Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:49:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за разнообразяване на семейния ни живот  (Прочетена 131552 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #120 -: януари 26, 2010, 16:51:02 »

velvet  предвид предстоящия празник на любовта 14.02 аз мисля да се облека в някакъв костюм-мед.сестра, зайче, ангелче. Да украся романтично стаята ни-розови листенца, свещи и шампанско smile
Знам, че ще му хареса, но предпочитах да го заведа на уикенд някъде. Още се двуумя какво да правя smile Май той ми е подготвил изненада yahoo Като проуча нещата ще реша какво да правя smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 26, 2010, 19:56:26 »

Ох, Мимка25, половинката хич не е по розовото и разни по-сладникави изненади. Затова и играчка съм му подарявала само веднъж и то за бъзика. Но определено не е по сърца и т.н. Какво да се прави - хора всякакви blum
Пък за уикенда изненада, направих го за третата годишнина от връзката ни през ноември.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #122 -: януари 26, 2010, 20:14:07 »

Това с розовото допада на мен, на моичкия също не му допадат блудкави неща smile Мъжка му работа girl_wink
Веднъж по повод 6 месеца от връзката ни се бях намазала със сметана върху себе си, наредих нарязано манго по тялото си и само го чакам да се върне blum Той закъсня с 10-тина минути, сметана по мен се беше разтекла вече, сатенените ни чаршафи се омазаха тотално. А за да се провали всичко, се звъни на вратата. Чудя се аз кой е, никой не чекам и викам ще си трайкам в леглото blum
После се звъни и на мобилния, който добре че оставих до мен. Той моичкият си забравил ключа и така развали всичко. Бях направила пътека от плодове и сметана, за да ходя да му отварям. Много се смяхме funnytooth
От тогава не съм му правила подобна изненада. Ама сега май ще се престраша пак blum
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #123 -: февруари 03, 2010, 11:23:49 »

mimka25, това е било супер изживяване. Със сигурност ще го помните до края на живота си, когато поне 80% от изненадите ще сте забравили.

Аз твърдо съм решила да направя следното. Ще се намъкна в един от любимите ми корсети, ще си сложа чорапките с жартиерите и отгоре дългото палто. Милото работи близо до нас и няма да замръзна. Ще му се обадя, че ще го взема от работа, стратегически ще закъснея, за да се изнесе колежката му от стаята и ще се кача да го...хъм...взема да си ходим в къщи.  blum
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #124 -: февруари 03, 2010, 12:11:54 »

Su_to много добре си го замислила. Твоичкият ще бъде  Oh my ... heart
Успех girl_wink
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 09, 2010, 15:16:13 »

Момичета да раздвижим малко темата.. В нашето забързано ежедневие - всеки ден работа-вкъщи работа-вкъщи, уикендите като чели са единственото спасение от сивотата... излизате ли извън града с половинките/мъжете си? Правите ли си романтични уикенди или дори само разходи из природата и на свеж въздух ? Ако да ще чакам да споделите някои идейки за места от които сте доволни smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #126 -: февруари 09, 2010, 15:33:16 »

При хубаво време ние ходим сред природата, на красиви гледки или до по-закътано място на моренце banana
Иначе сега зимата ходим на боулинг, играеме на Табла и Скрабъл, а след вчера вече ще проходим и на СПА smile
Романтични изненади много ги обичам, обаче рядко ми идва вдъхновение. Трябва да съм спокойна и да не мисля за нищо, за да направя такава изненада. В това забързано ежедневие и непрекъснати проблеми/ макар и дребни/ нещо не ми идват идейки sad

Иначе много обичаме да се съберем с приятели на Белот или сред природата на пикник и разни игри там -на открито smile
Активен
mimi_vlado
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #127 -: март 16, 2010, 08:47:39 »

mimka25 това са много добри и идеи. И при нас понякога се получава така, че ежедневието ни увлича и забравяме за разнообразието....което е много лошо
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 17, 2010, 20:13:43 »

Любимият цвят разкрива еротичните ви предпочитания
 
Всеки цвят кодира произволно множество от скрити значения и богата символика. Настоящата статия е посветена на 'еротичната' символика на цветовете. Прочетете повече какво говори любимият цвят за интимността, еротиката, приятелството, предпочитанията, страстта...

Червен
Червеният е цвят е известен като символ на любовта и страстта. Скрития смисъл, които изразява червеното, говори за това, че тези, на които е любим са изключително страстни любовници, разкрепостени максимално в интимните отношения, почитатели на бързата възбуда.

Ако двама партньори, харесващи червения цвят, са заедно в леглото, те изживяват незабравимо и вълнуващо приключение. Същевременно червеното е цвят, който разкрива агресията натрупана в човека. Психолозите констатират, че почитателите на червеното понякога стават твърде агресивни във връзките си.

Син
Синьото е цветът, символизиращ необятния, вълшебен свят на всички наши романтични мечтания. „Сините любовници” са страстни, нежни, внимателни и изключително верни. Те се наслаждават безусловно на секса и са почти без изключение подготвени до съвършенство да задоволят всеки свой партньор.

Когато намерят точния човек, те напълно му се отдават и игнорират всичко останало. Независимо, че са подвластни на страстта, те рядко са агресивни.

Лилав
Цветът се асоциира с изтънчеността, изострената чувствителност на сетивата и добрият вкус. Съотнесени със сферата на интимния живот, лилавите и виолетови нюанси символизират влиянието на егото. Те често изразяват грижата за собственото удоволствие и наслада.

От друга страна лилавото символизира и известна доза консервативност по отношение на различни игри между чаршафите. Почитателите на лилавия цвят са доста претенциозни в секса и често твърдо отстояват позициите, желанията и нещата, които искат.

Сексът с „лилав любовник” изглежда донякъде студен и резервиран, но всъщност може да се окаже незабравимо изживяване, обримчено във воала на мистериозността.

Зелен
Зеленият свят, символизира възраждането, живота, протичащата и възобновяваща се енергия, хармонията. Той е синоним на свежестта, здравето и бодрия дух. Обикновено изразява изострено, отчетливата проява на човешкия темперамент.

„Зелените” любовници се отличават с откровеност, невинност, прямост и изключителна вярност към партньора. Слабата страна на „зелените” е, че не са много горещи и страстни в изразяването на любовните чувства – нещо, което е следствие от изначално вродената им невинност. Понякога те могат да бъдат припознати за съвсем неопитни и несръчни любовници, но не се заблуждавайте, това съвсем не е така!

Оранжев
„Оранжевите” любовници са изтъкани от страст, топли, ненаситни, обичат предварителната игра и са неизчерпаеми по отношение на сексуалните фантазии. Изпитват голямо удоволствие от интимността и понякога стигат до по-агресивни действия. Драскотини, кичури коса и други белези на страстта, все следи от продължителни любовни игри – внимавайте с тях!
Имайте предвид, че някой „оранжеви” любовници имат проблем с оргазма, но го прикриват доста добре.

Кафяв
Обичащите кафявото са мили, грижовни, горещи и честни любовници, които мислят за „интимности” 24 часа в денонощието. Те разтоварват най-добре в интимна обстановка, ето защо с тях винаги ще ви е приятно. Те изискват много внимание и любов от партньорите, очакват въображение, романтика и най-вече нежност в секса и връзката – все неща, с които ще бъдете обсипани, докато се подвизавате в обятията им.

Сиво и тюркоазено
Спалният комплект Тренд сет в комбинация сиво и тюркоазено, ще ви помогне да се успокоите и отпуснете. Сивото, като напълно лишен от агресия цвят, ще ви освободи от тежките мисли и ще ви потопи в спокоен сън, а тюркоазеното синьо ще направи съня ви приятен и естествен, напомняйки ви за морето, реките и небето.

Светло и тъмно лилаво
Луксозното спално бельо Тренд сет в комбинация светло и тъмно лилаво отвежда в света на въображението. Цвета на лавандулата е подходяща за всеки сезон. В комбинация с лек аромат на лавандула, ще спите като върху легло от цветя.

Оранжево и кафяво
Тренд сет в оранжево и кафяво добавя леки етно нотки и енергия, която обикновено ни липсва. Уюта на топлите цветове определено ще ни е необходим през зимните месеци. Препоръчваме го особено, когато спалнята ви е студена или ако искате да внесете повече динамика и въодушевление в нея.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 12, 2011, 10:39:58 »

Момичета ,тук темата по същество не са подаръците за св.Валентин .Ще се наложи да преместя всички постове в съответната тема ,т.е. за св.Валентин.Там са обсъждани въпросните късметчета и миналата година,а и други изненади за празника.Нека тази тема я запазим за разнообразяването на семейният живот ,когато няма празници:)
Иначе подозирам ,че следващата стъпка ще е в тази тема да следват честитки за св.валентин,което ще доведе до тоталното й съсипване.

С най-голямо уважение към идеите ви

Ваня
Активен
angelnenov1988
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #130 -: юни 29, 2011, 13:28:44 »

Най-лесни начини за разнообразяване на семейният живот:
- секс на нестандартни места - Използвайте всяка възможност за да повишите тръпката и адреналина във връзката си. Като се има предвид, че повечето семейни двойки нямат много свободно време, а тези с деца още по-малко, тогава трябва да се възползвате на 100% от тези шансове. Любовната игра трябва да започне много преди да се отделите само двамата за малко някъде. Развихрете въображението си, включете фантазията си в действие и се настройте на подходящата вълна;

- момичета съблазнявайте мъжете си, когато си поискате  good - Дори след сексуалната революция ( тогава хората заедно решили, че няма нищо лошо в това да се прави секс за удоволствие и това начинание не е никак срамно), повече жени са на мнение, че мъжът е този, който винаги трябва да прави първата стъпка. Дали защото жените се ласкаят от мисълта, че са ухажвани и желани или защото се притесняват да не изглеждат прекалено "леки" в очите на мъжа, когото искат да съблазнят, но е факт, че дамите се притесняват да проявят инициатива.

А не трябва да е така. Желанието за секс не е само мъжко право, отдавна всички знаят, че на жените също им харесва  smile;
 - фантазирайте на глас  danceg - А и в крайна сметка не е задължително фантазиите да станат реалност. Самото говорене за секс е силен афродизиак, който превръща и рутинните отношения в горещо преживяване.


Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #131 -: август 14, 2011, 13:29:52 »

Моя бъдещ съпруг умира за бельо, да е различно да е секси, това го побърква. На първия ни Св. Валентин отидох до тоалетната под претекст, разбира се, и си облякох бельо - черно - сутиен и чорапки с жартиери, а отгоре сложих палтото си. Когато отидох при него той тръгна да бърка под палтото, без да се замисли защо всъщност съм с него и напипа голо...очите му изскочиха, тази физиономия на изненада беше невероятна и определено раздвижи нещата. smile
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #132 -: август 15, 2011, 15:59:23 »

И моят като види нещо дантелено черно или червено и полудява... Като бик на червен флаг lol Много полезна темичка, момичета, браво на авторката ... аз си признавам, че нямах време да изчета всички коментари, но да попитам колко пъти в седмицата правите маратон?
Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #133 -: август 15, 2011, 17:27:10 »

Ние сме във вечен маратон  blush
Активен
ivanangelov88
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #134 -: август 17, 2011, 17:00:06 »

Бельото наистина е най-хубавия начин за разнообразяване....черно,червено,синьо ,бежаво,жартиери,нощница ....всичките в комплект с малко по-нежна музика е перфектно съчетание  good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines