Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:53:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163336 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 11, 2009, 10:34:38 »

За последната година и половина имам хванати цели 3 букета  good и макар че не вярвах че мъжлето някога ще се престраши да ми предложи, ето че през май ще съм булка.
А относно какво да се прави с тях, 1-ят го изхвърлих, като хвахах 2-ия, а него като хванах 3-ия го изхвърлих, сега ще изхвърля и него тъй като украсата пожълтя и става грозен, аз не съм суеверна, радвах им се докато бяха красиви, но от праха и дима на цигарите/ние пушим в хола, където е и букета/ стават грозна гледка
Аз четох някъде, че букетът се пази 40 дена или точно 1 година. важи и за булченския.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #181 -: април 15, 2009, 12:42:21 »

Букета се пази, без да е натопен във вода 39 дни. На 40-тия, булката идва с младоженеца на гости с дарове - питка, пиле, вино, за да си го откупи обратно. След това се хвърля в течаща вода - примерно река Wink, за да им върви по вода, и да не се застояват на едно място Bravo
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 15, 2009, 13:34:56 »

Преди около 3 години букета едва не ми разби устата:  crazy ROFL sarcastic



Моят приятел пък хвана жартиера миналото лято...

Като имам новини ще ви уведомя  Girl_hide
Активен
Did_ka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #183 -: април 28, 2009, 13:36:49 »

здравейте мили дами!
аз упорито се криех на предходните три сватби на наши приятели да НЕ хвана букета! а той все падаше пред мен, съответно отстъпвах назад , за да го хване друга девойка. Имах случай да се отчупи роза и да ми падне в обувката  smile обаче онзи ден бяхме на сватба /брата на моя любим/ и букета просто си ми падна в ръцете!  yahoo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: май 01, 2009, 10:19:52 »

Леле момичета, аз в неделя хванах още един букет, а булката така се зарадва, че съм точно аз. Ама ме е малко срам да си призная, че леко бутнах едно детенце за да си го хвана funnytooth
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 10, 2009, 22:30:25 »

Незнам дали е вярно но преди дни женихме една прекрасна булка Миленка и шаферката хвана букета и след сватбата реши че ще се жени и ето ти на 03,10,2009 ще е сватбата ! Абе има си нещо !  yahoo yahoo yahoo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 10, 2009, 22:41:23 »

3 години преди да се оженим с Даниел имах едно лято с 3 сватби. И на трите хванах букета. Единия път кумата ми скочи буквално на главата, за да го вземе и аз се почувствах като на бой. После се извини момичето де, но първоначално  girl_impossible
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 11, 2009, 09:52:16 »

Познато ми е това, на мен на една сватба една ентусиазирана мома ми го дръпна от ръцете макар да го бях хванала аз. незнам защо, но аз много, много не вървам на това макар, че миналото лято хванах букета на най-добрата ми приятелка и ето, че скоро и мен ме очаква сватба
« Последна редакция: май 11, 2009, 13:20:58 от valia_diva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #188 -: май 11, 2009, 13:09:40 »

Незнам дали е вярно но преди дни женихме една прекрасна булка Миленка и шаферката хвана букета и след сватбата реши че ще се жени и ето ти на 03,10,2009 ще е сватбата ! Абе има си нещо !  yahoo yahoo yahoo

Е аз не съм го хващала никога, ма пак се омъжих  blum
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: май 11, 2009, 23:34:36 »

Е аз не съм го хващала никога, ма пак се омъжих  blum
Оф аз с тези букети не мога да разбера защо все така правя?! - Няколко пъти буквално само дето не пада върху мен и аз или се дръпвам или го бутам... crazy Това е сигурно някаква подсъзнателна реакция, незнам и аз... било ме е яд на моменти даже, че го правя това, но ето- то си идва( рано или късно)
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #190 -: май 17, 2009, 21:33:35 »

Аз само на последна сватба не го хванах, и след няколко месеца- Сватба! yahoo
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 10, 2009, 15:32:54 »

И аз никога не съм хващала букети, дори умишлено заставах най-назад, за не падне случайно до мен blum
Но тази година се омъжвам girl_wink
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 10, 2009, 21:21:56 »

Миналата година бяхме на 3 сватби с милото,аз нито веднъж не хванах букета,нито той жартиера (въпреки неистовите ни опити)  crazy crazy crazy
А ето ни сега-месец и малко остава до нашата сватба...
Ех съдба,съдба...
Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 11, 2009, 00:50:02 »

 give_rose аз пък хванах букета на една сватба преди няколко месеца... но девойките бяха толкова настървени, че го изпуснах и се отказах..... girl_impossible
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юли 21, 2009, 01:32:33 »

Аз хванах букета на сватбата на приятелката ми , без въобще да съм имала намерение да става така.Нарочно застанах настрани и назад но той сам си долетя при мен  shok Съдба  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines