Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:55:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за разнообразяване на семейния ни живот  (Прочетена 132009 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 19, 2009, 10:50:01 »

Gabito  Bravo ЕВАЛА за тази игра  DANCE banana goody
хахахаха за такава идейка не се бях сещала  Girl_hide
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #106 -: февруари 19, 2009, 15:50:01 »

Радвам се, че ти харесва идеята. Ще се радвам и да споделите резултата, ако решите да опитате.
Успех на всички и много приятни емоции  good !
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 10, 2009, 11:33:28 »

Нови места, нови емоции и преоткриване на любовта...Хотел "Елбрус" Велинград twohearts(дано не се сметне за реклама)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 13, 2009, 22:21:34 »

Страхотни идейки има тук в тази темичка... Bravo
Нека и аз кажа как сме си разнообразявали...идва ми на ума за три годишнината ни каква изненада му бях направила...отидох и поръчах торта сърце с розички и надпис 3 години са добро начало...купих свещи ...братовчед ми и приятелката му с които много се събирахме по това време ни подариха една бутилка шампанско което да си отворим  вечерта...купих балони ...много балони...червени сърца..подготвих всичко...и само чаках да дойде момента...за наше щастие родителите на мъжлето бяха на море и беше минал месец от годежа ни и много ми се радвах че ще бъдем самиии...
да ама,...понякога сметките излизат без кръчмар и ден два дни преди датата се обажда свеки че си идват понеже хванала някаква алергия  insane insane insane и в следващия момент трябваше да мисля друго място...какво ли не ми мина през ума...да идем на хотел...ама не можах да намеря нещо на изгодна цена а по това време не работех и нямаше как да си го позволя...по евтин вариант беше да го закарам на палатка някъде на близо...мина мисълта да си направим празника на покрива на блока...щяло да е романтично ми казваше приятелката на братчеда ама не знам защо не ми допадна идеята...блока им е 15 етажен и гледката щеше да е идеална...и в последния момент какво да правя няма къде другаде реших да си останем все пак вкъщи и така се стекаха нещата че вкарах и родителите на милото в изненадата...понеже не се прибра по късно както трябваше си дойде по рано от работа и ме иакара на вънка да си го отпразнуваме...бях се наговорила със свеки като се върнем да го занимават в хола докато наглася всичко...и така и стана...те го извикаха в хола и го занимаваха с някакви уж проблеми а аз през това време застелих спалнята с една хубава бяла куверта...сложих по средата тортата в една табла и от двата и края високи чаши за шампанско... цялата спалня беше в свещички и цялата стая с балони...които със свеки надувахме държа да отбележа...аз си сложих секси рокличка...е не беше червена а синя но май на никой не му пукаше за цвета в този момент... и когато всичко беше по местата си  те го пуснаха да дойде... беше толкова изненадан като влезе...и цялата стая беше огрята само от светлинките на свещите...които бяха около 55 ( не знам как успях да запаля всичките )  ...разрязохме си малко торта...за да занесем и на родителите на милото ...все пак така зорко криха тортата и да не им дадем беше неприемливо ...сложихме им шампанско вдигнахме си и с тях наздравица и после ние си отидохме в стаята където няма смисъл да казвам как завърши всичко и че торртата вече не се нуждаеше от рязане ... беше много вълнуващо и само съжалявам че нямах апарат да снимам гледката...

а от тези изненади с разкарването на сам натам с бележки ми го спретна той за рожденния ми ден тази година...като се прибрах след работа вкъ6ти изглеждаше така:


и ми даде малко подаръче което като отворих вътре какво да видя...едни от камъчетата които си бях купувала за декорация на сватбата и останах като шаш после имаше картичка която водеше до друго подаръче то до друго и във всяко намирах камъчета за декорация
докато най накрая да стигна до съ6тинския си подарък... ето така изглеждаха пред подаръците ми  girl_wink Girl_hide



беше много забавно и определено разнообразява...

има какви ли не варианти... и винаги вършат работа... защото колкото и да не го показват по някога...мъжете се радват на изненади... особено по  еротични
Активен
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 24, 2009, 00:52:40 »

Преди една седмица милото ми скрои една голяма изненада  give_rose
Само ми каза: Хайде да отидеме на гости при мама и тата.
Веднага се съгласих, защото си ги обичам и тръгваме. Когато пристигнахме мама само взе Ребека, даде на Давид една кесийка, и Давид ми вика: Сядай обратно в колата. А аз незнам какво става  crazy
Мама само се смее и ни маха за довиждане.  girl_impossible
Сядам обратно в колата а милото: Водя те на изненада.
Викам си: Хубаво
Пита ме: Гладна ли си?
Аз си мисля: Ще ме заведе на ресторант.
Обаче минаваме покрай нашия ресторант  - нищо! Викам си сигурно на китайски ще ме води - пак нищо! Излизаме от Суботица, продължаваме към Палич и ме води на езерото. Гледам, гледам никъде ресторант, само някакви бурекджийници, ама нищо. Спира колата и вади от там: маса на разтваряне, едно кашонче и кесийката от мама.  give_rose
На Палич има една алея която навлиза към езерото и при края има "пейка на влюбените" и там милото разтвори масичката със столовете и ми сервира вечеря и една розичка ми подари. Много романтична изненада а не струва кой  знае колко, само малко да се потруди човек и може да се разнообрази на един оригинален начин ежедневието! Спагетите които ядох тази вечер ми бяха най-вкусните спагети които съм яла някога! Прекарахме си чудесно гледайки залязващото слънце и водата около нас, която отразяваше небето.
А най-интересното нещо за мен беше, че милото ми направи изненада ей така, без повод, то ме и най много развълнува!
Ето и две снимки:

« Последна редакция: май 24, 2009, 00:58:19 от PetraShili » Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 25, 2009, 09:09:01 »

Петра,браво на твоя човек Wink
Активен
natally2
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 29, 2009, 08:49:52 »

Може да отделяте по един уикенд и да ходите някъде.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 30, 2009, 10:58:25 »

 Bravo Петра, много мило ми стана  cray
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 01, 2009, 13:26:12 »

Може да отделяте по един уикенд и да ходите някъде.

точно така мисли и милото - това му дай, пътуване. само дето 1 уикенд не му стига и постоянно иска да ходим някъде  blum
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 12, 2009, 07:33:11 »

Аз на милото му прилагам една друга закачка - пиша смс-и, които образуват дума или цяло изречение - примерно :Обичам те, ама му го пращам буква по буква. забавно е!
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 03, 2009, 18:03:00 »

Аз пък всеки ден пускам скришно в джобчето на моето мъжле малко листче, на което пише по една причина, поради кято го обичам, като всяко послание започва така: "Обичам те, защото..." По едно време се бях изчерпала и както и двамата се правехме, че нищо не знаем  pardon последва въпросът "Няма ли вече любовни послания за мен?" Bravo Колкото и да е опериран от към романтика, личи си, че един такъв дребеничък жест буди в него доста приятни емоции.  blush
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: декември 06, 2009, 20:11:37 »

mademoiselle това много ми харесва като идея  Bravo Bravo Bravo
аз милото като замина за бг и на едни листове
А4 разпечатах в цял формат наши снимки...по една на всеки лист...много бледо да е само като фон...и му написах едно сълго писмо...което исках да получи докато си  е в бг ...е...не можа да стане защото нямаше да престигне докато си е там и затова му го пратих на адреса у нас...помолих колежката да надпише плика за да не ми познае подчерга веднага и така...пак се получи много хубаво...веднъж само съм му пращала писмо в живота си когато той дойде тук в Испания а аз си останах в бг и едва преди месец когато си говорихме с нашия приятел при който милото дойде разбрах че е чел това писмо над 1000 пъти  и е лягал и ставал с него...разбрах че много се е зарадвал на писмото което му пратих и реших да му напиша отново... Bravo
без значение е какво ще измислите...важното е да е от сърце и за любимия човек  twohearts girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 13, 2010, 20:13:04 »

10 - те заповеди на удоволствието

1. Приеми го такъв, какъвто е. Не се заблуждавай - колкото и да се стараеш, можеш да променяш само дребни неща, но не и същността му.
2. Обожавай неговата мъжественост. Уважавай перченето му, но обръщай внимание и на другите ерогенни зони – зърната на гърдите, устните, ушите. Обичай го когато е болен или здрав, твърд или мек.
3. Бъди най-красивата за него. Не е необходимо да изглеждаш като топмодел. Разбери коя част от тялото ти го привлича. Обличай се секси. Бъди изкусителна и той няма да свали погледа си от теб.
4. Бъди светлина в живота му. Твоята интелигентност, красота и честност ще го вдъхновява, но той ще бъде на върха, когато изживеете заедно сексуалната наслада. Мъжът е лидер по природа или се стреми да бъде такъв. Поддържай самочувствието му в работата, живота, любовта.
5. Вдъхновявай го. Мъжката натура е на завоевател, ловец. Поддържай еротиката между вас. Еднообразието води до безразличие и скука. Измисляй нови сексизненади.
6. Бъди майка за него, без да му се налагаш. Повечето мъже вечно търся майчината ласка. Приласкай го, но с такт.
7. Открийте най-съкровените му желания. Мъжете обичат сексуалните фантазии и фетишизма. Ако той не ги споделя с теб, значи ги споделя с друга (или поне мечтае затова). Бъди неговият изповедник и той ще ти отдаде душата и тялото си.
8. Всички мъже са пораснали момчета. При някои господа това е очевидно. При други това чувство е дълбоко заключено. Но всички те обичат играчките. И ако в даден момент се почувстваш като кукла, не се сърди, а си поиграй с него.
9. Нека бъде твоят герой. Възхищавай му се и той ще ти бъде предан. Мъжът не обича думата “герой”, но ако му покажеш, че го чувстваш такъв, той ще се гордее с теб, защото ласкаеш мъжкото му его.
10. Гълтайте Направи го поне веднъж. За повечето мъже да преглътнеш след орален секс е физическа радост и духовен символ, знак за по-голяма близост. Ако ти е неприятно, отложи го за друг път с някого, за когото смяташ, че си заслужава.
 
Източник
« Последна редакция: януари 13, 2010, 20:22:34 от Bulechka™ » Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #118 -: януари 14, 2010, 14:13:32 »

понеже наскоро направихме 3 год и 6 мес откакто сме заедно реших да изненадам приятеля ми...направих специална вечеря купих бяло вино за 40 лева (беше много хубаво и не оставихме и една капка в бутилката ) свещи и направих надпис ОБИЧАМ ТЕ с големи букви формат А4 направих ги червени (може с фолмастери и тем подобни каквото имате под ръка) едната на секцията другата на пердето закачена третата на др място и така докато свършиха музика от компютъра и светлинните ефекти също..прибра се вечерта от работа малко преди полунощ  и като влезе в стаята не мога да ви опиша каква физиономия изкара ( в добрия смисъл) направо остана без думи...защото изобщо не очакваше да му направя нещо подобно smile  danceg
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 26, 2010, 16:07:41 »

Ние на 14 февруари имаме годишнина от годежа, освен самия празник Sunshine
Едната изненада, която съм му замислила (макар че не е въобще романтична) е да му подаря билет за концерта на AC/DC. Все пак целта на една изненада е да се хареса на изненадания smile Но мисля и да поръчам някоя малка, готина тортичка и да си купя някакво секси бельо (аз вкъщи имам, но съм решила да е нещо ново, затова). Свещи, вино, приглушена светлина и хубава музика.
Ако имате идеи за още нещо, приемам blum
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines