Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:50:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо тънката талия привлича мъжете?  (Прочетена 38999 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #30 -: февруари 05, 2007, 15:33:51 »

 Bravo Al_Stoev, моите поздравления за експертното мнение  good
Ти сега ..... трудно е да се намери хубаво лице в комбинация с невероятно тяло, а пък ти ми говориш да има и ум в главата  pleasantry Това са адски редки породи  biggrin
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #31 -: февруари 05, 2007, 19:15:06 »

Оо, а пък аз си имам много хубава талийка и плоско коремче ( pardon скромничка съм, знам  crazy ), и малък ханш, ако ме снимат от ханша нагоре, аха аха модел ще ставам. Ама крачката ми какви са пухкавииииииии - това винаги ми е било голямата мъка  cray. И най-кофтито в цялата работа е, че  повечето жени са със слаби и пропорционални долни крайници, и съвсем изглеждам не на място сред другите.
Това много ме дразнеше в тинейджърските години, но май се приех вече  dance пък и нали си имам мъж, хахаха, за къде да съм хубава по-нататъка. Маитапче  dirol
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #32 -: февруари 05, 2007, 19:54:00 »

Ми то и аз съм тип "амфорка"-имам (ох, имах  cray) супер тънка и оформена талийка, ама надолу-арабската мечта в действие  blush Утешавам се с мисълта, че това уж било женствено и много секси, но и то какво ли да направя-и да отслабна, навсякъде другаде мога да смъкна, ама задника оставааа  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 05, 2007, 20:04:34 »

Аз съм, с почти идеални мерки 96-66-96 (ама колко съм скрома) blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 05, 2007, 21:36:41 »

Моята фигурка е спортна-атлетична.Талийката ми за съжаление не е много тънка обаче един килограм да сложа и точно там се лепва!Иначе за другите части на тялото си нямам забележки! girl_wink blum
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 05, 2007, 21:58:00 »

Ми то и аз съм тип "амфорка"-имам (ох, имах  cray) супер тънка и оформена талийка, ама надолу-арабската мечта в действие  blush Утешавам се с мисълта, че това уж било женствено и много секси, но и то какво ли да направя-и да отслабна, навсякъде другаде мога да смъкна, ама задника оставааа  crazy
Ох, и аз съм така! sad Приятелят ми казва,че няма нищо по-женствено от широкия ханш,но...въпреки това аз не си го харесвам! cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 05, 2007, 22:10:13 »

Цитат
... обаче един килограм да сложа и точно там се лепва...

Ееех, аз и по този въпрос съм късметлкийка, почти не качавам там, а и да кача мога да го сваля много лесно!!! Curtsey
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 05, 2007, 23:24:11 »

Цитат
... обаче един килограм да сложа и точно там се лепва...

Ееех, аз и по този въпрос съм късметлкийка, почти не качавам там, а и да кача мога да го сваля много лесно!!! Curtsey
Защото си на 25 :girl_wink:То и аз като бях на толкова ядях като луда и нищо не лепвах,даже си бях кльощава,но към 29 като качих 10 кг и оттогава няма мърдане.Добре че ги разпределям равномерно по цялото тяло та няма проблем.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 06, 2007, 18:57:01 »

Цитат
... обаче един килограм да сложа и точно там се лепва...

Ееех, аз и по този въпрос съм късметлкийка, почти не качавам там, а и да кача мога да го сваля много лесно!!! Curtsey
Защото си на 25 :girl_wink:То и аз като бях на толкова ядях като луда и нищо не лепвах,даже си бях кльощава,но към 29 като качих 10 кг и оттогава няма мърдане.Добре че ги разпределям равномерно по цялото тяло та няма проблем.

Може би си права, но според мен, всичко си е генетично, все пак!!! girl_wink good Curtsey
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #39 -: февруари 06, 2007, 19:11:35 »

Гени, начин на живот, възраст- всичко си има значение за талията. И аз взех да забелязвам че напоследък като цяло не съм качила килограми, но талията ми е взела да се отпуска. А преди и без спорт и фитнес, нямах никакви проблеми...Не ми се мисли какво ме чака. shok
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #40 -: февруари 06, 2007, 19:16:21 »

Оо, изобщо не мисля, че е генетично, и мама и татко са едрички (особено мама е била така цял живот) и аз вообще не приличам на тях (справка - снимките ми от Маями с мама  Blush). Последната година качих 7кг (заради лекарство), но сега спрях лекарството (заради бебчо) и съм почнала да отслабвам, въпреки бременността и липсата на гадене. Нормално си тежа около 53кг на 164, а мерките са б/т/х 89/62/84. Крачката ми обаче, все едно не са за моето тяло и сега като  си загубя плоското коремче и ще заприличам на бъчвичкаааааааа  ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 06, 2007, 19:21:08 »

Моят ген е изключително добър /не се хваля/.Аз съм била спортистка на високо ниво и са ми правили мускулна биопсия и ми е изследвана мускулната тъкан.Не съм и дебела.Водя много динамичен начин на живот от много години.Просто исках да кажа че след 30,даже вследствие акцелерация вече и към 28 метаболизма  е различен.Казвам го като човек който е много добре запознат с човешката анатомия и физиология.Освен че метаболизма е забавен,започват и процеси на стареене.Талията е едно от много трудно поддържаните места в човешкото тяло.Както и задните части /musc.gluteus maximus i minimus/Това са мускули,които генетично са предразположени къмотслабване.За себе си отчитам като недостатък или по скоро слабост,че не взимам мерки с храненето /преди ядях много и нямаше проблем,но сега вече не е така/
Така че определено не е до гена!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #42 -: февруари 06, 2007, 20:22:16 »

С лишения и упражнения може да се постигне добра форма, но структурата на човек също си има значение- някои са по-едрички, други са високи и слаби. Родителите ми са едрички, но пък брат ми и дядо ми са толкова слаби, че каквото и да ядат нищо не качват- нито около талията, нито някъде другаде. Така че определено гените си имат значение. Дори и да ни се иска много, не сме родени всички с предразположение към идеална фигура- на някои ни се налага да поработваме повече за да изглеждаме добре.
« Последна редакция: февруари 06, 2007, 20:25:39 от didibaby » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #43 -: февруари 06, 2007, 21:10:59 »

Откровено да си кажа, упражненията изобщо не ми помагат - колкото повече спротувам,  толкова повече ми се яде и като краен резултат напълнявам. Само за справка - когато пристигнах в Щатите качих 13 кг с ежедневно ходене на фитнес, като съм стояала с часове в залата. Оттогава намразих фитнеса и сега освен да побягвам няколко пъти в годината, това ми е движението. При мене много значение има начина на хранене, аз почти не ям месо и тежки храни и не мога да ям ядене без зеленчуци. Големите ми провинения са хлябът и шоколадът, консумирам и двете във фантастични количества, но в комбинация със зеленчуци (мм, хляб, маслинки, краставички и домати - това звучи като идеална вечеря). Сосове, кетчупи, майонези, масло, олио и други "пълнители" почти  не ползвам и според мене това ме спасява да заприличвам на гените си.

Съгласна съм с Фиби за намаляването на метаболизма, това разбира се е научно доказано.

Съгласна съм и с Диди, че някои от нас трябва да полагат повече усилия, но пак казвам, моето лично мнение е, че и човек с перфектен ген, ако се тъпче пак ще напълнее. Няма такъв филм, като аз много ям ама вижте как не пълнея. Бях писала някъде как имам един  приятел дето и в Амеркиа не можа да надебелее, въпреки хамбургерите, лошата храна и "многото" дето бил ядял. На мене ми омръзна да го слушам и му казах точно как да преяжда и ако искате вярвайте, но момчето  качи 12 кг  само за 2 месеца!!! Ако беше до гени, още да си е слаб. 
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #44 -: февруари 06, 2007, 21:14:44 »

silverarrow, и аз май колкото повече спортувам, толкова повече започвам да ям. И съм много съгласна, че захарта и тестените изделия са най-големите врагове на добрата фигура.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines