Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:47:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за разнообразяване на семейния ни живот  (Прочетена 132015 пъти)
 
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 19, 2008, 11:01:49 »

Здравейте момичета

много ми е тъжно, че моето момче от известно време не се поддава на никакви изненади ... нищо не го трогва  cray сякаш е изпаднал в някаква депресия или предсватбени размисли ... незнам
но всичко което правя за да го развеселя или зарадвам се проваля или завършва с караница
лошото е че рядко оставаме сами, понеже живеем с родителите му, така че вече не се сещам нещо оригинално след което да остане  Oh my ...  Oh my ...  Oh my ...  yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 19, 2008, 11:14:48 »

Здравейте момичета

много ми е тъжно, че моето момче от известно време не се поддава на никакви изненади ... нищо не го трогва  cray сякаш е изпаднал в някаква депресия или предсватбени размисли ... незнам
но всичко което правя за да го развеселя или зарадвам се проваля или завършва с караница
лошото е че рядко оставаме сами, понеже живеем с родителите му, така че вече не се сещам нещо оригинално след което да остане  Oh my ...  Oh my ...  Oh my ...  yahoo


нормално е, при положение че сватба ви предстои, разбирам как е иние живеем с родителите на милото вече 4 г. !!!! но може да отидете някъде дори за два дни на хижа или някаква вила с приятели, измисли нещи или просто поговори сериозно с него да изясните какво го тормози smile успех
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 19, 2008, 11:26:37 »

max_hym eто една идея за разнообразяване на семейния живот! Ние с мъжа ми си живее сами, но тъй като аз съм от провинцията  се наложи нашите да спят у дома след сватбата. Кръстниците ни се сетили за това и ни направили резервация в един хотел в Симеоново, където да отидем след сватбата, за първа брачна нощ! И така продължихме тържеството с част от гостите от ресторанта у дома и към 10.30 си стегнахме багажа и три дена на хотел. Изкарахме си много добре - нямаше готвене, чистене и т.н.т, а само приятни задължения smile
« Последна редакция: март 19, 2008, 12:08:07 от mirindadimi » Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 19, 2008, 13:31:35 »

благодаря ви момичета  good

това с вилите и хижите ни е любимото занимание ... много обичаме да пътуваме  girl_wink
както и усамотяването след сватбата е отлична идея ... поне няколко дена само двамата  danceg супер
въпреки, че сватбата е едно прекрасно изживяване ... си е доста натоварващо и е хубаво да имаш малко време за релакс ... браво на вашите кръстници  Bravo
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 19, 2008, 13:59:39 »

Аз доколкото разбрах и вие си имате вашите си проблеми, а ситуацията, която описваш малко ме тревожи. Не те познавам и не знам какви точно са отношенията ви, но недей да правиш компромис със себе си и с мечтите ти. Помисли върху това...
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 12, 2008, 21:57:41 »

Момичета, нищо не разнообразява по добре семейния живот от раждането на едно бебче, а който реши може и две blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 17, 2008, 14:52:28 »

Момичета, нищо не разнообразява по добре семейния живот от раждането на едно бебче, а който реши може и две blum
Едно бебче със сигурност ще го разнообрази и то се предполага, че в хубава посока! Още няколко месеца и на нас живот и здраве ще ни се промени живота с появата на нашия син!  yahoo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 27, 2008, 17:41:01 »

само чакам да се стопли и ще ходим на детрските колички в морската . Миналата година случайно ходихме с компания и много се смяхме  goody   беше много забавно. Не че е кои знае ко ама ми беше гот . пък и ми обещаха че ще ходим и на боулинг- не съм ходила от години. Мисля ,че и там ще е много весело bouncinggirl
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 11, 2008, 08:05:17 »

Когато ни кипне ние правим така...масата се разчиства,опъва се географската карта на Булгария,връзваме си очите (единия път аз на него другия път той на мен) и просто забиваш пръст някъде...няма значение къде!След това се ходи на въпросното място на почивка!Е естественно трябват и кинти затова така че винаги имаме събрани,за тези случай!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 25, 2008, 12:44:38 »

ние не сме женени още, но пък сме заедно от 5 години, което не е малко мисля  smile
това, което за сега е имало незабавен ефект, е следното - направих си бельо от сметана - ама всичко, ситуен, прашки и така се изтегнах на леглото, докато милото се къпеше... и като дойде, му казах "ако знаеш как ме стяга този сутиен"...  blush няма да казвам за продължението...
Иначе съм си играла да направя и друго - разлепих из целия вход на блока указателни листчета към нещо, пуснах в пощенската кутия, абе изобщо навсякуде, където се сетих..и накрая те водеха обратно във входа, на гърба на едно обявление за ..нещо си, имаше залепен голям плик, в който имаше още 5 или 6 по-малки пликчета с опакована в най-малкото супер мъничка картичка с гатанка, на която пък отговора беше изненадата...милото беше супер изненадан, още повече, че съвсем се чудил какво става,докато обикалял из блока, вкъщи и после пак трябвало да слезе във входа...за продължението... ммммммммм
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 29, 2008, 13:50:17 »

Когато ни кипне ние правим така...масата се разчиства,опъва се географската карта на Булгария,връзваме си очите (единия път аз на него другия път той на мен) и просто забиваш пръст някъде...няма значение къде!След това се ходи на въпросното място на почивка!Е естественно трябват и кинти затова така че винаги имаме събрани,за тези случай!

разглеждах днес темата и тази идея на ivana много ми хареса. не, че сме спряли да обикаляме на горе на долу, но това с картата и вързани очи аууууу супер  good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 04, 2008, 13:26:11 »

Когато ни кипне ние правим така...масата се разчиства,опъва се географската карта на Булгария,връзваме си очите (единия път аз на него другия път той на мен) и просто забиваш пръст някъде...няма значение къде!След това се ходи на въпросното място на почивка!Е естественно трябват и кинти затова така че винаги имаме събрани,за тези случай!



Ивана, гласувам с две ръце за това, и ние сме така седим си кротко на дивана и изведнъж решаваме че ни се пътува отваряме картата, затваряме очите и се започва  DANCE DANCE
Активен
Alinka
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #102 -: февруари 06, 2009, 14:30:59 »

Искам да направя романтична изненада на моя мъж, понеже е в сесия, ходи на изпити, прибира се уморен и изнервен..
Смятам в неделя, след изпита му, когато тои се прибере, да го чакам облечена само с червена секси рокля. къса, купена от секс шоп, и дълги чорапи с жартиери..Да направя любимия му сладкиш във форма на сърце, да му го поднеса с чаша вино.Ще разръсна листа от рози и червени сърчица по чаршафите, да пусна диск с романтчни балади,да запаля свещи и да загася осветлението. А когато той дойде, ще го масажирам с ароматно масло навсякъде...по стъпалата, гръбчето, дупето...Дали ще се зарадва?Устройвали ли сте такива изненади за вашите мъже?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 06, 2009, 14:49:24 »

Ами като изключим червената рокля, всичко останало си го правим всяка вечер, без задължително да води до секс примерно....Е и листенца от рози не разпръсвам из стаята, ама чаша вино, хубава вечеря, масажи, знам ли това ми се струва нещо нормално....но ако наистина рядко ви се случва, би било отпускащо, но не прекалявай с нищо, за да не стане.....прекалено, това изречение прозвуча глупаво, обаче не се сещам за по подходяща дума  nea
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #104 -: февруари 09, 2009, 10:06:54 »

Здравейте и от мен! Ето една изпитана идея : ИГРА ! Предполагам, че всички сте играли на "Истинала или осмелявам се" или " Честност или предизвикателство" , или както ви е известна. Подгответе приятна атмосфера в спалнята, хола или в някоя хижа. Облечете нещо секси и предизвикателно, но не просто нощничка, а мялко повече нещица (в случай, че се наложи да правите стриптийз, напрежението да е по- голямо). Уточнете си предварително правилата (без въпроси свързани с бивши гаджета напр.) и действайте. Задавайте си въпроси, които да разгорещяват страстите и междувременно да отпускат и да предразполагат. Например:
1. Разкажи ми най- еротичната си фантазия !
2. Разкажи ми последния си еротичен сън !( нека не се залъгваме- всеки е сънувал поне веднъж нещо еротично и приятно)
3. Кое е нещото (поглед, докосване, целувка някъде), което може да те подлуди ? и т.н.
Или задайте предизвикателство като :
1. Стриптийз !  Girl_hide
2. Намажи със сметана (шоколад) мястото, където би искал да те целуна !  girl_wink
3. Обратното - намажи мястото, където ти би искал да ме целунеш ! (не му позволявайте да ви докосва, просто останете със сметаната и отложете действията за по- късно когато страстите ще са на макс  Wink !

Всичко останало, което ви хрумне и което според вас би вдигнало градуса. Най- важното е да поддържате напрежението като не позволявате да ви докосва, гледате предизвикателно, а вие докосвате само когато решите...

Пожелавам успех на всички !
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines