Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 10:22:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163545 пъти)
 
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #75 -: декември 03, 2007, 02:24:07 »

Аз хванах букета миналата година, и точно след година ми искаха ръката    offer
Е сватбата ще е до година,но наближава  danceg
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 05, 2007, 14:22:58 »

В деня след абитуриентския ми бал, на 25.05.2002 бях на сватбата на моя батовчедка. Не съм ходила на повече от 10 сватби за моите 24 години, но това бе първата от двете, на които се е хвърлял букет. И тъй като съм го гледала само по филмите, изпитах известно притеснение да участвам. Но не помня кой ме бутна да се наредя. Разбира се, букетът падна в мен  girl_impossible. Толкова негостоприемно го очаквах с пуснати ръце, че ми изцапа розовата блузка със зелена вода от капсулата Girl_sing. Тази година се сгодих (5 години по-късно) и вероятно, дай Боже, догодина да е сватбата. Поне тези, които познавам от онези очакващи букета момичета, не са се и запътили към олтар. Сигурно има нещо вярно в това. Леля ми си личеше, че изпитва злоба от това на сватбата на дъщеря й аз да хвана букета, а не по-малката й щерка, която бе с години по-голяма от мен. Но, ако има нещо вярно около този букет, на мен ми е кофти за сестричката ми. Тя е на почти 22, но е с детенце на годинка и нещо, а едва ли ще се женят с бащата на детето. Живеят си тримата, но не като официално семейство. Надявам се да не е виновен букетът, който аз хванах, нищо че съм й кака  blush. Съдба човешка, не се бяга от нея  Girl_hide. Дано да е жива, здрава и щастлива, каквото и да й поднесе съдбата  give_rose.
« Последна редакция: декември 05, 2007, 14:28:12 от Alannah » Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 05, 2007, 16:04:21 »

...ммм, не съм хващала никога букет, ама се омъжих?!... yahoo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 05, 2007, 16:07:53 »

Никога не съм хващала  nea букета!
Нареждала съм се, защото булката си  ме знае ама не съм скачала на всяка цена  blum
И като гледам не е много важно и без него и с него сватбата пак имаше  weddingday
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 05, 2007, 16:11:43 »

ами аз не вярвам на това  с букета,ние преди да се сгодим бяхме с милото на две сватби и на двете не го хванах аз букет,но момичетата които го хванаха още не са омъжени,а на моята сватба го хвана приятелката на бтарт ми която е на 16,едва ли ще е тя следващата булка от всичките ми приятелки които е много по вероятно да се омъжат.Обичая го приемам като весела игра на сватбата и само толкова.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 05, 2007, 17:04:04 »

Съгласна съм с теб Маслинка - една весела игра  girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 05, 2007, 18:26:42 »

абсолютно съм съгласна веселба да има!!на нашата сватба го хвана гаджето на кума ми  bad bad(ако тя се омъжи за него ще съм адски разочарована) а пък има много двойки на които им е ред да станат семейства от години са заедно!!така че не вярвам много в това!!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 05, 2007, 18:42:39 »

И аз не мисля че да хванеш букета е гаранция че ще си следващата. 2005 бяхме на 3 сватби и на трите хванах букета. После приятеля ми каза: "Е това е спортен дух, на всяка сватба си победител" funnytooth
Важното е да е весело и да става купон smile
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 05, 2008, 18:14:16 »

Никога не съм хващала  nea букета!
Нареждала съм се, защото булката си  ме знае ама не съм скачала на всяка цена  blum
И като гледам не е много важно и без него и с него сватбата пак имаше  weddingday
И аз не съм хващала букета.Най-малкото винаги е имало по-възрастни от мен моми,те са по-на зор laugh То това си е опасно да заставаш между букета и някоя отчаяна,готова на всичко да го стигне приятелка. girl_wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #84 -: януари 05, 2008, 18:44:28 »

И за мен букета е част от веселбата  danceg danceg danceg и после каниш младоженците на гости да си "откупят букета" и пак си правите веселба, макар и домашна  DANCE 
Писала съм по-назад, че съм хващала букета  Bravo беше много весело  danceg като тогава за първи път се "борих" за него, защото патето ми каза, че ми е време  blush 
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 08, 2008, 19:43:14 »

това с откупуването не го бях чувала
но малко след сватбата ходихме у кумата на гости (тя хвана букета:))
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 08, 2008, 20:15:10 »

тъкмо 2 пъти smile в две поредни години. и двата пъти букета се разпиля на части. всъщност едното ми "хващане на букет" си беше тупване на половин китка в краката ми, и аз го взех, да не излезе, че никой не го иска. DJ-ят го преброи за положителен резултат Wink
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #87 -: януари 24, 2008, 12:45:40 »

Съгласна съм с мението ви, че букета е част от веселбата smile миналата година бях на 2 сватби - на едната реших да не ставам за хвърлянето на букета, въпреки че милото и младоженеца така настояваха blush,но като се знам какво каръче съм и не посмях  blush blush blush, но на другата сватба стана така, че както си танцувахме и DJ каза "А сега всички девойки да останат на дансинга,защото дойде време за хрърлянето на букета" и нямаше как са се измъкна blush...и хоп букетчето познайте къде падна.....точно в моите ръчички blush blush blush..е не съм ли каръче...знаех си че така ще стане blush
Активен
sheli
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 24, 2008, 14:34:57 »

Не вярвам на това поверие.Хващала съм букет веднъж.Бях на 17г.Сега съм на 30г.и сватбата ще е на 24.05.2008г. blum
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 24, 2008, 15:03:13 »

Аз също никога не съм го хващала  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines