Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 12:31:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо тънката талия привлича мъжете?  (Прочетена 39007 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 15, 2007, 17:50:13 »

не е ли идеята и в действителност да си има такава талия? или аз не ви разбирам правилно?

Точно за това говорим!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 15, 2007, 17:51:35 »

В началото на тази тема всъщност исках да кажа че мужете най-често се кефят на тънки талии,защото подчертават гръдната обиколка и ханша.А когато на тънката талия отговаря и тесен ханш,повярвайте ми никой не гледа точно талията!  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 15, 2007, 18:23:08 »

В началото на тази тема всъщност исках да кажа че мужете най-често се кефят на тънки талии,защото подчертават гръдната обиколка и ханша.А когато на тънката талия отговаря и тесен ханш,повярвайте ми никой не гледа точно талията!  girl_wink

Така си е!!!
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #18 -: януари 15, 2007, 19:22:00 »

В началото на тази тема всъщност исках да кажа че мужете най-често се кефят на тънки талии,защото подчертават гръдната обиколка и ханша.А когато на тънката талия отговаря и тесен ханш,повярвайте ми никой не гледа точно талията!  girl_wink

Така си е!!!
Нещата според мен са комплексни. Бюст, талия, ханш, дълги и прави крака, устни, очи....Мъжете забелязват всичко!
 Излъчването също е много важно. Познавам закръглени дами, които са невероятно чаровни! Красотата и перфектната фигура са преходни, но чара и излъчването са за цял живот!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 15, 2007, 19:27:58 »

Излъчването също е много важно.
................................................. ................................................. .. Красотата и перфектната фигура са преходни, но чара и излъчването са за цял живот!

Така е, за пореден път съм абсолютно съгласна с теб!!! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 15, 2007, 19:31:05 »

А ето и още нещо:

"Красотата не е даденост! И не е преимущество!Тя е дар, който трябва да пазим и да усъвършенстваме, защото е преходна и когато отмине, трябва да притежаваме друго нещо, което да ни прави красиви!!!"

П.П. Оставям на вас да решите за себе си какво/кое е това нещо!!! girl_wink
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #21 -: януари 16, 2007, 20:40:12 »

Като че ли ми се искаше и господата да кажат нещо по въпроса...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 16, 2007, 20:45:53 »

Като че ли ми се искаше и господата да кажат нещо по въпроса...

Дааа, би било чудесно!!! Ама те, господата, къде се изгубиха??? look
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #23 -: януари 17, 2007, 12:16:39 »

Тук е момента да се включа и аз  look Темата е много готина, а и засяга моите интереси и хоби, а именно актовите красиви фотографии на тела, модели и т.н. Имам си няколко любимки, на които им се възхищавам и говорим ли за тънка талия, няма как да не спомена и не ви покажа Ребека Ромийн Стамос. За първи път ми направи впечатление като Мистик в един от онези филми за мутантите.... как се казваше забравих....  pleasantry
Оттогава имам нейни невероятни снимки и ще ви покажа какво според мен е наистина уникално тяло. Съгласна съм с Фийби, че определено тънката талия подчертава бюста и ханша. Освен това тънката талия предполага и по-грациозна походка  girl_in_love А в днешно време смятам, че мъжете (поне моят) си падат по хубавите дупетаsmile естествено ако имаш тънка талия, вирнатото и изпъкнало дупе изглежда невероятно просто. Подчертава се някак (както каза Фийби  look ).
Бюста .... не мисля, че повечето мъже гонят силиконовия бюст. Поне в моето обкръжение с приятелите ми сме стигали до извода, че предпочитат нормален, стегнат бюст.  pleasantry
Но определено талията е едно от нещата, които привлича погледа. Разбира се не конкретизирам някакъв определен тип красота. Имам толкова приятелки и познати, които не могат да се похвалят с уникални мерки или красиви лица, но пък са достатъчно чаровни, знаят това и изглеждат по-красиви дори от момичетата по списанията  pleasantry


* romijn4.jpg (26.32 KB, 300x382 - видяно 594 пъти.)

* mystique.jpg (14.75 KB, 303x376 - видяно 583 пъти.)

* mystique_rebecca_romijn.jpg (93.59 KB, 640x480 - видяно 608 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 17, 2007, 12:31:42 »

Ооо, да!!! Съгласна съм с теб!!! good
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #25 -: януари 19, 2007, 11:41:34 »

http://www.metacafe.com/watch/137873/incredible_legs_incredible_worker/  sarcastic
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 19, 2007, 12:36:17 »

 crazy

Много е вярно!!! sarcastic
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 19, 2007, 16:31:48 »

Тъъъъй разбира се че харесваме тънката талия. Не екстремnи ситуации като рекорда, май беше 20см.

[edit]
38см. -> рекорда на гинес
[/edit]

Но който и да питате /изключваме патологичните случаи/ тънката талия не е самоцел. Красотата на жената винаги е била комплексно понятие и е различно както за всяка епоха, така и а всеки мъж, че даже и жена Wink

Стройното и стегнато тяло като цяло в комбинация с хубаво лице било винаги моя идеал. А пък ако има и ум в главата съвсем  dirol
« Последна редакция: януари 19, 2007, 16:37:45 от al_stoev » Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #28 -: януари 19, 2007, 16:33:32 »

Тъъъъй разбира се че харесваме тънката талия. Не екстремnи ситуации като рекорда, май беше 20см.

Но който и да питате /изключваме патологичните случаи/ тънката талия не е самоцел. Красотата на жената винаги е била комплексно понятие и е различно както за всяка епоха, така и а всеки мъж, че даже и жена Wink

Стройното и стегнато тяло като цяло в комбинация с хубаво лице било винаги моя идеал. А пък ако има и ум в главата съвсем  dirol
Най-после мъж се включи в темата и то с перфектен отговор!  good 10x
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 19, 2007, 16:34:36 »

Тъъъъй разбира се че харесваме тънката талия. Не екстремnи ситуации като рекорда, май беше 20см.

Но който и да питате /изключваме патологичните случаи/ тънката талия не е самоцел. Красотата на жената винаги е била комплексно понятие и е различно както за всяка епоха, така и а всеки мъж, че даже и жена Wink

Стройното и стегнато тяло като цяло в комбинация с хубаво лице било винаги моя идеал. А пък ако има и ум в главата съвсем  dirol
Най-после мъж се включи в темата и то с перфектен отговор!  good 10x

Точно щях да кажа същото!!!

Браво, al_stoev Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines