Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 05:55:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дата и час за сватбата  (Прочетена 56225 пъти)
 
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 15, 2007, 14:14:59 »

Аз съм кумувала на двойка, която сключи граждански брак в ритуалната зала на Лъвов мост и беше наистина доста прилична залта, а ритуалът мина много добре. Единствено би могла да ви се стори малка ако имате над 100 човека, които ще присъстват на подписването, защото действително не е мног голяма, но определено не е и малка. Като размери, според мен, не се различава от тази на Леге.
Не се притеснявай, наитина по-важното е, че сте решили да се "вземете" Wink. За 10 - 15 мин ритуал не е кой знае какво значението в каква зала ще сте, пък и никой няма да обърне внимание на нищо друго освен на вас - младоженците и кумувете good smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 15, 2007, 14:20:28 »

аз не мисля така
в варна залата в мазата май е номер 1 е доста тъмна,мрачна,малка а да не говорим че мирише bad
това е най важхата причина да не се женим там.в другите зали сам влизала преди много години и единствено си спомням че пода скърцаше като филм от ужасите.така че гостите не гледат само булката а и обстановката.
Nicky ако няма да се чустваш комфортно в тази дала си помисли за друг вариянт
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 15, 2007, 14:52:35 »

Ами аз поне никога не бих обърнала внимание на подробности, стига картинката да не е отчайваща, каквато не е в ритуалната зала на Лъвов мост. От вълнение и в бъркотията не смятам, че на младоженците им остава време да се замислят за обстановката и да се задълбочават. Но пак казвам, че говория за място където е приятно, може би ако беше така трагично, както го описваш ти Маслинка, сигурно и аз щях да съм на друго мнение.
Все пак нека всеки се чувства добре и ако смята, че пребиваването от 15 мин на дадено място, ще го разстрои, да го смени. Слава богу има доста варианти, поне в София.
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 15, 2007, 21:20:36 »

С наближаването на сватбата, почнах да се замислям за някои подробности. Когато си избрахме дата, още през януари и отидохме веднага да се запише, аз много държах на ритуалната зала в "Хиподрума", толкова е голяма и красива. Бяха заети часовете чак до август  crazy и решихме каквото е, такова, там са 10 минути, не е кой знае какво. Избрахме залата на Лъвов мост. Сега като гледам снимки от сватби - тази в "Хиподрума" е направо приказна, а това е всъщност най-важния момент и снимките са толкова красиви give_rose А нашата доколкото си спомням е една малка, тясна, тъмна  sad Започвам да се замислям за изнесен ритуал в ресторанта, ако не е прекалено късно. Вие какво мислите по въпроса?!

Мила Ники,нашата сватба също е на 16.06 и ще подписваме в залата в Хиподрума само че предния ден на 15,има много свободни часове,ако изберете този вариант.Изнесеният ритуал също е добра идея,според мен не трябва да правите компромис с нищо в сватбения ден!
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #49 -: май 15, 2007, 21:41:33 »

всъщност сега се замислих и за друго
ми то ние вече сме раздали поканите, сега да се обаждам на всички да казвам "ама не идвайте в ритуалната"
да сме мислили навреме
явно ще се примирим  sad
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 16, 2007, 10:33:42 »

Nicky ,не го променяй!!!Не е лоша залата,малко е малка,но зависи колко човека сте!!!Пък и това все пак са 10 минути!!!Всички ще са толкова заслушани в това,което говори жената там и ще cray,че едва ли някой толкова ще обърне внимание!!!Ние сме били на сватба там и беше чудесно!!! girl_in_love
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 22, 2007, 22:16:59 »

Може ли някой да ми помогне откъде точно трябва да се започне със сватбата?....като се има предвид, че става въпрос само за подписване в гражданското.. без гости, ресторанти и т.н....просто от организационна гледна точка: 1-во дата ли се запазва в ритуалната зала, после медицински, халки и т.н...знам, че и някакви други документи май трябват? моля някой ако може да ми помогне.....а също и колко максимално бързо може да се организира една подобна сватба?
« Последна редакция: май 22, 2007, 22:44:22 от rosario » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 23, 2007, 00:08:25 »

ами като за начало изберете дата, запазете час в ритуалната зала иииии това е общто взето Dance
документи ви трябват само- медицински свидетелства за брак валидни 30 дни 
успех
ако има въпроси питаи ние за това сме тук
« Последна редакция: май 23, 2007, 13:12:45 от Bulechka_TS » Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 23, 2007, 14:03:47 »

Ками е много права-зависи кога ще ви е сватбата.При нас искат минимум 1 месец предварително да отидеш и да се запишеш в ритуалната,после ти дават документи/декларации/,които да попълните,после едновременно можеш да предупредиш кумовете, да си поръчате халки и костюми,най-накрая медицинските-те стават за половин ден.Успех
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 28, 2007, 21:53:33 »

искам само да попитам гражданският брак не се ли сключва безплатно в ритуалната зала? много ме озадачихте с тези суми за фотографи, хорове и т.н.....това не са ли допълнителни неща по желание?особено се интересувам за ритуалните зали в София и Бургас..
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 28, 2007, 22:01:44 »

Предполагам, че дори и да отидете само за подпис пак ще има някаква такса.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 29, 2007, 13:19:29 »

Здравейте на всички, които не ме познават още:)
Да ми стиксате палци, че отивам да си запазвам час за гражданското:) Предполагам, че няма да има проблеми, тъй като ще го правя през седмицата...само сиакм да е на 3-ти или 5-ти октомври, за да си отива с датата на Църковния брак-7-ми:) Малко смешно нали laugh DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 29, 2007, 14:35:08 »

Здравейте на всички, които не ме познават още:)
Да ми стиксате палци, че отивам да си запазвам час за гражданското:) Предполагам, че няма да има проблеми, тъй като ще го правя през седмицата...само сиакм да е на 3-ти или 5-ти октомври, за да си отива с датата на Църковния брак-7-ми:) Малко смешно нали laugh DANCE

Стискаме!!! good good После да кажеш какво е станало!! girl_in_love
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 29, 2007, 17:33:29 »

Еми, всичко е точно!!! На 03.10. ще е гражданското, ана 07.10. ще е църквата и вече самата сватба:) Dance Dance Dance CHEERS CHEERS CHEERS heart heart heart heart heart goody goody goody goody goody
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 29, 2007, 17:35:49 »

Еми, всичко е точно!!! На 03.10. ще е гражданското, ана 07.10. ще е църквата и вече самата сватба:) Dance Dance Dance CHEERS CHEERS CHEERS heart heart heart heart heart goody goody goody goody goody

Бравоооооо Bravo, много се радвам за теб и честитоооооо!!! yahoo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines