Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:09:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 163635 пъти)
 
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юни 15, 2010, 12:35:40 »

Преди 2 години на сестра ми на сватбата хванах букета и тази година се омъжих! Незнам до колко е верно това поверие,но бях чула,че ако имаш омъжена сестра и й облечеш роклята до една година ще се омъжиш, и това при мен стана.Ха незнам ....явно има нещо верно
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 15, 2010, 15:32:45 »

аз го хванах на 27.06.2009 година, този път бях застанала най-отзад и отстрани .. е, букета падна точно в ръцете ми, без шанс за никой друг biggrin и сега подготвям собствената си сватба малко по-малко ..  Girl_hide
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 15, 2010, 16:30:42 »

Аз хванах букета преди три години на сватбата на милото на брат му. След това почти всичките ни приятели се изпоожениха, т.е. бяхме на много сватби, но на нашата така и не й идваше реда.
Вярно е, че от гледна точка на това чия сватба щеше да е следващата в семейството, наистина е нашата след тази на брат му обаче.... като цяло май не вярвам в това поверие.
С хванат и без хванат букет сватбата идва когато й дойде времето.
 (но пък си спомням че ми беше много приятно, че точно аз го хванах тогава   yahoo)
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 22, 2010, 13:56:45 »

Аз хванах букета на последната сватба на която ходих. на 06.12.2009г,моята половинка пък хванал жартиера на последната сватба на която е бил. На лято ще правим сватба  danceg Може и да е вярно,че който хване букета е следващия .... smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 24, 2010, 16:01:35 »

Никога не съм хващала букета, тъй като за последните 11 години съм ходила само на една сватба и тогава друго момиче го хвана.
Моят човек също не е ходил по сватби, та и жартиер нямаме хванат. Така и ще си останем май, тъй като в оставащия месец и половина до нашата сватба никой от познатите ни няма да се жени.  tease
Сигурно ние ще повлечем крак, като гледам...  smile
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 24, 2010, 16:53:13 »

asseto, като спомена жартиера - аз да се похваля, че вече си имаме пълен комплект. Освен моя букет от миналата година, на последната сватба преди две седмици милото успя да се пребори за жартиера  smile
Аз, естествено, веднага го нахлузих  blum.
Готови сме за сватбата ни - имаме си всички поверия за "хващане" хванати  Bravo
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 25, 2010, 10:25:09 »

Хехе, супер, браво на вас! smile Поне сте "затвърдили".
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 17, 2010, 10:15:01 »

Не, досега съм се пазила от букета като дявол от тамян diablo. Това лято ни предстоят 3 сватби, ще се наредя до групичката, пък да видим.
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 17, 2010, 11:13:04 »

Никога не съм хващала букета, нито пък мъжът ми е хващал жартиера. По принцип обаче и не ходим много често на сватби, едва от тази година започнаха да се женят познатите ни, то пък ние вече сме женени. Миналата година като бях на една сватба на 20.06 /нашата беше тази година на 19.06/ букетът падна точно пред мен, но не се наведох да го взема и едно друго момиче го взе. Ние тогава си бяхме вече сгодени, само дата не бяхме уточнили. Май това ми е било "най-близкото" до хващане на букета. Тази година през май бях на сватба, но тогава въобще не се редих за букета - все пак се омъжвах само месец след това, нямаше нужда да се редя, нека някой друг го хване.

На моята сватба букетът беше хванат от приятелката на момчето, което ни запозна със съпруга ми. Много ще се радвам, ако наистина те са следващите, а и те са заедно отдавна и май натам вървят нещата. Дори имаме неофициална покана за кумове - казаха, че когато дойде моментът за сватба, нас ще поканят за кумове yahoo.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #249 -: август 16, 2010, 16:14:21 »

Аз успях да отскубна няколко цветя от букета последния път  laugh
Активен
nelka_86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #250 -: септември 14, 2010, 12:03:28 »

Преди 2 години на сватбата на сестра ми, букета падна в ръжете ми, но една нейна приятелка ми го взе sad Така или иначе аз бях следващата булка - от 21.08.2010 съм госпожа smile
Активен
cvetencenceto
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #251 -: септември 15, 2010, 17:57:26 »

И аз винаги  съм се пазила от букета, но приятелят ми миналото лято хвана жартиера и тази година през май пак му се случи  danceg , та сега ние сме наред smile
Активен
f4_fire_team
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #252 -: септември 21, 2010, 21:27:38 »

Ходил съм на доста сватби smile Около 100 smile Никога не съм хващал жартиер или букет smile Ама и не се блъскам де lol) Като му дойде времето сам ще дойде при мен ...да не насилвам нещата lol)))
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: ноември 03, 2010, 10:47:35 »

Здравейте и от мен скъпи дами,аз лично съм хвашала букета два пъти и съпруга ми веднъж жертиера и две години покъсно и ние сключихме граждански брак wedding,а сега и църковен сме решили  :danceg:това е страхотно и няма какво да се пазите от булета,аз винаги съм се нареждала за да го хвана girl_wink,давайте смело напред и постигайте това което искате,успех на всикчи banana
Активен
mariestrellas
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #254 -: ноември 03, 2010, 11:59:02 »

Здравейте!
Аз пък на двете последни сватби, на които бях поканена, хванах букета: първия път беше на сватбата на една приятелка на 05.05.2000 г. и след това нищо, дори и приятел си нямах тогава. На 20.09.2008 г. за сватбата на друга моя приятелка бях сгодена и не очаквах да хвана букета. Дори приятелката ми, която беше булка тогава, ми каза, смеейки се, да не се нареждам за букета, защото вече ме били обещали. И на двете сватби имах усещането, че аз ще хвана букета, макар че се отдръпвах от редиците на неомъжените млади дами, защото не исках да се блъскам. Просто смятах, че няма смисъл, и без това знаех, че скоро ще сключа брак, а на предната сватба хващането на букета не ми донесе нищо. В крайна сметка хванах и двата букета по най - неочаквания за мен начин, запечатан на снимките, просто без да искам, те като че ли изненадващо за всички паднаха сами в ръцете ми. През 2009 г. подписах граждански брак с годеника ми в присъствието на кумовете и родителите ми, но нямаше сватба, както беше планирано, поради ред трагични ситуации в семейството ми. Все още си мечтая за сватба, на която да мога да се видя облечена като истинска булка и да се порадвам с близки и приятели на този вълшебен миг. Дано ми се случи скоро!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines