Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:13:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЕВИЦИ И ПЕВЦИ...  (Прочетена 186614 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 06, 2007, 21:43:08 »

Ами Малена не останах с впечатление, че Преслава ти е приятелка laugh
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 07, 2007, 08:33:26 »

Ами Малена не останах с впечатление, че Преслава ти е приятелка laugh
Правилно ти е впечатлението но неправилно си разбрала, прочети ми постинга още 5-6 пъти и може и да го разбереш  laugh
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 22, 2007, 09:59:31 »

На нашата сватба беше Валя Балканска. Усещането беше невероятно.  shok Когато влезе и запя, всички изтръпнахме.
Беше доста трудно с уговорката, защото тя не пее по сватби, обаче за щастие е приятелка на наши роднини.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 22, 2007, 13:25:02 »

На нашата сватба беше Валя Балканска. Усещането беше невероятно.  shok Когато влезе и запя, всички изтръпнахме.
Беше доста трудно с уговорката, защото тя не пее по сватби, обаче за щастие е приятелка на наши роднини.
Аз само като видях на снимките, че е пяла на сватбата ви и настръхнах, а ако бях там  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Поздравявам ви за избора и за изненадата към гостите!  good
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 22, 2007, 15:42:10 »

Благодаря ти Миме, аз да си призная и някоя сълза пуснах като запя. cray Просто нямам думи. girl_in_love
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #35 -: юни 22, 2007, 16:19:44 »

На нашата сватба беше Валя Балканска. Усещането беше невероятно.  shok Когато влезе и запя, всички изтръпнахме.
Беше доста трудно с уговорката, защото тя не пее по сватби, обаче за щастие е приятелка на наши роднини.

Браво  Bravo, това е нещо, което много бих оценила!!!

Да ви кажа честно на мен ми се струва, че ако поканят Преслава всички гости ще гледат нея и вниманието няма да бъде насочено към булката laugh

Зависи от булката... при мене такъв проблем нямаше  girl_wink

Според мен чак толкова пари не си струва за няколко песнички....... А наистина ако пеят повечко и се обръща на концерт. А все пак ВИЕ сте централните фигури.......

Аз гледам на нещата така - получавам мой личен концерт, само за мене и моят съпруг (+ шепа гости). Кога друг път ще можем така? Ако можех да си поканя Енрике Иглесиас щях...
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 28, 2007, 17:38:09 »

Момичета имаме си вече и фолк певицал След толкова уговорки коя е заета коя е в почивка тогава коя си прави еди какви си процедури направо щях да откача hysteric И така певицата е Вероника
Ако някои се интересува мога да дам пълно инфо за всички певици на паинер цени ангажименти  girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 28, 2007, 17:45:19 »

браво че след всички трудности сте намерили Bravo
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 28, 2007, 19:19:16 »

Момичета имаме си вече и фолк певицал След толкова уговорки коя е заета коя е в почивка тогава коя си прави еди какви си процедури направо щях да откача hysteric И така певицата е Вероника
A kоя в Вероника..... blush blush blush
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #39 -: юни 28, 2007, 19:55:46 »

аз мога да кажа за ЦВЕТЕЛИНА!тя ни пя на бала.страхотно пее на живо!!!за хонорара й-от кувертите ни отделиха по 8лв.на човек за нейния хонорар.а бяхме около120,130 човека.пя цяла вечер! good good good good good good
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 28, 2007, 22:19:56 »

Момичета имаме си вече и фолк певицал След толкова уговорки коя е заета коя е в почивка тогава коя си прави еди какви си процедури направо щях да откача hysteric И така певицата е Вероника
A kоя в Вероника..... blush blush blush

Хубав въпрос... Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 29, 2007, 10:10:42 »

ето я:


* вероника1.JPG (11.15 KB, 243x284 - видяно 4296 пъти.)
Активен
pampolinka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #42 -: август 16, 2007, 13:25:12 »

Здравейте, момичета! Не е вярно, че ако поканиш на сватбата си певица, ще се превърне в концерт. Сестра ми се жени февруари и пя Ивана - беше уникално! Не само пя, прави разни игри, хвърлянето на букета и разни други нещица. Вярно взе много парички 6500лв  Oh my ...  но пя 2,30ч  Bravo Ние с приятеля ми мислим да каним Преслава - той е повече за нея, а и е от нашия град и тате се познава с нея, а аз обожавам Глория, ама ако мисе надува, както прави по принцип, би ми съсипала настроението  cray в най-големия ден. Някой бил ли е на участие на Глория на сватба???

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: август 16, 2007, 13:46:58 от maria_lakova » Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 16, 2007, 13:52:10 »

Ние с мама и тате обмисляхме да поканим Николина Чакърдъкова , но се оказа в последният момент , че сме забравили за това ни намерение и така си останахме само ди джей!!! Wink
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 17, 2007, 19:41:19 »

Ние на 08.09.09 бяхме на сватба и Графа изпя 4-5 песни smile Получи се много весело  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines