Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:38:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163354 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #135 -: август 12, 2008, 08:27:32 »

Нито аз, нито милото сме хващали букет или жартиер на която и да било сватба, но ето че сега е нашият ред и ще изпреварим тези, които са ги хващали.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: август 13, 2008, 16:21:25 »

В събота съм на сватба на приятелка и се чудя дали да се редя за букета като сватбата е след 3 седмици  blush
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #137 -: август 13, 2008, 16:29:58 »

аз на моята сватба имах една бъдеща госпожа, която се беше наредила в редиците на неомъжените девойки , а сватбата й предстоеше и една камара работи вече си бяха дори организирани /когато беше нашата сватба до нейната оставаха три месеца/...и роклята дори беше на лице....мисля че не би трябвало да си сред редиците на госпожиците...защото събитието е въпрос на време докато се организира и състои...аз лично смятам че си бях бракувана от момента на приемането на предложението за брак...от там на татък сватбата е въпрос на време докато дойде деня...още повече че на теб не ти остава година примерно а само няколко си седмици...
« Последна редакция: август 13, 2008, 16:32:41 от Val_ » Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 13, 2008, 17:03:08 »

Да, и аз смятам, че бъдещите младоженци не трябва да се редят.

Само че съдбата си е съдба, без да се редя, върху мен се стовари... жартиерът. laugh Момците ли не бяха кадърни, младоженецът ли криво целеше - жартиерът си падна право в мене както си седях на масата! blush
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 13, 2008, 21:55:51 »

Така, така, нямам никакво време, ама набързо едно коментарче, че не мога да се сдържа  blum

И аз като Вал смятам, че бъдещите госпожи не им е много мястото сред момите за букета, ама явно това усещане, че им е "за последно" ги кара не само да се редят, но и да се борят със зъби и нокти.

Пресен пример - моята сестричка, заела челна позиция сред редиците на девойките, при положение, че само 3 седмици след моята сватба предстои нейната  Oh my ...
Няма лошо да се нареди - колкото повече, толкова по-весело, но наш'та не само че заела челна позиция, ами и разперила ръце, чак боса се събула, за да скача по-лесно Wink), ди джеят се спука да я бъзика, после като гледах снимките, щях да падна от позицията, която е заела.

Та хвърлям аз букета, ама от адреналина ли от какво, много силно съм го хвърлила явно, а и нали беше много тясно вътре и той прелетял над всички девойки и право в ръцете на един от приятелите на милото  laugh, който просто си седял и си зяпал тази част от програмата.

Да, ама сестра ми ядосана, казва на ди джея, че това не се зачита, не може то така мъж да го хване и иска "касиране" и аз какво да правя, приготвям се за ново хвърляне lol Но секунди преди това, милата ми сестричка се приближава към мен и ми прошепва, този път по-леко да го хвърлям.

Да, ама явно пак адреналинът ми е бил в повечко - и той пак полита към същия младеж, който продължава просто да си гледа отстрани, този път той обаче не го хваща, оставя го да се удари в гърдите му и да падне на земята и най-близко стоящата девойка се навежда и го взима.

Сестра ми е бясна естествено, но когато жартиерът без особена борба попада в ръцете на бъдещия й мъж, който все пак ще се жени за нея само след 3 седмици, е особено щастлива и ми казва: "Хе, хе поне едното остана в семейството" lol Това честно казано, не можах да го проумея, но все пак това нейно поведение много ме разсмя lol

Когато след сватбата я питах, защо толкова много е искала да хване букета и хванатия от нейния бъдещ мъж жартиер я е зарадвал толкова много, тя ми отговори - "Знаеш ли, много е странно усещането, че скоро ще си омъжена и повече няма да участваш в тази емоция с букета и няма никога да имаш шанса да го хванеш и това те кара да го искаш повече от всичко, защото ти е за последно"

Като се замисля, май е права, аз скоро преди моята сватба, не бях ходила на други, но ако бях, сигурно и аз щях да разъждавам така.
Последно бях на 2 поредни сватби на 07.07.2007 и на 08.07.2007 и вече го писах - но в 2 поредни дни и 2-те хванахаме букета на 07.07 миналата година аз хванах букета, а на 08.07 - сестра ми.

И тази година - 2 сватби през 3 седмици  smile
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 14, 2008, 11:59:21 »

Абе.. наистина човек не винаги мисли много трезво покрай тия ритуали и суеверия. Малко ме е срам, ама искам да ви споделя нещо. Наскоро бяхме на сватба на наши познати и те рязаха там някакви парчета от тортата и даваха на разни двойки дето ужким скоро трябва да се женят. И на мене не ми дадоха. И като се обидииих... хем знам, че е глупост, хем супер гадно ми стана. Защо не ни дадоха и на нас парченца? Па и лично го приех - викам си, те не ме харесват, мислят, че не съм подходяща, не вярват, че ще се оженим, мислят че не се обичаме.. леле, как се бях вбесила, заради едните тъпи поверия ми се развали цялата вечер. Сега като си спомня и си се чудя на акъла.. ама - е на.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 14, 2008, 12:02:36 »

мила не се затормозявай с такива неща.............искам да ти кажа че в този момент точно може да пропуснеш някой без да искаш.............така че не го приемай лично............младоженците и те може да съжаляват че не са ви повикали..........горе главата........!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 29, 2008, 16:18:37 »

Така, така, нямам никакво време, ама набързо едно коментарче, че не мога да се сдържа  blum

И аз като Вал смятам, че бъдещите госпожи не им е много мястото сред момите за букета, ама явно това усещане, че им е "за последно" ги кара не само да се редят, но и да се борят със зъби и нокти.

Пресен пример - моята сестричка, заела челна позиция сред редиците на девойките, при положение, че само 3 седмици след моята сватба предстои нейната  Oh my ...
Еми да си кажа честно и аз съм на мнение, че сгодените и още повече дамите с дата за сватба не трябва да се редят! Да ама не! На колкото сватби бяхме, откакто сме сгодени /а те са 5/, всяка булка държеше да стана и аз да се редя! И както не ми пукаше дали ще го хвана този букет, защото вече си течеше организацията, така на последната сватба, 23,08,2008 несъзнателно се протегнах да го хвана... Просто в момента, в който булката го хвърли и си помислих "За последно е, трябва да го хвана! Няма за кога вече"  pardon И така!  blum Хванах го yahoo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 29, 2008, 17:26:28 »

Хехе, Ели, виждаш ли...явно си е така... tease

Аз много се смях на сестра ми за тази нейна "надъханост", особено като видях на една от снимките след това, че не само е на първа линия с протегнати ръце, ами даже се е събула и боса, за да скача по-лесно... lol

Ама после като се замислих...и аз ако бях на нейно място, щях сигурно да съм такава...
Като се замислих, че вече няма да го има това "еуфорично усещане от борбата за букета" ... и ми стана леко криво даже...

Не че вярвам в тези неща (аз ако е въпроса 1-вия букета го хванах преди 8 години, тогава дори още не ходехме сериозно с милото, едва миналата година го хванах за 2-ри път и тази се оженихме), ама тази тръпка от емоцията заради шоуто... ще ми липсва определено!  Wink
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 29, 2008, 18:05:46 »

А, пък аз да ви кажа голям срам падна първият път като се редях за букета. И да ме пита човек защо. В "колекцията" си имам 3 хванати букета. blush И на трите сватби ходехме вече сериозно с милото. Странното е, че на едната сватба бяхме шафери с Жоро и прибрахме и букета и жартиера, а на другата бяхме кумуве и пак така стана. Ама колко ме беше срам с първият букет DJ като каза "Я да видим сега кой хвана букета" и аз пристъпвам с леко наведена глава все едно съм го откраднала. laugh
Последната сватба, на която ходихме беше месец и половина преди нашата и аз вече бях сгодена. Определено нямах никакво намерение да се редя, защото в моето съзнание аз вече бях "бракувана". Обаче младоженеца хвана микрофона и ме извика по име. Аз пак се дърпам и обяснявам, че след еди колко си време се омъжвам. Той обаче вика "Къде ти е халката? Няма я. Затова се нареждай там.". И ме избута. Голям смях беше. Булката обаче изобретателна - вместо един букет бяха 3 и аз хванах един от трите. Никакво усилие не положих. Падна ми направо в ръцете.

Сега ме замислихте за хващането на букета и определено мога да кажа, че и на мен тръпката ще ми липсва. mda
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 29, 2008, 20:21:50 »

... Сега ме замислихте за хващането на букета и определено мога да кажа, че и на мен тръпката ще ми липсва. mda

Многоинтересно се е получило при вас с букетите и жартиерите!!! yahoo good

А тръпката и на мен ще ми липсва girl_wink
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 06, 2008, 16:33:47 »

Да си призная никога не съм гушвала букета  Flower, а така ми се е искало, но вече няма как да стане.
На нашата сватба братовчед на съпругът ми хвана жартиера, а приятелката му букета, и вече година и 3месеца минаха, а тези двамата още се спотайват.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 08, 2008, 14:52:00 »

 абе незнам ! pardon не вярвам на тая работа . преди 3 години хванах един такъв букет ама не сме се оженили още.На 05.09. бяхме на една сватба и букерта хвана една мома до мен - аз просто не си направих труда, а можех. А за какво ли?Като сме сгодени и сме взели да се стягаме за сватба догодина........ weddingday
 Ааааааааааа и знам един случей дето една мома с 4 или 5 букета в своята колекция още е "мома". За ко да се пъна тогава за букета-решили сме , че ще се женим и тва е - не ми трябва да скачам за букет pardon
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 11, 2008, 12:34:56 »

Аз на сватба така и не можах да хвана букета, но не се и натисках blush Затова пък участвах като модел на сватбени рокли  в предаването на Марта Вачкова и накрая без да са ни предупредили тя взе един голям и много красив букет и го хвърли към моделите-булки всички стояха и гледаха а аз... VIATICUM Flower и така след това мъжа ми ми предложи yahoo дали е съвпадение никой не знае pardon
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 29, 2008, 16:08:25 »

аз веднъж го хванах а веднъж ми го натириха  pleasantry laugh laugh laugh

понеже два пъти сме кумували...на първото кумство го хванах...
после на второто както не исках да отивам за укета...понеже бяхме згодени вече с миличкия ми ..та както се казва от кумува срама за да не отказвам на булката застанах в един много заден край на опа6ката колкото да бележа писъствие и изоб6то не гледам на къде отива букета...
да ама не...накрая булката като видя 4е не го хванах се бе6е подготвила и пред всички ми връчи тържествено другия букет с пожелание следва6тата година и аз да съм булка...  cray милата знае колко я искам тази сватба  heart ...полу4и се весело...и сега си имам два букета у нас... tease tease tease
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines