Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:05:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 162792 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 13, 2007, 17:05:15 »

Аз съм хващала букета два пъти.На сватбата на брат ми и на сватбата на която станахме кумове.Това са и последните две сватби на които съм ходила.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 14, 2007, 13:24:18 »

ДА И АЗ СЪМ ХВАЩАЛА БУКЕТА НА ПРИЯТЕЛКАТА МИ ПРЕДИ ГОДИНА И ПОЛОВИНА А МИЛОТО ПРЕДИ 5 ГОДИНИ ХВАНА БУЛО  danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 14, 2007, 13:33:52 »

Абе, незнам дали има нещо вярно в това, че тази, която хване букета е следващата булка (защото има познати, които са хващали доста букети, пък още не са се бракували pardon), но аз лично хванах букета на сватбата на едни прители на милото май месец миналата година и септември същата година се омъжих!!! Curtsey Съдба! girl_in_love CHEERS
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #18 -: март 14, 2007, 13:39:19 »

Хващала съм го веднъж, преди 4-5 години, на сватбата на първия братовчед на моя любим. А с него бяхме още "пресни" гаджета  тогава и затова не си помислих, че ще сме следващата сватба blum
Обаче май точно така ще се получи, оттогава не е имало сватби нито в неговия, нито в моя род!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 14, 2007, 13:42:36 »

Хващала съм го веднъж, преди 4-5 години, на сватбата на първия братовчед на моя любим. А с него бяхме още "пресни" гаджета  тогава и затова не си помислих, че ще сме следващата сватба blum
Обаче май точно така ще се получи, оттогава не е имало сватби нито в неговия, нито в моя род!


Интересно! pardon
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 14, 2007, 19:27:41 »

Аз съм ходила на две сватби,но и на двете букета ми избяга  *ROFL*Но ето,че скоро ще съм булка и ще съм здраво хванала букета yahoo
ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL
Включвам се при вас!
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #21 -: март 15, 2007, 15:15:48 »

 Аз също не съм хващала букета,но е факт че на девети юни  marriage (дано само да сме живи,здрави и всичко да е ок).Истината е,че съм ходила само на една сватба в живота си и тогава бях на 12 години.Повечето ми приятелки си живеят с половинките,но за брак не мислят.Сега обаче две от тях са се заканили,че след нас ще се решат и те на тази стъпка.  secret ще хвърлям към тях букета  girl_wink
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 26, 2007, 10:00:59 »

 Girl_sing и аз никога не съм хващала букета. Дори на последните сватби, на които бяхме ми беше безмилосттно отнет  Blush Но какво да се прави, аз така или иначе си знаех, че ще се случи и на мен  LOVING не съжалявам изобщо  danceg
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 26, 2007, 10:57:59 »

За съжаление и аз НЕ съм хващала букета cray, но както каза Ilusion "Но ето,че скоро ще съм булка и ще съм здраво хванала букета" *ROFL*явно милото ми е с повече късмет, защото на една сватба хвана жартиера, а на друга му дадоха парче торта. girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 27, 2007, 17:34:46 »

аз не съм хващала букета,но моето мило на една сватба на наши приятели го хвана заедно с една друга дама и естесвено й го отстъпа pardon,но след тяхната сватба май друга не е имало освен нашата girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 27, 2007, 17:38:27 »

аз не съм хващала букета,но моето мило на една сватба на наши приятели го хвана заедно с една друга дама и естесвено й го отстъпа pardon,но след тяхната сватба май друга не е имало освен нашата girl_wink
съдба  girl_in_love
Активен
dori_gradeva
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #26 -: април 13, 2007, 11:59:19 »

Аз хванах букета на една сватба миналата година Август месец и тази година Август ще се женя
Активен
dori_gradeva
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #27 -: април 13, 2007, 12:00:05 »

Пропуснах да кажа че месец преди това бяхме на една друга сватба и бъдещият ми съпруг хвана жартиера
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 13, 2007, 12:23:56 »

Аз хванах букета на една сватба миналата година Август месец и тази година Август ще се женя

Пропуснах да кажа че месец преди това бяхме на една друга сватба и бъдещият ми съпруг хвана жартиера
еха  Bravo на вас
а ето 4е сега вие пък 6те ги вхърляте girl_wink
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #29 -: април 13, 2007, 17:15:19 »

Аз бях на една сватба, на която всички девойки се бяха наредили да хващат букета, и един от ергените се провикна с цяло гърло на приятелката си, така, че всички чухме: "Шиийлаааа, недей, моля теее, клекни или се скрий, Шийлаааа!"

Горката Шийла почервеня като рак и стоически се стара да улови пустия букет въпреки всичко. не успя, но наскоро чух, че са сгодени, сигурно му е пуснала нещо в питието...  sarcastic
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines