Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:00:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163541 пъти)
 
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #45 -: май 26, 2007, 11:28:30 »

Миналата година бях на сватба на една приятелка и май нямаше от желаещите сватба девойки, защото когато булката хвърли букета всички леко се отдръпнахме, нямаше ръце във въздуха ....та за една бройка да падне на земята  (като в "Секса и града")  laugh
Активен
roseto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш


« Отговор #46 -: май 26, 2007, 19:32:16 »

и аз съм хващала букет миналото лято но случайно на сватбата на братовчедка ми(и наи-добра приятелка) като видях колко народ се подреди за букета се стреснах и си стоях настрани тя рак взе че го хвърли към мен и така ми падна в краката без да искам  girl_in_love и то съдба това лято аз ще хвърлям букета
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 27, 2007, 22:53:30 »

аз също съм хващала букета на сватбата на най-добрата ми приятелака и това беш е преди седем, осем години, година след това сложих край на една дълга връзка/ а всички мислеха че идва времето на сватбата ни  nea, след около месец два се намерихме с милото и така вече след седемте години след букета ще бъда булка  Dance
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #48 -: май 31, 2007, 15:20:31 »

Аз два пъти съм хващала букета, само дано това не означава, два пъти да се омъжвам  Oh my ... , защото за нищо на света не ми се разделя с моето съкровище. Въпреки, че това пък си е възможност за нова булченска рокля  DANCE.
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #49 -: октомври 06, 2007, 05:19:45 »

 laugh Ха ха ха, защо "хващали ли сте букета" звучи толкова много като "гушнали ли сте букета"  laugh   
Активен
Vesy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #50 -: октомври 06, 2007, 10:24:03 »

laugh Ха ха ха, защо "хващали ли сте букета" звучи толкова много като "гушнали ли сте букета"  laugh   

 shok Стига бе... недей така.  laugh

На последната сватба, на която бях /прези нашата де/ си се наредих за букетчето. Бях така в страни и почти в края. И букетът летя летя и точно при мен дойде - в момента в който го хващам една мадама "ми налетя" и си го присвои. Ама пука ми на мен -  tease аз си знам че си се женя 2 месеца след това.  danceg
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 06, 2007, 10:31:32 »

никога не съм хващала букета защото първата сватба на която ще ида ще е моята laugh blushсрамота нали никога д ане съм ходила на сватби :laugh:канили с аме приятели на милото но съ,м предпочитала д ане ходя защото просто не ги познавах тогава добре а и не са ми кой знае колко симпатични
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 06, 2007, 10:37:09 »

Миналото лято хванах букета на сватбата на нашите кумци и час-два след това милото изкочи с пръстена и въпроса. yahoo  laugh
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #53 -: октомври 06, 2007, 10:57:56 »

Аз съм хващала букета на две сватби...... blum Първи беше преди 2 години някъде, а втория миналото лято....предложение за брак-няма.... laugh .Но пък чувството е страхотно,поне за мен....мн ми беше весело,защото и двата пъти го хванх случайно, просто защото бях най-високата от подскачащите девойки.... laugh
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 06, 2007, 11:12:42 »

Аз също съм хващала букета  Yes DANCE и то малко преди нашата сватба. Тогава бяхме на сватбата на една моя приятелка и се бях наредила за букета най-отпред и нали съм си високичка - направо го грабнах  yahoo Датата беше 29.07.2007, но тогава вече всичко беше ясно - нашата сватба беше насрочена за 18.08.2007 и въпреки това се получи много весело. Милото беше много доволен от моето постижение...
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #55 -: октомври 07, 2007, 11:08:58 »

Аз пък не съм хващала букет  pleasantry laugh
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 19, 2007, 11:22:58 »

През август бях на две сватби и за 1 седмица и хванах букета и на двете. И наистина не беше нагласено Girl_hide pardon danceg
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #57 -: октомври 19, 2007, 12:15:32 »

Как съм я пропуснала тази хубава темичка до сега  pullpigtails
На сватбата на Sabina хванах букетчето и точно днес ще ни бъдат на гости по този повод  DANCE
По нашия край си имаме такава традиция - след 40 дни от сватбения ден, който е хванал букета, кани младоженците на питка  DANCE хубава традицийка, нали  Wink Поводи да се събираме да има  DANCE DANCE
А следващата сватба, на която ще ходим скоро, булката ме гласи за букета с още една девойка  DANCE та ще видим кой ще превари и кой ще завари  chee chee chee
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 19, 2007, 12:28:23 »

аз не мога да се похваля че съм хващала букет cray
На сватбата на кумовете ни миналата година се гласях да го хвана аз-бях заела доста добра позиция Wink ,но пак не се получи.Падна ми в ръцето,ни ми се изплъзна-момичето до мен го взе hysteric
Това май нямаше значение,защото аз бях следващата булка Bravo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 19, 2007, 20:09:19 »

И аз никога не съм хващала букета, все ми се изплъзваше  pardon
« Последна редакция: октомври 19, 2007, 20:11:54 от Наталия Борисова » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines