Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:12:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вече бракувани - престъпили прага  (Прочетена 11957 пъти)
 
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« -: април 04, 2006, 19:53:20 »

В отговор на темата за бъдещите младоженци, нека тук се запишат вече престъпилите прага  biggrin pleasantry
Няма значение датата и годината smile По желание ги споделете  pardon  blum
И попътен вятър на всички, на които им предстои тази важна стъпка good drinks
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #1 -: април 04, 2006, 19:55:51 »

някой да не ме е забелязал  blush ей ме на crazy
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #2 -: април 05, 2006, 09:32:00 »

Ами нека тогава тези които ще пишат тук разкажат и малко повече как е преминала сватбата им!
Вярвам,че на всички които им предсои големият ден ще им бъде интересно. dance
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #3 -: април 05, 2006, 13:33:25 »

И аз съм от вече бракуваните, но да подчертая - ЩАСТЛИВО бракувани dirol heart

Ами нека тогава тези които ще пишат тук разкажат и малко повече как е преминала сватбата им!
Вярвам,че на всички които им предсои големият ден ще им бъде интересно. dance


аз се старая по темите където мога да помагам със съвети, но ако има нещо конкретно, което искаш да питаш - давай, ние сме на линия good
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #4 -: април 05, 2006, 13:50:43 »

Не нищо конкретно,просто ще е хубаво да прочетем някоя и друга весела случка от сватбата или просто да споделите вълненията които са ви спохождали тогава smile
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #5 -: април 05, 2006, 14:27:42 »

ами аз никога не бях слагал пръстен до тогава. И после един месец пръстите ми бяха все там:) Сега вече така свикнах с халката, че ако я няма ми става некомфортно  drinks
« Последна редакция: април 05, 2006, 14:40:04 от peshom » Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #6 -: април 05, 2006, 14:39:10 »

smile Хайде, споделяйте ОЩЕ ОЩЕ ОЩЕ Wink
Кажете как е Wink
Че имаме още малко време  blum
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #7 -: април 05, 2006, 16:56:54 »

lol Като цяло самият ден си е голямо шоу, за наше щастие и времето беше разкошно angel всичко мина леко и гладко give_rose
искахме в късния следобед да пием по едно кафе на панорамата на х-л Черно море с кумовете, ама се оказа, че има сватба там и не ни пуснаха aggressive
но това не помрачи доброто ни настроение, късно вечерта бяхма запазили маса в бара на Хоризонт, но аз почти заспах там...така бях изморена от целия ден blush
И един съвет - ако сватбата ви е в неделя - понеделник задължително почивайте! нашата беше събота и нямам спомен от неделята, проспахме си я така хубаво Wink blum
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #8 -: април 12, 2006, 09:31:12 »

И един съвет - ако сватбата ви е в неделя - понеделник задължително почивайте! нашата беше събота и нямам спомен от неделята, проспахме си я така хубаво Wink blum

Благодаря за съвета, Мари:)  kiss2
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #9 -: август 17, 2006, 13:53:28 »

И ние сме от вече бракуваните! Оле, колко гадно звучи само.... bad При нас организацията премина много бързо, всички се бяхме мобилизирали и разпределили задачите. Но...трябва да има нещо гадно! Цяла седмица валя, беше хладно, а роклята ми беше "поразголена". Започнахме да мислим вариант, обаче самия ден беше просто страхотен-слънчице, свежичко!!! danceg и на другия ден отново дъждове! Е това беше късмет!  dirol Дано не ви връхлита подобна лоша изненада! И така-щастливо бракуваните на 15.09 правят 4 години щастлив семеен живот! drinks
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #10 -: август 17, 2006, 14:18:01 »

И ние сме бракувани от 2 години  Dance Dance  И аз пак искам сватбаааааа  cray cray Такъв купон беше  danceg danceg
Активен
Maя
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #11 -: август 19, 2006, 19:33:46 »

Ще можете ли да споделите в кой ресторант сте били и с какво меню.
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #12 -: август 21, 2006, 14:20:38 »

Мая, естествено, че бихме споделили за ресторанта обаче сме от Варна и не знам дали ще ти бъде от полза   blum tease  heart Ако се интересуваш от подробности пиши, с радост ще ти отговорим всички  good good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 21, 2006, 14:27:21 »

Мая,
аз съм от София, ако искаш да ти кажа  secret за нашия ресторант! Само кажи!!!  Wink Пиши тук или на ЛС!!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 30, 2006, 15:23:34 »

Нашата сватба беше cray на 20,08,2006 г . Беше много хубава и забавна. Лошото беше , че беше най-горещият ден за това лято , добре че преживяхме.
Сутринта станах без да навивам часовник и си приготвих масите ястията сама , защото майка ми беше изпаднала в истерия , а сестра ми се приготвяше повече и от мен  biggrin. Така докато родителите ми отидоха за погачите(понеже ги бяха месили свекървата , тъщата и кумата цяла нощ lol) аз използвах момента да си подредя за гостите всичко и да седна да чакам фризьора ми, НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА ДА ХОДИТЕ НА ФРИЗЬОР ,ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ МОЖЕ ДА НАПРАВИТЕ МНОГО ДРУГИ ПОЛЕЗНИ НЕЩА ДОКАТ ОТОЙ ДОЙДЕ У ВАС. Родителите се прибраха и почнаха да се приготвят и всичко беше вече по спокойно така си улесних и моят и техният живот kiss2.Бях готова два часа преди да дойде младоженеца и седнах да си видя гостите.Когато се чу музиката се скрих в стаята седнах си удобно  зачаках - беше забавно да слушам всичко отстрани. Младоженеца влезна пак с пазарлък и при мен вече обу ми пантофката give_rose и започнаха да закичвам родителите ,младоженеца и кумовете.Редът е следният- първо се слага цветче на младоженеца,кума,кумата,свекъра,свекървата,татко,майка,шафери,баби(евентуално,аз си имах една).Така всички слезнаха надолу ,кумата ме забули , баща ми ме изведе с бяла кърпичка и долу ме предаде на кума.Голям смях падна по стълбите защото баща ми ми настъпваше роклята,шаферките ми я опъваха нагоре да несе влачи и така се спъвах lol Пред блока ме лъхна жегата воала запарваше ужасно много ама.... Изиграхме едно хоро въпреки жегата и потеглихме към съвета. Пред съвета съответно имаше друга булка от която се скрих и изчакахме да влезнат гостите първо.Съвета ни беше на БЛъвов мост единственият с климатик за наше щастие. Влезнахме под нежната музика, всичко вървеше супер,дойде и момента на подписването , като се върнах си подготвих роклята за настъпването-леле каква гоненица настана докато го настъпя *THUMBS*беше много забавно и смешно и........ дойде момента в който преди да си сложи пръстените се  вричаме един в друг и повтаряме думите които ни казваше жената водеща ритуала. Младоженеца ги повтаряше а аз след всяка негова дума плачех още и още, тогава дойде моят ред, но успях да кажа само първите думи и сълзите ме пребориха така жената ги каза вместо мен , а аз разплаках гостите pardon Поплаках си и при приемането на поздравите от родителите и после всичко се нормализира. отидохме към църквата Света НЕделя беше много хубаво украсена , ритуала беше много хубав а попа ни правеше постоянно смях. Пред църквата се снимахме с гостите , които сами дойдоха защото нямаше как да мислим в този момент с кого не сме се снимали. Така гостите се отправих акъм ресторант Александър - бившият Апогей. Ние отидохме да си направим малко снимки сред природата в грдинката на руската църква и после отдъхнахме в градината на Лагуна. Обадиха ни се че са готови и потеглихме към ресторанта там бяхме посрещнати с аплодисменти Girl_sing пийнахме шампанско счупихме чашите зад нас и от менчето ми излезна бялото цвете казват че било на момиче пък не знам, те толкова го бяха напълнили с вода че не знам как въобще излезна-аз исках и двете да излезнат защото искаме близнаци Girl_sing Така започна веселбата. В ресторанта има ритуал с разчупването на кумовата питка и разбира се аз отчупих по- голямото парче *YAHOO*и при тортата не се изложих! Понеже ди джеят преди всичко попита младоженеца само - кой да е пръв и той каза аз , но не знаеше какво следва.Така аз първа трябваше да го захраня с ръце и съответно взех доста голяма част от парчето така че той не успя да ме намаже толкова много колкото аз tease Това са нещата за които се сещам има и много още забавни моменти но те се виждат на записа и снимките , коитоможе да видите в нашият албум на сем.Дамянови.
Пожелавам ви успех и да сте толкова щастливи колкото сме ние!
Ние след месец заминаваме на нашето пътешествие , което ще е до Египет- круиз по Нил, тогава ще ви разказвам и за него  kiss2
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 30, 2006, 16:32:16 »

ЧЕСТИТО, мила dgudge!!! Всичко най-хубаво ви пожелавам!  heart give_rose

Ние ще сме в същата Ритуална зала и в същата черква!!!  good kiss2
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 30, 2006, 17:26:33 »

Благодаря give_rose Ще си прекарате чудесно! Църквата е невероятна!
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines