Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 22, 2024, 12:42:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 172637 пъти)
 
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 28, 2008, 23:01:50 »

аз "бягах " от един такъв букет преди 2 години и половина , но тои явно реши да "премине" през други ръце и да попадне в мойте- на една сватба на приятели на " моето слънце" . а сега кат се зайеня кои ли ще хване моя? bouncinggirl
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 03, 2008, 16:08:09 »

И аз хванах китката миналата година, точно на 07.07.2007г. Бях много щактлива. yahoo Явно е било показателно за моето мъжле  tease
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 04, 2008, 08:58:56 »

И аз да се разпиша на 22.09.2007г хванах букета на сватбата на моя братовчедка smile а тогава точно се бях прекратила дълга връзка и 1 месец по късно се запознах с моят бъдещ съпруг и ето тази година на 19.07 ще сме женени yahoo yahoo
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 09, 2008, 14:23:12 »

Преди около 2 години с моя тогава още годеник, бяхме на сватба на наш приятел.Така се случи, че аз хванах букета, а той- жартиера.Голям смях падна и ето ни сега вече женени... good
« Последна редакция: април 09, 2008, 14:26:10 от Jungle » Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 13, 2008, 20:23:36 »

Хайде и аз да се включа  blush  Много исках да хвана букета поне на една сватба, на която съм била в последните няколко години, но все така се случваше, че ми 'избягваше' (даже на една сватба ми го взеха от ръцете angry). И миналата година на сватбата на наши приятели букета падна зад мен, обърнах се и няколко секунди никое от момичетата не се наведе да го вземе и аз реших, че това е моя шанс  yahoo Взех го, вдигнах го високо във въздуха и посочих моето момче, да си знае какво го чака  Yes И ето по-малко от година след това вече планираме нашата сватба.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 15, 2008, 20:34:19 »

   Аз сигурно съм патологичен случай!!! За последните няколко години съм била на шест сватби. Първи букет ухааа, на втората сватба също при мен дойде, и на третата, и на четвъртата, и на петата.....(Всъщност  аз за петата доста се чудих дали въобще да се нареждам, понеже ми бяха в повече букетите до момента, но насила ме придърпаха). И ето, че дойде и последната сватба. Представете си колко учудена бях когато букета ме пропусна, но явно това е трябвало да стане, за да съм "следващата булка".... Сватбаааа
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 15, 2008, 21:11:50 »

Аз на това с букета изобщо не вярвам  crazy. Никога не съм го хващала, но пък ето ме тук. Братовчедка ми хвана букета на една сватба преди 3 години, но все още е мома....
Но пък традицията с хвърлянето на букета е много весела. Купон да става.  yea VIATICUM
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 17, 2008, 14:14:57 »

Миналото лято само хванах букета на 3 сватби ... явно големи мераци са ме гонили  pleasantry. danceg Преди това на едната ми братовчедка бях хванала ... Имам цяла колекция от букети  diablo
Даже майка ми направи забележка: "Стига си ги носила само тия букети!" И аз: "Ами, какво да правя, на следващата сватба ще трябва да ме вържат на стола."  nea
А на 07.07.07 бях на сватба на един бивш вече мой колега и са ме хванали на една снимка, в такава странна поза да улавям букета, че после се базикаха с мен. А тогава, на същата тази сватба, хващам аз букета и се кефя някаква ... а цялата зала се смее huhhuh.gif И аз се стъписах и се чудя, защо ли ми се смеят тия хора А чак след това разбрах и видях на клипчето, че зад мен едно момиче така се спъва и пада по леце на земята ... горката!   secret  secret secret
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 17, 2008, 14:26:32 »

добре, че скоро няма да съм в списъка за букета, защото изпитвам ужас от ритуала lol защото после все се е случвало DJ да ме изтъпанчи я ръченица да играя, я стихотворение да казвам или друга глупост. може да е забавно на гостите, ама след 3 чаши вино не си е гледка!!! иначе и двете ми хващания на букет бяха с разпилени букети - единият нарочно се разпадна, а другия се блъсна в едно дете така силно, че се разхърчаха малки китки по пода. аз гледам в краката си китката, тя ме гледа, и кога чувам - вече ме викат при DJ blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 19, 2008, 11:34:32 »

За първи път хванах букета на сватбата на братовчед ми на Гергьовден преди 8 години. Така ме одра една девойка тогава от вътрешната страна на ръката sarcastic, ама тогава хич не ми беше смешно, че кръв ми пусна чак. Ама тя - решена на всичко и буквално отгоре ми се хвърли...  beating През годините си викам, то не си струваше тая кървава борба ROFL, защото все още съм неомъжена. Ама миналата година на 07.07 пак хванах букета - той директно в моите ръце пада, ама аз по навик така подскочих нависоко, че малко ми се смъкнала роклята и част от сутиена ми се вижда  sarcastic То в суматохата никой не забеляза, ама после на видеото като го видяхме, голям смях падна... goody
На следващия ден пак бяхме на сватба (голям ужас беше 2 сватби една след друга, едва оцеляхме lol, ама този път го хвана сестра ми. И така през 2007 и двете хванахме букети в 2 последователни дни, а през 2008 и двете ще се женим през 2 седмици. Много забавна ми се струва тази случка smile
Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #115 -: май 13, 2008, 15:30:54 »

И аз така преди 8 години хванах букет, ме не са ме драли, но една девойка ме изгледа толкова кръвнишки, че ми идеше да й го подаря
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 13, 2008, 16:03:40 »

 pardon ми аз не съм хващала букета ама не ме пропусна сватбата  funnytooth
обаче и за моя е имало голяма борба, уж само четири моми, пък е било бой  crazy той паднал в ръцете на едната от тях, ама една друга и се нахвърлила и и го взела от ръцете  Oh my ...
аз това чак не го разбирам ама какво да ги правя  girl_impossible
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 13, 2008, 16:15:12 »

И аз никога не съм го хващала  и дори в повечето случаи съм стояла по настрана че е винаги е било бой  crazy  нахвърлят се и се блъскат като че ли като го хванат и сватбата им е в кърпа вързана  blum
Аз на това изобщо не вярвам....е, може да има и съвпадения  pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 16, 2008, 17:16:46 »

все съм се нареждала и никога не съм го хващала, даже напоследък доста по-млади от мен момичета се нареждаха и ми ставаше неудобно чак smile
сега вече няма да се нареждам и това ме радва, . twohearts
ама то винаги има по някоя девойка дето скача като лъвица пред всички, на една сватба даже от много зор на въпросното момиче и падана бюстието, ама така е като много се напъваш да изблъскаш всички
а имам една приятелка дето се ожени първа от нас всички и и е много мъчно , че никога не се е нареждала и много и се иска smile
Активен
pipito
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #119 -: май 18, 2008, 20:07:34 »

И аз го хванах преди 6 месеца blush Та сега ме чака.....сватба ли blush...брадва ли? pardon
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines