не съм хващала букета sad...но милото хвана жартиера...(при това беше доста активен Wink....та така....сега сватба.... pardon
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 30, 2007, 12:05:57 »

А аз хванах един букет точно преди 3 години когато се запознах с бъдещия си съпруг.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 09, 2007, 15:52:23 »

Е това,ако не е съдба!!! girl_in_love
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #37 -: май 09, 2007, 17:03:09 »

никога не съм го хващала......... букета имам предвид Wink
Не съм изгаряла от желание и той явно го е усещал и се е насочвал в ръце в които е бил по-желан
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #38 -: май 10, 2007, 13:37:44 »

Аз също съм хващала букета,почти преди 2 години.Това беше сватбата на наши добри приятели и първата на която ходихме с милото.Както се бях наредила най-отзад и около мен всички викаха:"Не искам да съм най-отпред" аз минах напред и си казах:"Какво толкова?"Булката хвърли букета и той полетя към на кумата ръцете,но в този момент все едно някой ме бутна и букета се указа в моите ръце give_rose.След това милото ни обвини мен и булката,че сме се наговорили,но нямаше нищо такова.
Активен
selin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 11, 2007, 11:19:03 »

Аз също никога не съм хващала букета  give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 18, 2007, 18:01:54 »

И аз не съм хващала букета, но явно и без него ми провървя!  DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 19, 2007, 12:56:26 »

Утре става точно 1 година, от както хванах един букет!!! give_rose girl_in_love

Аз също никога не съм хващала букета  give_rose

И аз не съм хващала букета, но явно и без него ми провървя!  DANCE

Важното е, че все пак сте си намерилиполовинките и скоро ще си кажете "ДА!" good
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #42 -: май 19, 2007, 13:02:34 »

аз никога не съм хващала букета,но и не вярвам в това,че ако го хванеш задължително щ се ожениш до 1 година!по-скоро това според мен е повече ``за шоуто`` smile
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 19, 2007, 22:11:15 »

Ами не знам, може и да има нещо вярно, защото аз хванах и го изпуснах в следващия момент, а същата вечер се запознах с бъдещия ми съпруг, но трябваше да мине не една, а цели осем години преди да се оженим Oh my ...
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #44 -: май 26, 2007, 11:21:57 »

Как така като си сгодена вече да не можеш да се нареждаш за букета?!?!?  Mad girl
Ами аз маи друг шанс вече нямам.......
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines