Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:37:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За изневерите - искрено и лично  (Прочетена 46027 пъти)
 
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #105 -: януари 31, 2007, 16:38:14 »

Хехе- аз много си харесах това за моята зодия- Лъв! Да си ги нямаме такива- аз съм казала на всички мъже в моя живот- като не им е удобно с мен, да се изпаряват. Аз винаги ще си намеря друг- така че изневяра прощавам само веднъж, ако е системна проява- при мен тези неща не минават. Аз съм достатъчно самостоятелна, че да търпя някой да взима за мезе. Лъжите и нечестността могат да провалят всяка връзка.
Аз също съм казвала почти същите думи и си държа на тях!!!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 04, 2007, 15:46:15 »

Митологията на изневярата   
   
    Бракът ни се ражда без бодли, но после някои от нас си слагат таралеж в гащите
   
   Мит първи. “Изневярата винаги означава секс”
   В действителност далеч не винаги съпружеската измяна цели секс с друг партньор. Много често мъжете и жените се надяват чрез извънбрачната връзка да намерят това, от което са лишени в законния си брак – разбиране, възхищение, загриженост. Дори когато любовниците имат вече и сексуална връзка, те са привлечени не толкова от сексуалното удоволствие, колкото от желанието да постигнат максимална близост помежду си.
   
   Мит втори. “Склонността към изневярата е черта на характера”
   По същия начин по-рано обществото се е отнасяло към алкохолизма, смятайки го за проява на слабост на характера. По-късно стана ясно, че това съвсем не е вярно. Множество изследвания доказват, че ако родителите са си изневерявали, то по същия път някога тръгват и техните деца. Явно, че става дума за поведенчески модел.
   
   Мит трети. “Изневярата лекува”
   В много изследвания се прокрадва мисълта, че любовните извънбрачни интрижки позволяват на съпрузите да получат това, от което са лишени в семейството (пълноценна сексуална връзка, по-лесно преживяване на кризата на средна възраст и т.н.). Това обаче е опасно заблуждение.Извънбрачната връзка може не само да увеличи количеството и да повиши качеството на сексуалните ни контакти, но да ни донесе като неочаквана зестра някоя болест, предавана по полов път, която да съсипе и здравето, и брака ни. Изневярата може да поукраси съпружеският ни живот, но може и да съсипе семейството ни. Според социолога Франк Питман, при 65 на сто от случаите измяната води до развод.
   
   Мит четвърти. “Изневярата е безобидна”
   Съпружеската измяна се описва в розови тонове в множество филми, превърнали се в класика на световното кино. В живота обаче изневярата унищожава взаимното доверие и уважение между съпрузите.Тя разрушава семейството и кариерата ни (спомнете си само за президента Бил Клинтън, който едва не загуби своя пост, заради връзката си с една практикантка в Белия дом).
   
   Мит пети. “Той (тя) никога и нищо няма да научи”
   Само че самите изневеряващи се издават. Връзката им извън брака неизбежно проличава в отношението им към законния партньор. Той, от своя страна, сякаш се сдобива с шесто чувство, че нещо не е наред, че сме се променили, че нещо крием. Трудно е да водим двойствен живот, колкото и великолепни актьори да сме, и няма начин това да не се отрази на брака ни.
   
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 11, 2007, 19:35:32 »

Изобщо не съм съгласна с долу изброените митове!!! nea За мен изневярата е предателство!!! Cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 11, 2007, 19:45:43 »

Дори когато любовниците имат вече и сексуална връзка, те са привлечени не толкова от сексуалното удоволствие, колкото от желанието да постигнат максимална близост помежду си.
   
  Явно, че става дума за поведенчески модел.
   
  Според социолога Франк Питман, при 65 на сто от случаите измяната води до развод.
   
  Тя разрушава семейството и кариерата ни    

   Той, от своя страна, сякаш се сдобива с шесто чувство, че нещо не е наред, че сме се променили, че нещо крием.   

В тези "митове" и то във всеки един от тях се доказва че изневярата е предателство.И точно това се опитват да кажат хората,че това са заблуди,след което ги развенчават.С две думи нищо не оправдава изневярата и в повечето случаи води ди разпадане на семейството или поне се губи доверието.Никога не съм толерирала изневярата.Това е едно от най-гадните предателства-чиста проба лъжа!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 11, 2007, 20:00:02 »

След една (дори само една) изневяра вече НИЩО не е същото, губи се доверието, ставаме мнооогооо, подозрителни-всяко закъснение ни се струва съмнително, започваме да погубваме себе си и другия и всичко между партньорите изчезва и затова семействпото или връзкакта се разпада и остава много болка! Cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 11, 2007, 20:17:50 »

Цитат на: fiibi_bg в Днес в 18:49:00
Цитат
Обаче честно да ви кажа не бих понесла мисълта че ще отделям по 4 ч и 50 мин на ден за домакинска работа.Мога да свърша нещо много по-стойностно и важно за това време.Колкото по-малко домакинска работа толкова по-добре.Но и домашна помощника не бихме си взели-нещо не съм фен.
 
Определено е така!!! Никаква домашна помощница, че току виж после пишем в темата за изневерите!!!
Леле Булечка като го написа това и като ми се развихри фантазията и си представям една полугола прислужница как съблазнява милото ми.Лелеееееее beating beating P-(Да не се прибера точно тогава че незнам какво ще става.Ама знаеш ли какво Булечка ще си вземем дом.прислужници дето са на по 55-60 год и няма да има проблем. dance dance dance
Въпреки че който иска да изневерява и за 5 мин в тоалетната ще отиде  с някоя и пак ще го направи.Просто от следене полза няма.Дано нашите мъже да разберат какво биха изгубили преди да са опитали!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 11, 2007, 20:27:40 »

Оо, дано, дано!!! good

А и има една фраза: "Нека не се дебнем, защото ще се хванем!!!" А те помощниците и май н атзи възраст искат нещо по-младичко! beating
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #112 -: февруари 12, 2007, 12:36:00 »

Ехееееее, абе ей, момичета  shok къде се фърляте вие бре  biggrin
Прислужница ама ..... никви ми ти такива  beating .... ше и оставим един печат от ютия на челото  tazran aggressive
 pleasantry Базикаюс ей  pleasantry biggrin
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 12, 2007, 21:28:46 »

Прислужница ама ..... никви ми ти такива  beating .... ше и оставим един печат от ютия на челото  tazran aggressive
Хе хе ами да.Бой до припадък!
Абе каниме се ние,ама да не ни се случва,защото едва ли ще имаме сили /поне аз де/,а и ми е под достойнството да раздавама юмручно правосъдие,но е хубаво да си начешем езиците.
Иначе изкушения много.Има жени дето мисията им живота е да отнемат чужди мъжлета.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 13, 2007, 18:39:03 »

Има жени дето мисията им живота е да отнемат чужди мъжлета.

Оооо, да ужасни са!!! beating
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 17, 2007, 22:30:32 »

Има жени дето мисията им живота е да отнемат чужди мъжлета.

Оооо, да ужасни са!!! beating
Леле сега едно от моите момичета ми сподели че мъжа й много кръшкал.А колко беше нещастна милата,толкова ми стана тъжно! shok
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 10, 2007, 11:38:40 »

Десет признака, че ви изневерява
 
1. Работи твърде много, до твърде късно – само по себе си това не означава, че ви изневерява. Има мъже, които наистина работят много, но ако партньорът ви внезапно започне да се оплаква от много работа, имайте едно наум.
2. Изключително използване на интернет – внимание! – интернет се превърна в най-голямото място за “срещи” между мъжете и жените, твърде вероятно е и вие да сте се срещнали чрез мрежата
3.Часове “фантоми” – партньорът ви не може да обясни къде е прекарал няколко часа от деня, те някак си “му се губят”. Не може да обясни защо го е нямало там, където ви е казал, че ще бъде
4. Крие телефонната сметка – твърде вероятна причина. Иначе защо ще го прави?
5. Повтаря – “само си въобразяваш” – така се случва, когато сте твърде близо до истината
6.Някой ви затваря телефона или пък на мобилния все по-често “стават грешки, не търсеха мен”
7. Сексът с вас вече не е интересен. С течение на времето, сексът между партньорите търпи промени, което е нормално. 
      Но, ако той напълно ви го отказва, замислете се дали в дъното не стои сериозна причина
8. Не носи венчалната си халка – ако не я носи, може би не иска някой да знае, че е женен
9.Нови сексуални техники – вие отлично знаете репертоара на съпруга си. Изведнъж той започва да прилага 
        нови  изключителни техники, които може би е научил отнякъде другаде
10. Казва ви – “имам нужда от лично пространство” -  може би пред брака ви стои изпитание, следващата стъпка е да потърси разнообразие или прословутото му пространство някъде другаде
 
намерих го тук
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines