Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:26:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163349 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: април 12, 2011, 14:04:46 »

И аз съм хващала букета само веднъж и то беше на сватбата на братовчеда на моя приятел (ние тъкмо бяхме станали гаджета), преди около 3 години и половина и това беше първата сватба, на която съм била. Стана много смешно, защото ди джея след хврлянето на жартиера каза двамата, които сме хванали букета и жартиера да танцуваме еротичен танц на Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On  Oh my ... а аз този човек не го познавах изобщо..... Girl_hide Girl_hide Girl_hide Стана голям смях:)
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 04, 2011, 15:10:16 »

В събота бяхме на сватба, от която се върнахме с букет и жартиер, много се смяхме, че от толкова гости точно ние двамата ги взехме, но пък съдбата си зае работата Wink
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 04, 2011, 15:25:29 »

Никога не съм.
Но една моя братовчедка хвана букета на сватбата на брат си, а нейния приятел жартиера. На другия ден се сгодиха  heart

Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #273 -: май 12, 2011, 23:11:37 »

И аз съм от тези, които до сега не са хващали букета    huhhuh.gif
Активен
aleksandrina_l
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #274 -: май 20, 2011, 12:32:09 »

Хванах букета септември 2009, а септември тази година се омъжвам. smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #275 -: юни 13, 2011, 09:34:45 »

Ами сестра ми се омъжи август 2008 година и на нейната сватба , когато тя хвърли букета аз го хванах , но кръстницата и буквално ми го издърпа от ръцете и беше нечестно .. забавното обаче е , че кръстницата и си роди детенце и все още не е омъжена и от сватбата на сестра ми до сега аз ще съм първата булка от присъстващите ! Съдбата си знае работата ... хванах си аз букета макар и да ми го отмъкнаха от ръцете и то сега си пролича smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #276 -: юни 13, 2011, 15:19:09 »

хванах букета на сватбата на сестрата на моя годеник през далечната 2007 година  blush , и това лято ще съм булка  danceg
Активен
Sunnyday
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #277 -: юли 04, 2011, 16:05:57 »

Била съм на толкова много сватби, а до сега не съм хващала букета! В последните 5-6 години сме на поне 1-2 сватби годишно и нищо... Даже и тази година ще сме на две сватби, дано пък този път да полети към мен! smile
Активен
kotence777
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #278 -: август 10, 2011, 08:43:10 »

На колко от вас се случило да хванат букета на сватба и скоро след това самите те да тръгнат към олтара?
Точно 2 години без един ден преди моята сватба, хванах букета на сватбата на най - добрата ми приятелка, всички ни обвиниха че е нагласено, че сме били тренирали пред църквата, ама изобщо не беше вярно, най - малкото защото по това време водех буен "ергенски" живот и през ум не ми е минавало да се женя.Общо взаето приех нещата откъм забавната страна, но си запазих букета защото много красиво изсъхна...  и стана тя каквато стана  marriage

Тъкмо 2 пъти съм го хващала smile Даже на едната сватба се получи много кофти,защото бях компания на един познат и никой друг не ме познаваше, пък аз отмъкнах букета smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 11, 2011, 17:03:58 »

Аз никога не съм хващала букета. Ама никога никога.  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #280 -: август 11, 2011, 19:22:49 »

Аз бях на сватба преди около една седмица иииии  yahoo хванах букета!  heart Не съм сгодена още, но го искам много силно и нямате представа каква невероятна емоция беше букета да ми падне в ръцете! Цяла вечер не го оставих да си почине.  laugh
Активен
slavundi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 12, 2011, 12:34:27 »

Аз го хванах преди 3 години на една сватба. Беше нагласен за друго ммомиче, но мен буквално "ме удари" булката - нямаше как да не го хвана. И така ние с милото ще се женим, а двойката, за която беше нагласен - още не са се оженили. Въпреки, че още тогава имаха планове да го направят. lacnl8
Затова по-добре нищо да не се гласи.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: септември 11, 2011, 09:47:44 »

Хващала съм го преди някъде 4 год. Той за малко да падне на земята до мен и аз накрая реших да го взема smile Поне моето мнение е, че човек сам си решава кога ще направи голямата крачка, не съм очаквала милото да ми предлага брак заради хванат букет  smile а и тогава бях на около 19-20 и ми беше рано.
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: септември 18, 2011, 07:07:17 »

Аз хванах букета на сестра ми на сватбата,която беше тази година Май месец ,а предложението го получих едва 2 месеца по-късно  give_rose т.е. Юли месец smile  heart girl_in_love
Активен
Sunnyday
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #284 -: октомври 03, 2011, 16:43:01 »

Ех.... най-сетне и аз хванах букета, не съм се борила за него, просто си дойде при мен, а какво ще стане в бъдеще ще видим! Аз продължавам да се надявам милото да ме изненада приятно! smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines