Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:02:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163657 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: ноември 04, 2010, 08:25:39 »

Аз хванах букета  на сватбата на сестра ми на 28.10.2006 г , това е единствения букет който съм хващала по сватби, но също като mariestrellas нямах приятел , а си бях самичка и ето 4 г след това вече съм омъжена.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #256 -: ноември 12, 2010, 23:50:12 »

Не съм хващала букета и май няма да имам шанс. sad Все се нареждам за него, все ми се канят, че на мен ще го хвърлят и все не мога да го хвана. pardon Моята сватба предстои следващата година и май няма да имам възможност да хвана букета. Бъдещият младоженец обаче преди 2 години хвана жартиера  yahoo
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #257 -: ноември 14, 2010, 16:17:58 »

Не, не съм...не помня откога не съм била на сватба... nea
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: декември 09, 2010, 18:10:41 »

Аз хванах букета, но не по традиционния начин като всички. Вечерта на сватбата булката така и не успя да намери букета, който специално си беше купила, за да хвърли. Затова се наложи да вземе един от многото подарени и да хвърли него. Тогава не успях да се доредя smile Но на другия ден, докато им подреждах нещата в спалнята - чашите, свещите и изведнъж- хоп!- и букетът ми се озова в ръцете. После си говорихме с булката, че той и без друго е бил нарочен за мен. Разиграхме едно импровизирано хвърляне в двора на къщата. Каза ми, че до една година трябва да се омъжа или да го хвърля в течаща вода. Е, сватбата ми е ще бъде 10 месеца след тяхната smile
Активен
earth
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #259 -: декември 14, 2010, 18:38:13 »

На 21.08.2010 - няма такова хващане funnytooth
Гаджето, вече кандидат-младоженец, си го поръча. Още преди сватбата почна да ме подкокоросва, че това щяло да бъде най-хубавия подарък за рожденния му ден (22.08). Когато дойде момента за букета буквално ме изрита при другите момичета. Водещият на купона без малко да провали нещата с някакви тъпи приказки. В крайна сметка, когато булката хвърли букета само с едно движение успях да го уловя. Беше невероятен момент!!! Предложението дойде на 11.11, но явно е било обмисляно от много по-рано smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 01, 2011, 22:39:05 »

На сватбата на брата на моят избраник преди 1 г. и 7 м. букета беше хванат от приятел на булката( май по грешка) А след рязането на тортата,когато ни повикаха за парче , мажът доиде и ми подари хванатият от него букет
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 16, 2011, 16:24:46 »

Аз вярвам,че е вярно това,че който хване букета означава че ще мине и той по този път. Миналата година го хванах и ето вече подготвяме и нашата сватба. Незнам дали е съвпадение,но се случи.  yahoo
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #262 -: февруари 18, 2011, 04:15:58 »

Да, преди 2 години. Беше весело, понеже го бяхме хванали аз и едно друго момиче, като всяка се мъчеше да го издърпа от ръцете на другата. Падна малко изпровизирана "борба" за букета. В крайна сметка аз победих.  yahoo .
Интересното е, че това момиче вече се раздели с приятеля си, с който беше дошла на въпросната сватба, а аз и годеникът ми (който тогава, между другото, не успя да хване жартиера) ще се женим есента  heart
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: февруари 18, 2011, 18:42:52 »

Момичета, аз не съм хващала букета никога, а като гледам и няма за кога вече да го хващам. В началото на декември обаче бях на сватба с една моя приятелка. На нея все не и върви и на 33 години още си е сама, а тя се притеснява от това.  sad И реших аз, че този път тя ще хване букета и ще и помогна. Наредих се зад нея и я хванах за ръцете. Булката хвърли букета и аз го хванах с нейните ръце и я пуснах. Така букета си остана в нея и хем го хвана, хем се надявах, така да се каже, да вземе малко от моя късмет (нали на 100% ми предстои сватба Wink ). Минаха се два месеца и в един наш разговор ми изтърси, че на рождения и ден в началото на март ще прави годеж! yahoo Не знам съвпадение ли е или не, но поне е красиво! girl_in_love
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #264 -: февруари 23, 2011, 12:34:55 »

Момичета и аз съм абсолютно същата история като pinkbirdunderstand
Не съм хващала никога букета, а винаги все на мен ми го хвърлят.. ама на късмет! И накрая на последната сватба, на която бяхме миналата година, милото хвана жартиера и сега тази година ще се женим!!  yahoo Май жартиера е по на късмет от букета  blum  Xixixi
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: февруари 24, 2011, 21:29:57 »

alo_madona, благодаря ти много, мила! give_rose И на мен ми стана мило като прочетох! Аз съм много щастлива за нея! yahoo
Активен
kremolinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #266 -: февруари 27, 2011, 20:48:52 »

Здравейте,момичета, и аз ще споделя моя опит. Преди няколко години( не помня точно колко бяха) бяхме на една сватба с бившия ми приятел и букета падна в краката ми. А аз стоях и го гледа доста време и всички чакаха да се наведа. Аз бях толкова слисана, че не реагирах и в крайна сметка го грабна друго момиче. Незнам дали се е омъжила, защото не я познавам. Още на следващия месец се разделихме с приятеля ми. И след още 2 месеца срещнах бъдещия ми съпруг и почти веднага заживяхме заедно, а сега ще правим и сватба. Ето това ми се случи и бих казала от собствен опит, че е вярно това поверие.
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 28, 2011, 05:03:10 »

Хващала съм букет веднъж само. На сватбата на лелята на бившия ми приятел  Girl_hide всички много се радваха, понеже с него бяхме от доста време заедно. Ноооо не след дълго се разделихме. Това беше преди 2 години. Същата година сестра ми направи сватба. Мислях, че тези неща са измислица. А и след като вече има сватба в семейството след хващането на букета... angry  Обаче на следващата година, не много след заживяването ни заедно с годеника ми, имам предложение и чакам сватбата с нетърпение  yahoo
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: март 11, 2011, 16:31:57 »

Да, преди 6 години на сватбата на сестрата на бившия ми приятел./звучи много сложно/ crazy Но много много не вярвам на това поверие. =]Според мен нещата се случват, когато е писано да се случат.Освен това , когато букета се хвърля, всички скачат да го хванат.На последната сватба, на която бях, булката го хвърля два пъти-първия път се удари в тавана и се върна в ръцете й, та се наложи да го хвърли пак.Вторият път едно от момичетата го хвана , но беше толкова разярена, че стъпка всички по пътя към букета.Мисълта ми е, че когато има борба за него, то не е късмет. Късмет е, когато си стоиш и не го очакваш - да ти падне в ръцете!!!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 11, 2011, 17:03:43 »

и аз моя букет го хвърлях два пъти,  първия път го хвана едно от децата - момченце на 8 години funnytooth,  въобще незнам откъде изскочи и затова хвърлях пак и го хвана момичето, което малко преди това бяхме избрали да "захранваме с торта" с приятеля й, защото смятахме и все още смятаме, че те са следващите. Дано!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines