Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:25:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за разнообразяване на семейния ни живот  (Прочетена 131702 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #135 -: август 18, 2011, 11:18:23 »

Бельо,бельо,бельо... колкото и да е разнообразно пак омръзва само това да е разнообразието.
Аз в последните 3 месеца съм измислила друг начин на разнообразяване. Почти всеки уикенд сме някъде извън София с преспиване. ,,Пазарувам,, си оферти от онези сайтове за групаво пазаруване, доста евтико излиза така, пък и тръпката на различно място си е друга. А също и един хубав тен  придобит от някое минерлно басейнче ,,бие,, бельото по разнообразие  Wink sarcastic Освен всичко това като се разходите и разгледате забележителностите на даденото място, и след това една романтична вечеря...  girl_in_love girl_in_love Миналата седмица бяхме например в Троян, в х-л Троян Плаза, специално бах поръчала стая на последния етаж с изглед към града,реката и моста е няма такава красота вечер на лунна светлина. А вечерята беше в едно ресторанче над самата река..  Love girl
Ох отплеснах се.... хххихиих , та според мен ,,разнообразното бельо го оставете за зимата  Wink Пътувайте повече, отразява се благотворно  girl_wink
Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #136 -: август 18, 2011, 12:40:12 »

fashion по принцип си права, но не всеки има тази възможност да пътува и т.н. Разнообразието на местата, където го правите играе огромна роля, но не за всеки е истинското разнообразие в секса. Аз примерно съм чувала приятелите на мъжа ми как казват: " Остави си ти жената, тя дали ще я "връткаш" вкъщи или в 5-звезден хотел, все си е старата жена." И не е само до бельото, аз съм пробвала да сложа домино - маска и определено има ефект.
Активен
tabakera
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: декември 14, 2011, 16:29:49 »

Много хубави идеи имате момичета, направо ви се възхищавам...  Bravo
Аз мисля че трябва да се вслушваме малко повече в това което казват мъжете ни и те сами ще си кажат какво им се иска, пък и да не забравяме и нашите желания......мъжът ми например иска секс в банята или пак да си сложа очилата(тези с диоптер), или като пътуваме някъде по път......всек си има някакви представии и ако си ги казваме е по интересно. Бях решила да му танцувам еротичен танц, като кючекиня, но той пък не харесвал такива танци и от тогава го слушам какво му е мнението, като гледаме някой филм или в разговорите с приятели(те мъжете често говорят за секс) и така разбирам какво му се върти в главата и после е приятно изненадан....  heart
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #138 -: януари 26, 2012, 17:51:13 »

Момичетаа, то всичко е супер, ама като се прибираш пребит в къщи!!!

Аз все си мисля, че обичам секса, но честно през седмицата ми е трудно! Как се борите с умората, та да правите и изненади?

А иначе за пътуванията съм съгласна.Забелязала съм наистина, че когато сме нанякакво друго непознато място и фантазията повече се развихря Wink
Там върви да искараш и специалните чорапки..и ношнички smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #139 -: януари 26, 2012, 23:01:16 »

Аз мисля, че изненадите, за които се говори по-горе, не са ежедневие. Те затова са изненади де smile
Тъй че не се очаква от теб всяка вечер след работа да си с ново бельо и да си измислила нова изненада, според мен...Нормално е някои дни да не ти е до това.
Ние някои вечери искаме само да се гушнем и да гледаме филм...и винаги сме си били така май smile
Активен
tabakera
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 27, 2012, 13:19:44 »

аааа то с умората мисля,че няма как да се справиш....като си уморена няма как да се насилиш, все пак трябва и да носи удоволствие и на дваматаа smile Важното е да не се оставяме това да е вечната причина, поне един почивен ден имаме и трябва се възползваме от него. Има дни в които съм толкова уморена, че и филм не мога да гледам......
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 30, 2012, 12:56:03 »

 heart heart heart heart heart heart heart heart heart

Умората може да убие всичко sad за жалост .........
Както се базикаме с моите колеги през седмицата сме съквартиранти с половинките си хихихихихи

Малко повече разнообразие и показване на чувствата и желанията са достатъчни smile няма нищо по хубаво от малките изненади и наслади

 heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #142 -: януари 30, 2012, 13:49:46 »

Какво по-хубаво от това,като сте уморени да легнете, да гледате някое забавно филмче,вечеряйки в леглото на табла с крачета  blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 24, 2012, 09:18:10 »

подкрепям мнението на Деска-умората и стреса са гадно нещо, което влияе
Аз имам 12часови смени и после съм разбита и не ми е до нищо
Но може би една хубава приятна разходка би отпуснала човек, така че да забрави малко за тежкото ежедневие.
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 24, 2012, 11:15:09 »

как сте мацки ?? smile аз исках да споделя каква изненада направих на моето мило искам да ви кажа че дори и малка него го зарадва smile smile Понеже ние работим по много часове и почти нямаме почивен ден и от около 1 година не сме ходили на кино и .... аз говорих с неговия шеф да му даде почивен ден все едно ей така без нищо да му казва на него ..... купих билетчета .......и на кино smile smile smile супер много се зарадва даже не очаквах чак толкова ( естествено че гледахме филм който той харесва ) трябва да се правят компромиси , вечеря в любимия ни ресторант и усамотение в домът ни .........
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #145 -: март 26, 2012, 10:22:14 »

На нас пък киното ни е почти единственото разнообразие, на седмица по 1-2 пъти сме на кино, но иначе почти не излизаме по барове, дискотеки и т.н...Уикендите гледаме поне 2 пъти месечно да сме извън София също...но вечерите ни са по-спокойни, хапване вкъщи, филми, понякога играем на нещо и когато се върнем навреме от работа и двамата, разхождаме заедно кучето smile

Скука, ама човек няма сили за ежедневни купони като става рано и работи по цял ден sad

Инак сега годеникът ми е в чужбина от месец и нещо, скоро се връща и смятам да го изненадам с няколко неща- специално бельо, рокля и евентуално нова прическа Wink
Активен
sahar
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #146 -: април 12, 2012, 15:35:45 »

Експериментиране с позите; ново дантелено бельо задължително червено или черно, за да разярите "бика" lol и по-често забягване от рутината и ежедневието - романтични вечери; кино; боулинг; разходки в парка; картинг състезания; уикенди извън София ...
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 28, 2013, 13:20:21 »

Здравейте, не съм сигурна дали някъде във форума няма такава тема, но аз поне не успях да намеря. От известно време, страстта в семейството нещо хич я няма. Предполагам, че се дължи на факта, че мен ме повишиха в работата и това е свързано с повече отговорности и пътувания. Почти по същото време мъжът ми пък претърпя малко проблеми в работата си и това естествено му се отрази. Знам че след 5 години съвместен живот е нормално и страстите малко да се поохладят, но след около 6 месеца ще станем семейство и много се притеснявам, че липсата на желание ще е проблем в бъдещото ни семейство. Основно проблемът е в мен, все съм изморена, спи ми се и хиляди други оправдания. Засега той ме разбира и не се сърди, но ми се иска да съм малко по-всеотдайна. Възможно ли е това да се отрази на отношенията ни в бъдеще и как да се справя? Как да върна страстта във връзката ни. Предполагам, че и други са минали по този път и много ми се иска, ако някой има някакви съвети да ми помогне. Предварително благодаря за отделеното време!
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #148 -: октомври 14, 2013, 09:30:35 »

Да чукна на дърво,след почти 5 години връзка все още нямаме нужда да мислим как да се разнообразяваме.Винаги съм мислела,че след първата-втората година страстите угасват и едва ли не трябва да се търпим взаимно.Учудващо при нас е обратното,с годините се напасваме все повече и като че ли се обичаме повече.Сексът също е чудесен,не е всеки ден,но е често.Може да е малко еднообразен,но това е поради простата причина,че знаем какво ни харесва.Изобщо нямам нужда от промяна.Не че нямам нощнички,бельо,панделки и други специални неща,но все не стигаме до тях blush Може би така става,когато намериш подходящия,силно се надявам още дълго да е така!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #149 -: октомври 14, 2013, 10:38:38 »

SummerMoon,  хубаво се похвали, ама темата е за идеи, а идеи не видях.

tsve4e, чак сега виждам мнението ти, нещо се е загубило из форума. По принцип това, което описваш понякога е нормално и ние сме имали такива моменти, особено преди сватбата - стрес, анагажираност и т.н. обаче след сватбата имаше голяма промяна, при вас как тръгнаха нещата след сватбата. Също така, случайно да си на хапчета? Аз установих, че те много ми влияят и съм ги спряла, защото като съм с тях, направо няма грам емоция (може би се дължи от факта, че много години ги пих). Ако казваш че проблема е в теб си помисли защо е в теб и какво ти липсва. Като си отговориш на този въпрос ще ти е по-лесно да намериш решение. Wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines