Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:38:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за разнообразяване на семейния ни живот  (Прочетена 131545 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 14, 2013, 11:03:23 »

Съгласна съм с Виви smile

Ние пък имаме нужда от разнообразяване и не успяваме. Тотална липса на време и сили...Докато заспи Ели и някой от нас двамата също е отнесъл плувката sad

Да споделят мамите как се справят с това, като наоколо винаги тупуркат и детски крачета? Аз си признавам, че ние не намираме начин.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #151 -: октомври 15, 2013, 11:23:32 »

SummerMoon,  хубаво се похвали, ама темата е за идеи, а идеи не видях.

Да,права си...Сега ще дам идеи smile
Според мен най-добрата идея при дългогодишните двойки е ходенето някъде извън града с преспиване.Просто различната атомсфера и чуждото легло си оказват влияние.Не всеки обаче може да си го позволи,било то заради време или средства.
Сега около Хелоуин в джъмбо има много костюми,които могат да се използват и в спалнята.Това също е идея за разнообразие.Пък и не само в Джъмбо,има и по магазините за бельо и сексшоповете.За двойките,които са доста еднообразни в леглото,има едни карти с различни пози,не са и скъпи.
С две ръце съм за секс в колата,пък ако много ви е срам,и в гаража може blush
Каквото и да измислите,трябва да се харесва и на двама ви,но и двамата трябва да проявят някакъв ентусиазъм...Не може само единият да полага усилия.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 15, 2013, 15:30:11 »

Момичета, не знам дали от еуфорията покрай сватбата, но всичко е мноооого добре вкъщи. А пък от миналата седмица сме в отбора на бебеправещите и няма такъв афродизиак  Bravo Но като цяло е много важно цялата хармония в дома, не само секса. Засега сме пълна идилия, честно казано имам чувството, че откакто сме семейство официално, сме много по-привързани един към друг.
И малко  Offtopic преди няколко години имахме смешно, но и притеснително изживяване в кола. Млади гаджета, няма къде и хайде в колата. В разгара на емоцията до нас паркира кола, светва фенерче вътре и се чува "облечете се, излезте от колата и си покажете документите..... lol )
Активен
lseven
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #153 -: юни 10, 2015, 13:41:47 »

Аз също отскоро съм семейна и засега още нямам нужда от разнообразяване но не мога да приема факта някой от нас двамата да си хване любовник NO все пак мисля че е добре да се влага малко фантазия в семейните отношения
Активен
Mishence82
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #154 -: април 13, 2017, 10:39:51 »

С моята половинка си даваме по малко време на разстояние и така всеки път като се съберем чувството е като на първа среща  give_rose като цяло семейния живот като по филмите не ни се отдава, но всичко си зависи от хората.
Активен
optimeon
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #155 -: януари 26, 2018, 11:52:02 »

И ние правим така и чувството след това е невероятно!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines