Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 02:11:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за разнообразяване на семейния ни живот  (Прочетена 133105 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 01, 2007, 00:35:09 »

Ето  една добра идейка за приятна вечер
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 01, 2007, 11:45:20 »

Ето  една добра идейка за приятна вечер

Даа, наистина е много интересно!!! Bravo Само че, ако се направи рано сутринта преди работа ще е още по-забавно, защото "Няма време"!!! Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 01, 2007, 23:12:41 »

Тайната за щастлив брак? Голи в неделя

Чудите се каква е тайната на звездите за щастлив брак? Много е просто. Или поне според Кристина Агилера и нейния съпруг, музикалния продуцент Джордан Братман.

Двамата поддържат брачната искра като си правят голи недели.

Въпреки че наскоро Кристина сподели, че е разочарована от брака, певицата явно не изпуска от контрол юздите на страстта в семейното ложе.

„Ние сме най-отдадената и пасваща си двойка в света“, заяви 26-годишната певица в шоуто на Елън Дедженерис. „Имаме си специална марка, наречена голи недели“, добави палавата Кристина.

„Моля?! Голи недели ли каза“, подскочи стреснатата водеща.

„Трябва да поддържаш искрата в брака“, споделя Кристина. Макар и да са женени малко повече от година, съвместните отношения трябва да бъдат разнообразявани, смята певицата.


„През ноември празнувахме първата си годишнина и решихме неделите да се разхождаме голички и да правим палави неща, сгушени заедно“, сподели Кристина

източник
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #33 -: април 02, 2007, 23:36:21 »

Хахаа, на моята половинка много ще му харесат голите недели... Blush
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 03, 2007, 13:30:09 »

Хахаа, на моята половинка много ще му харесат голите недели... Blush
аз не съм чувала за мъж, на когото да не му хареса  blum само трябва да му се подскаже.....  ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 03, 2007, 20:24:29 »

Хахаа, на моята половинка много ще му харесат голите недели... Blush
аз не съм чувала за мъж, на когото да не му хареса  blum само трябва да му се подскаже.....  ROFL
Абе важното е някой да поеме инициативата ,а после на всеки ще му хареса!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 05, 2007, 21:04:18 »

Аз тази сутрин изненадах половинката по доста различен начин. Преди работа направих на photoshop wallpaper-а, който съм прикачила - комбинация от възглавничката, халките и припева от Refugio de amor  blush на Chayanne & Vanessa Wiliams. Като се върнал от работа сутринта и включил компютъра, милият бил  Oh my ... Oh my ... Oh my ... и цял ден ми обясняваше колко много се е зарадвал а и......  blush разнообразие си е.... не колкото голите недели, но си мисля, че е хубаво да се оставят такива следи из къщата, които да те "стоплят"  girl_wink

[attachment deleted by admin]
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #37 -: април 05, 2007, 21:06:13 »

Аз тази сутрин изненадах половинката по доста различен начин. Преди работа направих на photoshop wallpaper-а, който съм прикачила - комбинация от възглавничката, халките и припева от Refugio de amor  blush на Chayanne & Vanessa Wiliams. Като се върнал от работа сутринта и включил компютъра, милият бил  Oh my ... Oh my ... Oh my ... и цял ден ми обясняваше колко много се е зарадвал а и......  blush разнообразие си е.... не колкото голите недели, но си мисля, че е хубаво да се оставят такива следи из къщата, които да те "стоплят"  girl_wink

Много сладурско, solecito. Bravo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 02, 2007, 06:16:06 »

относно разнообразието..... преди няколко дни половинката дойде да ме вземе от тренировка след работа. Бях направо изтощена.... прибираме се, а той ме хваща за ръка и ме води в хола  huhhuh.gif викам си - това момче се побърка  crazy и като отвори вратата....  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... направил вечеря, наредил масата, взел вино, имаше и свещи... направо стоях като тресната на вратата докато се опомня  Girl_sing
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 02, 2007, 07:28:47 »

относно разнообразието..... преди няколко дни половинката дойде да ме вземе от тренировка след работа. Бях направо изтощена.... прибираме се, а той ме хваща за ръка и ме води в хола  huhhuh.gif викам си - това момче се побърка  crazy и като отвори вратата....  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... направил вечеря, наредил масата, взел вино, имаше и свещи... направо стоях като тресната на вратата докато се опомня  Girl_sing
Bravo Bravo Bravo solecito!И на теб за по-горната изненада,и на твоето момче-за тази,страшни сте!

При нас с детенце е малко по-различно-не можеш да се развихриш както си искаш из вкъщи,пък и много не остават време и сили Girl_sing (за изненади имам предвид Wink )Е,случват се понякога романтични вечери,секси бельо,свещи...но...не толкова често,признавам sad И на мен ми се иска да му напълня ваната с плуващи свещички и ароматни соли,когато се прибира от работа,но...първо-няма строго определено раб.време(може да си дойде до вкъщи и 6 пъти днес);второ-тогава им е времето да си поиграят с малката,да я къпем и оправяме,вечеря и т.н.........абе,сигурно ще кажете "дайте я на някоя баба",но тя почти винаги и навсякъде е с нас,а бабите са едни работни,достатъчно свои ангажименти имат,пък и много не разчитаме....
я дайте някоя романтична идея като за нас насам,а и наскоро има РД мъж ми... crazy
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 02, 2007, 08:12:43 »

Запазваш някъде weekend за вас двамата или тримата, ако няма кой да гледа малката. В четвъртък вечерта закачливо му казваш да си освододи от всякакви ангажименти съботата и неделята. В петък вечер/ събота сутрин качвате чантите в колата, като той все още не знае къде отивате...и ти му даваш указания накъде да шофира .....и после се отдавате на spa, wellness и  LOVING А пък ако и хлапето е с вас се отдавате взаимно на Swiming Kinder и така всички доволни и щастливи.....smile
Ако измисля нещо.....ще пиша пак Wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 02, 2007, 14:18:26 »

Запазваш някъде weekend за вас двамата или тримата, ако няма кой да гледа малката. В четвъртък вечерта закачливо му казваш да си освододи от всякакви ангажименти съботата и неделята. В петък вечер/ събота сутрин качвате чантите в колата, като той все още не знае къде отивате...и ти му даваш указания накъде да шофира .....и после се отдавате на spa, wellness и  LOVING А пък ако и хлапето е с вас се отдавате взаимно на Swiming Kinder и така всички доволни и щастливи.....smile
Ако измисля нещо.....ще пиша пак Wink

много сладка идея !!!!! smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 02, 2007, 17:45:32 »

елемента с незнанието къде се отива е особенно "гъделичкащ"..smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 02, 2007, 19:41:00 »

Запазваш някъде weekend за вас двамата или тримата, ако няма кой да гледа малката. В четвъртък вечерта закачливо му казваш да си освододи от всякакви ангажименти съботата и неделята. В петък вечер/ събота сутрин качвате чантите в колата, като той все още не знае къде отивате...и ти му даваш указания накъде да шофира .....и после се отдавате на spa, wellness и  LOVING А пък ако и хлапето е с вас се отдавате взаимно на Swiming Kinder и така всички доволни и щастливи.....smile
Ако измисля нещо.....ще пиша пак Wink
Идеята е  good.Моята бивша шефка така направи и отидоха един уикенд на Велинград.Много добре си бяха изкарали!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 03, 2007, 11:29:33 »

Когато сте навън заедно, "следиш" какво си харесва, но не си купува поради една или друга причина...след това събираш известно време малко парички или ако имаш в наличност отиваш и го вземаш. Поднасяш го по- някакъв запомнящ се начин( в изненадите сте добри, така че оставям да развихрите въображението си...).....и определено ще има вълнение....smile
Като се замисля, скоро не съм правила подобно нещо....и е време да се замисля crazy ...да спретна нещо подобно...smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines