Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:35:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163515 пъти)
 
Tanche
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #60 -: ноември 07, 2007, 14:43:22 »

На последната сватба, на която присъствах, букета го хванахме с по една ръка и аз и една приятелка, но първо аз го пипнах. И така на следващата година през май се омъжих аз, а началото на този се омъжи и моята приятелка. smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #61 -: ноември 12, 2007, 03:13:53 »

Момичето, което хвана букета на нашата сватба, и приятелят й, който хвана жартиера са вече сгодени и следващото лято ще има още една сватба! yahoo Още едно бъдещо семейство след хващането на букета и жартиера!
« Последна редакция: ноември 12, 2007, 03:16:04 от didibaby » Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 12, 2007, 16:09:05 »

 :)момичетаааааа, да ви се похваляяяяя  DANCE, на 10.11.2007г. бях кумичка и хванах БУКЕТААА CHEERS
много съм щастлива от този факт!!! air_kiss
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #63 -: ноември 12, 2007, 16:32:58 »

хехехе  blum blum blum deni1709, значи сега е твой ред да застанеш от другата страна на барикадата  tease tease tease

Пожелавам ти го искрено  Wink

А моето пате хвана жартиера сега в събота  DANCE

http://picasaweb.google.bg/enacheva/WeddingSilviaChavdar1/photo#5131628690131098658
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 12, 2007, 18:18:33 »

deni1709,
и моята кума хвана букета - толкова бесхе щастлива
http://picasaweb.google.com/ivamitko/Prof_wedding2/photo#5118685581592534578
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 12, 2007, 18:24:33 »

Аз пък съм ходила на толкова сватби....,ама никога не съм хващала букета :mad_girl:Той дори не летеше към мен :laugh:Но..........това не ми попречи да стана госпожа blush
На моята сватба го хвана една млада госпожица,която дори си няма приятел,въпреки,че направи фурор на сватбата ни :laugh:Но тя много искала вече да си има бебче,та се надявам да съм й донесла късмет!Ще споделя какво е станало... girl_wink
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 12, 2007, 18:29:11 »

И aз не съм хващала букета никога, но и аз вече съм семейна. И на нашата сватба кумата хвана букета  Bravo макар че се знаеше че тя е следващата булка (тяхната сватба беше 1 седмица след нашата  smile ).
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 13, 2007, 11:25:29 »

Хващала съм букета цели два пъти........като първия беше преди 8 години!Втория го хванах преди 2 години и то по някаква случайност тъй като той сам си дойде, защото самия букет при хвърлянето се закачи на воала от украсата, започнаха да скачат за да го избутат от там и той падна на масата пред мен! laugh
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #68 -: ноември 13, 2007, 23:36:44 »

 Не, никога не съм хващала букета Flower Тайничко ми се е искало ,но никога не съм се борила да го хвана. Все съм стояла по встрани.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #69 -: ноември 16, 2007, 15:52:29 »

Аз не съм хващала букета,мен са ме замервали с букета  ROFL И то 2-3 пъти,веднъж дори на сватба,на която не съм била канена.Тя беше в църквата Свети Георги,а аз най-кротко си отивах на кафенце с приятелка и си минавах през градинката.И какво да видя-сватба.Понеже много обичам официални рокли се спрях настрани от хората,за да видя булката и както си блея изведнъж виждам,че фърчи един букет към мен (ама с голяма засилка) и понеже идваше право с дръжката към носа ми,за да не ме центрира,аз приклекнах (дори не се опитах да го хвана) и той ме прасна по главата  ROFL Но го върнах на булката,защото ми стана неудобно,все пак нито ги знам,нито ги познавам,тя не искаше да го вземе известно време,защото той си бил знаел при кой да отиде,ама като си видя намусени 2-3 от приятелките,го взе и пак го метна  cap
На най-скорошната сватба,на която бях(тази година през май месец) младоженците искаха аз да хвана букета,или поне милото-жартиера,но аз пак приклекнах и той този път прелетя над мен,без да ме прасне  blum После искаха и с торта да ни мажат,ама и това се размина,защото майката на булката й каза,че(представете си)било РЕДНО  laugh други хора да намаже.Но вярвам,че цялата работа е в желанието на младоженците,защото те толкова искаха да ни мажат,а ето,сега сме пред годеж  Wink
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 22, 2007, 14:41:33 »

Diavolinkata Много се смях като четох това за букета който те е фраснал по главата  laugh наистина явно той си е знаел каде да отиде  Blush Аз тази година септември бях на сватба на моя братовчрдка и за пръв път хванах букета, то не точно го хванах ами тои направо си ми падна в рацете  pleasantry но да видим какво ще стане все още нямам предложение ама всичко с времето си де give_rose blum но ще ви държа в течение и ще се похваля danceg
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #71 -: ноември 22, 2007, 15:07:15 »

Diavolinkata Много се смях като четох това за букета който те е фраснал по главата  laugh наистина явно той си е знаел каде да отиде  Blush Аз тази година септември бях на сватба на моя братовчрдка и за пръв път хванах букета, то не точно го хванах ами тои направо си ми падна в рацете  pleasantry но да видим какво ще стане все още нямам предложение ама всичко с времето си де give_rose blum но ще ви държа в течение и ще се похваля danceg

Стискаме ти горещо палци!!!Но тези букети и торти са големи конспиратори,да знаеш,особено ако булката и младоженеца са си мислили за теб,че искат ти да го хванеш или са искали теб да намажат(нали така казват,че ти ще си следващата булка) Wink Не знам в какво им е тайната на тези ритуали,но определено има нещо вярно в тях,така че сигурно съвсем скоро ще получиш предложението  Wink
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 22, 2007, 15:13:25 »

Благодаря ти миличка със сигурност стискането на палци ще помоне надявам се,май наистина тези ритуали могат да излезнат верни и да се збъдне това че която хване букета е следващата  Wink
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 24, 2007, 03:32:06 »

Даа ,два пъти за последните 2 години и за Коледа очаквам годежен пръстен girl_wink
Активен
dobi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 27, 2007, 12:56:25 »

Аз хванах букета на на сватбата на моята най-добра приятелка. Резултата в видим. Последва дете и после сватба banana banana banana
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines