Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:24:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163476 пъти)
 
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 08, 2008, 16:16:00 »

Аз пък хванах букета на сватбата на едни приятели 4 месеца преди да се омъжа  smile Интересното беше ,че с мъжа ми бяхме заедно 9 години преди да се сгодим и сме ходили на поне 10 сватби заедно,но аз хванах букета на първата сватба  на която отидохме сгодени. ... хм ..... съдба!
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: декември 09, 2008, 12:28:31 »

Да, хванах букета на сватбата на едни наши приятели, в началото неисках да ставам но в един момент си казах "отивам да го хвана сега ако не, незнам кога" и настървено станах ииииииииииииии го хванаааааах  yahoo yahoo yahoo бях атракцията на сватбата, после приятелите ни и младоженците дълго време говореха за ТОВА вратарско хващане  laugh DANCE funnytooth goody и тази година на 21. 09 се омъжих  yahoo yahoo yahoo yahoo Bravo
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #167 -: януари 14, 2009, 20:06:08 »

Аз хванах букета преди 2 год. на сватабата, на която бях кума. Булката специално се обърна да погледне къде съм застанала, след което светкавично се разместихме и се скрих на 3-я ред, диагонално на първоначалната ми позиция smile Обаче стана така, че букета падна право в ръцете ми - фотографа перфектно е уловил момента, в който съм толкова изумена, изглеждах точно така  shok Дори не трябваше да се протегна, само да събера ръце, за да не падне на пода give_rose
На 25.01 ще станат 7 години откакто сме заедно, но още не може да се престраши да ми предложи! blum
Активен
gali_ya
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: януари 24, 2009, 23:17:37 »

smile аз хванах букета, и след месеци половина вече бях щастливо омъжена lol), а и полу4их промоция от оркестъра, че ако се оженя до  1 месец ще свирят без пари. бяхме с приятеля ми на сватбата и след това под въздействието на емоцията окончателно взехме решение, че и ние ще имаме сватба.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #169 -: януари 24, 2009, 23:26:31 »

Каква прекрасна история  Bravo
Звучи като от филм  give_rose
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 06, 2009, 12:17:34 »

На 07.07.07 бяхме на сватба на сестрата на моето "момче" ... тя живее в Англия и се омъжи за англичанин та...сватбата я правиха тук в БГ...сестрите на младоженеца бяха тук и едната от тях хвана букета (неината сватба беше през Октомври 2007 и вече се знаеше де)...та в суматохата незнайно как тя както си държеше букета само се обърна каза ми - ти ще се жениш и ми го връчи  pardon умрях си от смях... не го хванах ама ми го тръснаха в ръцете..и ето сега наближава и моя ден...(сватбата ни е на 20.06.2009) danceg yahoo
Активен
toni_mp
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #171 -: февруари 09, 2009, 13:55:03 »

Здравейте, преди няколкомесеца бях на сватба и хванах букета   danceg , сега обаче идват споровете какво трябва да се направи с букета? Може ли някой да ми помогне?  smile
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 09, 2009, 16:26:02 »

хех, два пъти съм била на косъм от хващането... Ама сега съм на път аз да го хвърлям - това по ми харесва!!!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 10, 2009, 13:23:04 »

На 30 номеври 2008 бях на сватба на най-добрата ми приятелка и хванах букете.  danceg
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 13, 2009, 10:35:09 »

ДА! Преди година и половина някъде бяхме на една сватба на наши приятели и... ГО ХВАНАХ  yahoo
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 14, 2009, 14:55:24 »

Хванах букета на сватбата на най-добрата ми приятелка -по случайност или по негласно съгласие тя искаше да го хвърли на мен, а аз исках да го хвана. Така и стана и 1 година по-късно се омъжих  Party time
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 20, 2009, 11:13:37 »

Аз никога не съм хващала  букет! Но пак се омъжих girl_wink girl_wink girl_wink.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 09, 2009, 15:32:29 »

Я каква сладка тема. Винаги съм се редяла срамежливо на опашката за букета. Веднъж дори за секунди хванах един , но една смела братовчедка на булката ми го дръпна от ръцете, а за мен остана само част от украсата, а за нея този бил 3-ти по ред. на една друга сватба през май булката направи проба с една салфетка дали са подготвени момичетата и естествино аз нали съм карък хванах салфетката, не че толкова държах на него но ме хвана ужасен срам от тази шега на булката. И ето, че моя букет се приземи в ръцете ми на сватбата на най-добрата ми приятелка.  yahoo, макар да не вярвам в това поверие, моята сватба предстои.
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #178 -: март 09, 2009, 21:44:38 »

и аз никога не съм хващала букет...
ама пък моя приятелка хвана букета, а приятелят й жартиера на една и съща сватба и нямат никакво намерение да се женят... така че.... 
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 11, 2009, 10:24:28 »

За последната година и половина имам хванати цели 3 букета  good и макар че не вярвах че мъжлето някога ще се престраши да ми предложи, ето че през май ще съм булка.
А относно какво да се прави с тях, 1-ят го изхвърлих, като хвахах 2-ия, а него като хванах 3-ия го изхвърлих, сега ще изхвърля и него тъй като украсата пожълтя и става грозен, аз не съм суеверна, радвах им се докато бяха красиви, но от праха и дима на цигарите/ние пушим в хола, където е и букета/ стават грозна гледка
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines