Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:36:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 162828 пъти)
 
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 14, 2010, 11:05:25 »

Никога не съм хващала букет, но съм омъжена, а имам приятелка, която четвърти път хваща букет, последният беше на нашата сватба, а даже си няма приятел, така че не вярвам на това поверие.
По-скоро е за забавление, но наистина както казвате някои момичета се борят за него на живот и смърт.
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #226 -: януари 28, 2010, 21:40:29 »

Хващала съм букети преди години и приятелят ми- и букети и жартиери, не сме сключили брак нито същата, нито следващата година.  heart heart
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: януари 28, 2010, 22:25:25 »

Преди 5-6 години хващах букет, но чак тази година ще се омъжвам, така че определено не вярвам на това. biggrin
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #228 -: януари 29, 2010, 16:08:22 »

Никога не съм хващала. Беше ме срам да се бутам за него и все заставах по-назад. Сега честно казано се радвам, че повече няма да ме карат да се редя за букета smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 29, 2010, 16:18:13 »

Dallila, този който хване букета ще вдига слеващата сватба сред присъстващите. Не е казано, че ще е веднага. blum

Iwka, много добре те разбирам. Аз лично съм много против този ритуал и аналогичния с жартиера. Ама братовчедите ми бяха дали списък с имената на неомъжените и масите на които седят на водещия.....няма измъкване.  angry
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #230 -: януари 29, 2010, 16:59:52 »

Аз по принцип не съм против ритуала, дори ми е много интересен да го гледам от страни. Половинката примерно винаги с голям кеф се хвърляше в надпреварата за жартиера, а на една сватба беше страшно интересно защото преди да хвърли жартиера, младоженецът накара ергените да му потанцуват кан-кан и макарена smile
Просто лично за себе си не обичам да участвам в такива ритуали, не че на сватбите на братовчедите ни и мен не ме побутваха я майка ми, я бъдещата свекърва при момите (на една сватба буквално от тоалетната ме изкараха, за да участвам за букета). smile
« Последна редакция: януари 29, 2010, 17:01:37 от Iwka » Активен
violet princess
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Няма невъзможни неща!


« Отговор #231 -: февруари 12, 2010, 23:46:42 »

Аз не съм го хващала, но един приятел дето е женен без да иска хвана жартиера - ей така, както си седеше и той му падна на главата. И после се разведе. Може и случайно да е, ама знам ли. ЗАтова като се омъжим ще трябва да се пазим от букети
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #232 -: февруари 24, 2010, 12:57:21 »

Аз хванах жартиера мин. година през юли  и ей ме на-ще ми надяват халката през май.
Активен
pufi2003
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #233 -: февруари 24, 2010, 13:22:16 »

здравей те на всички аз не съм омъжена но съм хващала букет преди две години когато ставах кръсница и ми казаха че до третата година не са ли омъжиш носело нещастие дали е вярно незнам
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 26, 2010, 19:48:14 »

За всички МОМИ, на които тепърва им предстои да бъдат гости на сватба и ще се наредят на ритуала по хващането на букета, за да се разбере, коя ще бъде следващата булка, нека внимават в стремежа си да бъдат 1-ви, за да не се получи подобен фал... (макар, че после DVD-то, ще е доста забавно - шегувам се, дано никога не Ви се случат подобни произшествия) smile
http://www.youtube.com/watch?v=LCUOzjh7SZM
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 27, 2010, 22:16:02 »

За всички МОМИ, на които тепърва им предстои да бъдат гости на сватба и ще се наредят на ритуала по хващането на букета, за да се разбере, коя ще бъде следващата булка, нека внимават в стремежа си да бъдат 1-ви, за да не се получи подобен фал... (макар, че после DVD-то, ще е доста забавно - шегувам се, дано никога не Ви се случат подобни произшествия) smile
http://www.youtube.com/watch?v=LCUOzjh7SZM


Отдавна не съм се смяла така, благодаря ти
Активен
latti
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #236 -: март 08, 2010, 17:07:09 »

Да се похваля и аз. Хванах букета на Сватбата на братовчед ми преди седмица, а милото - жартиера. По стечение на обстоятелствата вече и ние се готвим за сватба. yahoo Само дето така си беше и преди да го хвана, а и всички казаха, че е нагласено. Е не беше, честна дума. 
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #237 -: март 10, 2010, 12:45:30 »

Клипчето съм го виждал, а съм присъствел на подобен гаф. Но ако ги нямаше гафовете с какво щяха да се пълнят видео сайтовете? Важното е майтап да става, така се помнят събитията.
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 17, 2010, 17:09:17 »

От цялата ни компания все някой друг хващаше букета/жартиера, ние все си оставахме с празни ръце  pardon Обаче ние първи от всички ще станем семейство  Bravo Така че и аз не вярвам smile
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 18, 2010, 18:08:37 »

Никога не съм вярвала на това поверие. Харесва ми самата идея някоя девойка да получи букет както си седи, буквално да и падне от небето  smile и затова обикновено се редя. Не го бях хващала никога и даже съм си мислила, че няма и как да стане, при всички тигрици, които драпат  blum
До сватбата, на която кумувахме миналия септември, когато, докато зяпах встрани, букета просто не ми влетя в ръцете  Bravo
И този месец, без никога до момента да сме го планирали, без дори да сме мислили предварително, изведнъж решихме, че ни е време да се оженим  smile
Сватбата ще е горе-долу 11 месеца след онази с букета... Може и да има нещо вярно  Wink
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines