Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:40:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163326 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 23, 2009, 12:20:06 »

Аз хванах букета в две поредни години, а сега се майтапя, че до година е време да хвана и младоженец  funnytooth

На втората сватба милото хвана жартиера. Предложението за брак получих две седмици преди това, а отговора го дадох след тази сватба  - букета и жартиера издадоха намеренията ми. girl_in_love
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #211 -: септември 23, 2009, 12:32:06 »

След като хванах букета на сватбата, на която кумувах преди година, преживях най-драматичната раздяла с мъж до момента.

На 29 август 2009г. се преборих за букета на сватбата на нашата съфорумка Бебчето на мечо. Казвам, че се преборих, защото той си се беше залетял към мен, но имаше разни скокове и сграбчвания... Дали заради спорта, дали заради поверието.... незнам. Уж не се натисках много.  pleasantry Ще уведомя ако има развръзка.  sarcastic


Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 23, 2009, 12:33:38 »

а сега се майтапя, че до година е време да хвана и младоженец  funnytooth
sarcastic това беше добро, честито lionelsa , а кога ще е сватбата или още няма конкретна дата? Welcome
П.С. може да си писала, но не съм видяла.
 Bravo Деничка Звездичка , ще чакаме развръзката, дано е скоро.
« Последна редакция: септември 23, 2009, 12:35:54 от petrova83 » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 23, 2009, 14:26:06 »

Аз никога не съм се нареждала за букета. Просто ми е било неудобно, знам ли pardon
Но ето че и мен ме споходи това щастие, да подготвям сватбата си Girl_hide
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 23, 2009, 14:50:11 »

sarcastic това беше добро, честито lionelsa , а кога ще е сватбата или още няма конкретна дата? Welcome
П.С. може да си писала, но не съм видяла.
 Bravo

То по-скоро младоженецът няма търпение да ме "хване"  girl_wink- 24.01.2010
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 30, 2009, 17:59:47 »

2 последователни пъти се преборвах за букета, като последния път и милото хвана жартиера. е това май не се брой, тъй като вече имахме дата за сватба  yahoo но беше много много приятно
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #216 -: септември 30, 2009, 20:18:27 »

Аз хванах букета миналата година август месец и на 14 февруари тази година се сгодихме  heart
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #217 -: септември 30, 2009, 22:11:50 »

Нека и аз споделя smile, миналата година на 4 юли хванах букета, а тази година на 2 август се омъжих  Bravo
Активен
nmitev
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 29



« Отговор #218 -: октомври 16, 2009, 17:04:53 »

Бил съм на две сватби, в които букета го хваща ....мъж :-)))  И двата пъти булките бяха много ентусиазирани и го хвърляха доста силно. В единия случай направо падна върху чинията на човека, който в този момент си седеше тихо отзад.  Е приятелката му така се зарадва, че направо скочи върху него :-))
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #219 -: октомври 21, 2009, 12:28:11 »

Никога не съм хващала букет, а годеникът ми никога не е хващал жартиер. Така и ще се омъжа, без нито веднъж да съм спечелвала букета.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 31, 2009, 01:42:12 »

Интересна тема! Аз по принцип не съм суеверна, но наистина хванах букета на сватбата на моя много добра приятелка през юни месец 2009 и през декември се сгодих,  pardon така че не мога да отхвърля това поверие с лека ръка!
А явно, че момичетата доста вярват на това поверие, защото ако сте гледали снимки точно от момента на хващането на букети ще видите лицата на девойките, които понякога са толкова далеч от ангелски, че ще се замислиш двойно дали да посегнеш да го хванеш или предпочиташ да спасиш живота си  biggrin
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 31, 2009, 11:20:57 »

Аз много се дрфазняа на девойки дето са готови да се сбият за тоя букет, ама още по-тъпо ми е някои дето са там само защото са викнали неомъжените и седят като дървета със скръстени ръце. Трябва да има някаква активност, ей така за шоуто. Трябва да си много зле да повярваш, че тва ще те омъжи.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: януари 01, 2010, 20:02:41 »

И аз никога не съм хващала букета, нито пък половинката ми жартиера, но въпреки това дойде момента, в който и ние подготвяме сватба danceg
Даже малко ми е гадно, че като ходим на сватби вече не мога да се нареждам, защото винаги съм искала да го хвана, но...
Активен
nikolche
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #223 -: януари 01, 2010, 20:35:35 »

Аз хванах букет преди около 12  години  yahoo, а моят съпруг преди 5-6 години и ми го подари! Нашата сватба беше преди 3 дни - така че не смятам, че хващането на букета определя нещо специално! Но пък си е голямо шоу и за булката и за неомъжените дами!!! Весело е, ако няма момичета, които са готови да се сбият за него  bounce                                     
Активен
Mimenceto88
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #224 -: януари 11, 2010, 16:55:11 »

Здравейте, аз сащо бих искала да се включа в темата и да споделя. Хванах два букета, единия през 2008г. а другия 2009 октомври месец, но вече се бях сгодила през септември и сега ми предстои сватба през април 2010г. явно вторият беше за потвърждение хихи girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines