Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:32:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За изневерите - искрено и лично  (Прочетена 48989 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 19, 2007, 16:06:58 »

А какво става, когато даваш всичко от себе си и правиш всичко, за да му е добре и ТОЙ си търси нещо настрани?!! А? Oh my ...
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 19, 2007, 16:14:21 »

За едно съм напълно съгласна : Изневеряваме когато не получаваме от партньора това което ни е нужно за да бъдем щастливи.
 Аз смея най отговорно да твърдя, че съм изневерявала. Но не на бъдещия си съпруг. До това ме доведоха всички обвинения и нуждата да имам спокойствие. Имах нужда от Човек до себе си.
 Но както съм, така са ми изневерявали. Не ми беше приятно въобще.
 За това и никога повече няма да се повтори. То и няма как след като си имам такова съкровище. Абсолютно достатъчен ми е.  girl_in_love
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 19, 2007, 16:15:34 »

Тогава Bulechka_TS  това за мен е болестно състояние. и трябва да избягаш от този човек.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 19, 2007, 16:16:58 »

Тогава Bulechka_TS  това за мен е болестно състояние. и трябва да избягаш от този човек.

ООО, не не!!! good Милото не е такъв!!! girl_in_love Явно не съм се изразила правилно!!! Просто питам, защото познавам такива хора!!!
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 19, 2007, 16:18:44 »

А какво става, когато даваш всичко от себе си и правиш всичко, за да му е добре и ТОЙ си търси нещо настрани?!! А? Oh my ...

Ми тогава почваш да се замислящ дали този човек е правилния за теб.

А по въпроса с изневерите: Аз съм твърдо моногамен! Не съм изневерявал (въпреки, че съм имал възможност). И засега поне не мисля да изневерявам. Така съм устроен. Да се замисли човек дали е за хубаво или не.

Убеден съм, че има случаи в които изневярата би имала положителен ефект за връзката между хората.

Някъде в предишните постове пишеше, че най-хубаво било всичко да си е наред. Абсолютно не съм съгласен по този въпрос. Ако няма препирни и караници, ще настане едно монотонно ежедневие, сивота. Не е за мен. Не говорим за грандиозни скандали, а по скоро препирни от типа кой ще изхвърли боклука или в кое училище да запишем синчето smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 19, 2007, 16:19:51 »

Тогава Bulechka_TS  това за мен е болестно състояние. и трябва да избягаш от този човек.

ООО, не не!!! good Милото не е такъв!!! girl_in_love Явно не съм се изразила правилно!!! Просто питам, защото познавам такива хора!!!
Ами това наистина е някой,който не може да оцени какво има,а и явно не го заслужава!Така че наистина при такъв човек не трябва да се стои!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 19, 2007, 16:20:47 »

Тогава Bulechka_TS  това за мен е болестно състояние. и трябва да избягаш от този човек.

ООО, не не!!! good Милото не е такъв!!! girl_in_love Явно не съм се изразила правилно!!! Просто питам, защото познавам такива хора!!!
Ами това наистина е някой,който не може да оцени какво има,а и явно не го заслужава!Така че наистина при такъв човек не трябва да се стои!

И аз това казвам, но просто исках и други непристрасни мнения!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 19, 2007, 16:21:01 »

Цитат
Някъде в предишните постове пишеше, че най-хубаво било всичко да си е наред. Абсолютно не съм съгласен по този въпрос. Ако няма препирни и караници, ще настане едно монотонно ежедневие, сивота. Не е за мен. Не говорим за грандиозни скандали, а по скоро препирни от типа кой ще изхвърли боклука или в кое училище да запишем синчето
О тия препирни определено съживяват брака!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 19, 2007, 16:22:33 »

А относно препирните, да има нещо вярно така си е!!! А и не е лошо една такава препирня, била тя и по-разгорещена да се сдобрите подобаващо!!! blush
Цитат
Някъде в предишните постове пишеше, че най-хубаво било всичко да си е наред. Абсолютно не съм съгласен по този въпрос. Ако няма препирни и караници, ще настане едно монотонно ежедневие, сивота. Не е за мен. Не говорим за грандиозни скандали, а по скоро препирни от типа кой ще изхвърли боклука или в кое училище да запишем синчето
О тия препирни определено съживяват брака!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 19, 2007, 16:23:21 »

О тия препирни определено съживяват брака!

Така е съгласна съм!!! good
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #40 -: януари 19, 2007, 16:31:54 »

А какво става, когато даваш всичко от себе си и правиш всичко, за да му е добре и ТОЙ си търси нещо настрани?!! А? Oh my ...
Заблуждават се хората, защото от думите лъхат много болка и ярост. А това може да го напише само потърпевш...А кой какъв е и какво е сгрешил  си е ваш семеен проблем.  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 19, 2007, 16:35:34 »

Олоелелеее, какво исках да кажа, а то какво излезе!!! Ужас!!! cray
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #42 -: януари 19, 2007, 16:42:38 »

Сега ние хубаво тук си обсъждаме изневерите... ама никой не се нае да дефинира що е това изневяра.... Нека аз да се опитам а вие ме поправете.
ИЗ-НЕ-ВЯРА. т.е. да предадеш вярата на другия, т.е. доверието. Ми то ако другия ти има доверие, за каква изневяра говорим когато той/тя не знае за похожденията? Когато научи става екшън-джексън.
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #43 -: януари 19, 2007, 16:46:34 »

А какво става, когато даваш всичко от себе си и правиш всичко, за да му е добре и ТОЙ си търси нещо настрани?!! А? Oh my ...
Аз си правя следния извод... не даваш достатъчно от себе си или на него/нея не му/й е достатъчно това което даваш!!!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 19, 2007, 17:05:51 »

Ооооо, стига вече с това!!! Просто попитх, защото една приятелка има такъв проблем!!!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines