Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 22, 2024, 14:26:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 172661 пъти)
 
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 18, 2008, 20:34:44 »

хахаха pipito и аз това се чудя  Offtopic Аз не съм хващала букета, даже винаги съм се нареждала в по-задните редички.... затова пък милота е хващал жартиера и ей ти на сватба twohearts
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #121 -: май 29, 2008, 13:47:11 »

аз също никога не съм хващала букета,но не съм се старала и особено,даже преди три седмици бяхме на сватбата на братовчет ми и дори не станах да се наредя,като ме извикаха аз им отговорих че вече нямам нужда от букета ROFL funnytooth DANCE
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 31, 2008, 19:55:18 »

На предпоследната сватба на която бях, беше на по-голямата ми братовчедка ( на леля ми).   smile Тогава се наредих, но....... angry нямах късмет, букета хвана сестрата на булката shok. И така миналата година бях на нейната сватба. Познайте кой хвана букета  yahoo danceg give_rose  ами АЗ. За мало да ми го отмъкнат, ама аз нали съм си нахална, даже не разбрах кога скочих толкова високо ( а аз съм една ниска), че го хванах!!  Yes В началото направо се стъписах ( на видеото съм излезнала толкова уплашена, че нямам думи  mega_chok. Но все едно някой ме накара да скоча и.... да хвана  butterfly. Преди да отида на сватбата се бъзиках с милото, че без букет няма да се върна от сватбата yea И така и стана. Само дето баща ми още не може да повярва, че най-вероятно аз ще съм следващата. Oh my ... Според него трябва да е пръв брат ми защото е по-голям, но СЪДБА от нея не можеш да избягаш dance
Активен
desi850320
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #123 -: юни 15, 2008, 13:59:01 »

Здравейте на всички!
Тук мога и аз да пиша,през 2006г бях на сватба на приятелка и аз хванах булченския букет, бях много развълнувана и след един месец направихме годеж с мойто мило момченци.
За сватба все още нямаме финансовата възмойност надявам се идващата година да стане.
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 25, 2008, 00:12:46 »

Не, но на нашата сватба зълва ми хвана букета ми и от скоро е сгодена!  yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 07, 2008, 22:04:02 »

  Аз хванах букета на сватбата на кумовете ни danceg Не съм се протягала, право в ръцете ми падна, точно към мен летеше Yes
Активен
vasilisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #126 -: юли 10, 2008, 20:27:48 »

Аз имам в "колекцията" си 3 букета и едно було,а на още две сватби ме избутаха в момента,в който букета падаше в ръцете ми  smile
Винаги участвам на олимпийския принцип,купон да става blum
Обаче след поредния хванат букет,от който нямаше видим резултат,моя приятелка ми каза да не се нареждам повече,че само ги хабя yahoo
Е,очевидно не съм ги изхабила,защото ми предстои да сменя семейното си положения след няколко месеца...
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #127 -: юли 19, 2008, 10:50:56 »

 girl_wink и аз съм го хващала...в същност като се замисля май той ме хвана....той си полетя към мен и се приземи точно в ръцете ми...това беше преди три или четири години....тогава с половинката ми бяхме в разгара на любовта ни... give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #128 -: юли 19, 2008, 18:39:12 »

Въпреки, че винаги съм се редила и старала активно, не съм хващала букета, а ходим по сватби всеки месец. Все има някоя по-напориста от мене мадама.

Това пък не ми попречи да се омъжа, така че...  bigthanx
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 24, 2008, 12:25:37 »

na 8.12.2006 godina moq priqtelka se omajva6e, no tai kato nqmaha vazmojnost ne praviha  svatba , a samo podpisvane. tragvaiki za selo re6ih da mina prez ritualnata zala da pozdravq mladojencite. okaza se 4e sme samo 2 momi4etata i az i razpravqm na moita priqtelka da ne go hvarlq a da go na drugoto momi4e 4e tq ima6e priqtel togava a az si bqh sama, no tq re6i da go hvarlq i toi napravo v recete mi padna. polovin godina po kasno mladojeneca po4ina, neznaeh dali e na dobro ili na lo6o, no mikazaha kato mine 1 godina otkakto sam go hvanala d ago pusna v reka...i eto godina i polovina po kasno i az polu4ih predlojenie  danceg
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #130 -: юли 24, 2008, 13:07:11 »

аз лично мисля че това са суеверия....харесвам забавната част от цялата тази работа...echy_ съжалявам за приятелката ти...направо не ми се мисли какво й е на момичето...ужас...на дали в този момент ще ми дойде на ума дали било за хубаво или не...
« Последна редакция: юли 24, 2008, 13:09:18 от Val_ » Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 24, 2008, 16:29:02 »

аз лично мисля че това са суеверия....харесвам забавната част от цялата тази работа...echy_ съжалявам за приятелката ти...направо не ми се мисли какво й е на момичето...ужас...на дали в този момент ще ми дойде на ума дали било за хубаво или не...

Разбира се , че всичко са суеверия. Моята приятелка направиха най-хубавата сватба с всички ритуали и всички поверия и работи. Аз хванах букета в равна борба с много девойки. Мъжът й загина 25 дни след това в автомобилна катастрофа cray cray cray. Каквото ти е писано това се случва.
Но това с букета си е забавно и трябва да го има на всяка сватба.
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #132 -: юли 24, 2008, 20:32:05 »

Да и аз така мисля...просто става купон...има си едни традиции, които са красиви и си заслужава да са част от този ден...
А като слушам тези страшни истории ... направо настръхвам...  cray cray cray.... ц ц ц...
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 24, 2008, 20:34:03 »

 :offtopic:Няма от какво да ни е страх, човек не мое да избяга от съдбата си, но може да живееш и да обичаш като за последно всеки ден.
Активен
Mimi_05
Новак
*
Публикации: 11


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 11, 2008, 22:38:50 »

миналата година аз хванах букета а приятеля ми жартиера.след 10 дни ни е сватбата smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines