Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:49:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За изневерите - искрено и лично  (Прочетена 46143 пъти)
 
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« -: януари 18, 2007, 10:06:17 »

Е, глупости сега  nea Любовниците и тройката в леглото са за ТВ филми от сорта на "Отчаяни съпруги".
В реалния живот това е абсолютна глупост. За какво си с този човек в крайна сметка?
А, и Oizo_Zoizo, подобни изказвания бих адмирирала ако след това споделиш как са се развили нещата при теб от собствен опит.  crazy

Не бих казал че тройките и любовниците са латино-сапунени драми с гръцки привкус. Това е реалния живот. Просто не сте се сблъсквали с тези неща. И не ви пожелавам да се сбъсквате.
Когато сте с един човек, вие имате или търсите някаква изгода от това. Дали го обичате или за парите му или някаква друга причина, това не е важно.
Филми от рода "Чук, Чао, Довиждане, Лека Нощ и Мерси" не са изневери поне за мен. Това е още един начин да оцениш това което имаш.
А що се отнася до моят личен опит... с гордост мога да заява че не съм изневерявал. Имал съм авантюри за една нощ но нищо повече. И след това чувството е неописуемо.... Идваше ми да го изям човекът до мен.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #1 -: януари 18, 2007, 11:13:35 »

Леле, мале..... горкия човек до теб. Разбира се, че не е изневяра според теб, нали така ти изнася  crazy
Чудно ми е какво мисли човека до теб. С подобен род разсъждения съм се сблъсквала и преди. Имаше един селчо, който ми предлагаше подобен род изживявания (некъв селянин по интернет) .... седмица след сватбата си  huhhuh.gif nea Просто как ми падат в очите такива хора. Никому не пожелавам подобна половинка.... Естествено въпросният тип беше адски притеснен като го питах половинката му знае ли  look Изтръпна при мисълта, че може да научи за "обичайните му" (оказали се в последствие такива) забежки !!!! Резнах го от раз в игнор листа ми. Подобни хора ме вадят от релси  hysteric Плачещо момиче
Та и той разсъждаваше като теб: това не били изневери  pleasantry
Добре де, що се крие от половинката тогава  angry
Ше спра, че пак се наех ...
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #2 -: януари 18, 2007, 14:13:08 »

Идеята ми е такава, че изневярата не е сексуалния контакт, а до мислите. Ако аз започна да мисля за друг човек, то тук имаме изневяра на чувствата на човекът до мен. Но ако кръшна но през цялото време мисля за човекът до мен (а не под мен) то тук нямаме изневяра на чувствата.  Това е моята трактовка за изневярата. Ами вашата?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 18, 2007, 20:55:23 »

Oizo_Zoizo, не си прав!!!!! Ами, ако на теб така ти кръшкат????!!! %)Подкрепям казаното от DIVA с две ръце!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 18, 2007, 21:16:37 »

Абе не може ли хората цял живот да се обичкат  любов заедно и да не си изневеряват и да са щастливи без кратките моменти на кавги разбира се!Няма ли такива двойки? yahoo pleasantry
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #5 -: януари 18, 2007, 21:47:32 »

Абе не може ли хората цял живот да се обичкат  любов заедно и да не си изневеряват и да са щастливи без кратките моменти на кавги разбира се!Няма ли такива двойки? yahoo pleasantry

fiibi, искрено се надявам да ги има тези двойки! И сигурно са някъде между нас...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 18, 2007, 22:07:59 »

Абе не може ли хората цял живот да се обичкат  любов заедно и да не си изневеряват и да са щастливи без кратките моменти на кавги разбира се!Няма ли такива двойки? yahoo pleasantry

Разбира се!!! Това е най-прекрасния вариант за съжителтво!!! любов заедно Dance girl_in_love heart LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 18, 2007, 22:08:43 »

искрено се надявам да ги има тези двойки! И сигурно са някъде между нас...

Дай, Боже да е така!!! heart girl_in_love LOVING good
« Последна редакция: януари 19, 2007, 11:39:51 от Bulechka_TS » Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #8 -: януари 19, 2007, 09:39:05 »

Oizo_Zoizo, тука опираме до момента на възприемане на изневярата от мъжка и женска гледна точка. В момента нямам много време да намеря подходяща литература от нета по въпроса, но в най-общ смисъл за мъжа изневярата е по-лоша ако е духовна, докато за жената е по-кофти физическата изневяра.
И в двата случая не я приемам. Разликата в половете е породена още от праотците ни .... още пещерно време. Прочетете книгата "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния" и ще ви се изясни. В крайна сметка претендираме за равнопоставеност на половете. Айде да не се държим като диваци и да ч*кваме всичко що се изпречи на пътя ни. В днешно време самото чувство ЛЮБОВ е водещо, а ВЕРНОСТТА е тайничкото желание, за което всеки от нас копнее. Обичаш ли човека би му го дал, ако ли не: Не си способен и не заслужаваш да обичаш и да бъдеш обичан!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 19, 2007, 09:45:43 »

Истината според мен е,че зад изневярата , каквато и да е , се крие лъжа!И именно това е в основата на разочарованието от изневярата - това че си излъган!При мен поне със сигурност е така!Защо след изневярата губиш доверие у партньора си,ами защото си излъган и на някои им трябва време да го преодолята други цял живот не могат да свикната с тази мисъл.Така че за мен няма значение каква изневяра е,просто защото изневярата = лъжа!
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #10 -: януари 19, 2007, 10:54:58 »

Разбира се, че изневярата е лъжа, в това спор няма  pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 19, 2007, 11:41:40 »

DIVA и fiibi_bg, абсолютно съм съгласна с вас!!! good
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 19, 2007, 12:29:33 »

Неоспорим факт е, че сексуалния нагон при мъжете е много по-силно изявен, но това според мен не е причина за изневяра, кръшкане или както по друг начин го наричате. Моята теория е, че човек започва да се оглежда встрани тогава, когато не получава това, от което има нужда вкъщи  nea  Ако мъжът до мен не е добър приятел, добър любовник, ако не е грижовен и не срещам разбиране, то сигурно и аз бих се огледала за друг мъж... Но след като имам всичко от което се нуждая, защо да го правя?!? Мисля, че същото е и при мъжете  pleasantry
Изневярата е избор, който правиш ако има достатъчно основания за това. За да се предпазим трябва просто да обичаме силно  LOVING,  да се стараем винаги да сме секси и да съблазняваме  heart и да се научим да сме съпричастни с живота на нашите мъже  Dance дори и ако трябва да споделяме разочарованието от загубения футболен мач на любимия отбор  Curtsey
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 19, 2007, 12:57:01 »

Да, Ита съгласна съм!!! good Но съгласи се, че има и мъже, които въпреки, че имат изброеното пак кривват!!! А има и жени на които "малко им тежи халката" Плачещо момиче и се навъртат около половинките, а те като им се погъделичка ЕГО-то и вече незнаят къде са!!! Тогава какво правим? girl_impossible
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 19, 2007, 13:43:43 »

Просто да им имаме повече доверие. Изходите от тази ситуация са два:
1. Появява се будната му съвест, която спира, защото не може да си позволи да те разочарова толкова много (малко вероятно, но все пак...  pardon)
2. От незнание глава не боли, т.е. ако не го следиш и не знаеш дали е кривнал веднъж или не, никога няма да се чувстваш излъгана.
Аз лично предпочитам да не знам ако има нещо такова  good Дори съм му казала, че ако някога се случи нещо такова, по-добре да го запази за себе си и да се постарае аз да не разбирам, иначе няма да мога да си върна доверието, колкото и силно да го обичам... bad
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines