Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:45:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЕВИЦИ И ПЕВЦИ...  (Прочетена 186603 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #120 -: януари 27, 2012, 23:00:50 »

Известните певци си имат сайтове в интернет, защо не потърсиш опциите за контакт с него директно?
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 28, 2012, 08:23:06 »

Да се включа и аз в темичката smile
И ние ще си имаме певица- Росица Пейчева,беше в Виевската фолк група,
а сега пее самостоятелно smile Много се радваме
Някои бил ли е на сватба с нея ?? smile smile Wink
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #122 -: март 08, 2012, 22:31:54 »

На мен ми дадоха следните цени сега:

Нина Николина 4000лв
Нина Николина + Калин Вельов = 6000лв
Тони Дачева + Илия Ангелов = 5000лв

Струва ми се много, при положение, че не съм кой знае каква фенка.  nea

Някой знае ли цени или контакти на Невена Цонева?

А на Десислава тарифата за сватби?
Активен
vanesska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #123 -: август 20, 2012, 05:52:35 »

Здравейте.На нашата сватба ще пее Надя Казакова.Май месец бях на нейна сватба и останах много очарована.Голям купон прави с този глас.
Активен
inkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #124 -: март 11, 2013, 21:01:07 »

Здравейте момичета!

Някой има ли информация за цени за следните певци: Графа, Любо, Орлин Павлов, Дичо? И има ли възможност да се ангажират за 30 мин само, не искам по-дълго, не искам да си превръщам сватбата в концерт  crazy

Благодаря предварително!

Поздрави!!!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #125 -: март 11, 2013, 22:12:57 »

Здравейте момичета!

Някой има ли информация за цени за следните певци: Графа, Любо, Орлин Павлов, Дичо? И има ли възможност да се ангажират за 30 мин само, не искам по-дълго, не искам да си превръщам сватбата в концерт  crazy

Благодаря предварително!

Поздрави!!!
Много пъти клиенти са ме питали, дали мога да ангажирам или да предложа артист- изпълнител (певец) само за 30 мин. да изпее само няколко песни...и ако може на половин цена smile Повечето артисти отказват подобен ангажимент, особено петък, събота и неделя и в разгара на сватбения сезон (от месец май до октомври). Евентуално някой може да се съгласи на подобна халтура, само ако това му е 2-ро участие за вечерта и някъде наблизо до основния ангажимент, който е поел за съответната дата и място.Това го пиша от личен опит, надявам се да съм бил полезен.
Активен
inkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #126 -: март 12, 2013, 21:55:06 »

djdimi, благодаря ти за отговора! Знам, че това е така и наистина не става въпрос за парите, просто смятам, че една такава гост звезда е добре да дойде, да подгрее гостите с 5-6 песни и да си тръгне, оттук изхождам smile

Знам, че е малко трудно това да се случи, именно заради аргументите, които ти изложи. И все пак, ако имаме късмет, може и да се случи...
Активен
velizar_delev
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #127 -: април 08, 2013, 22:25:08 »

Здравейте,
може ли някой да ми каже актуален хонорар на Иван Дяков.Благодаря предварително:)
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #128 -: април 10, 2013, 21:07:32 »

Здравейте smile Някой бил ли е на сватба, където да е бил поканен известен певец и да е останал очарован? Чакам предложения, защото сме блокирали и не можем да измислим. Искам някой, който да направи купон, да се спукат хората от танци.. А не да дойде да попее, хората да седят като на концерт и да си тръгне. Говорим за поп и поп-фолк изпълнители, но с лекото уточнение, че 10 хил лв не ни се дават. Следователно отпадат най-най- очевидните и популярни такива.... HELP!   huhhuh.gif
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 07, 2013, 10:08:53 »

Актуална информация за изпълнителите в Пайнер - http://woman.hotnews.bg/static/uploads/content/32/1014176_539408662793498_1830011849_n.jpg
Активен
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #130 -: август 15, 2013, 09:51:58 »

Здравейте smile Някой бил ли е на сватба, където да е бил поканен известен певец и да е останал очарован? Чакам предложения, защото сме блокирали и не можем да измислим. Искам някой, който да направи купон, да се спукат хората от танци.. А не да дойде да попее, хората да седят като на концерт и да си тръгне. Говорим за поп и поп-фолк изпълнители, но с лекото уточнение, че 10 хил лв не ни се дават. Следователно отпадат най-най- очевидните и популярни такива.... HELP!   huhhuh.gif

Да! При нас бяха Гъмзата и Илия Илиев. Беше шеметно...хората не можаха дъх да си поемат от танци smile Като и бяхме казали да няма чалга! smile
Активен
momina_sulza
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #131 -: март 19, 2014, 12:33:00 »

Моля препоръчайте някоя поп група за сватбено тържество ... изчетох всичко по темата , но се разсиква главно фолк индустрията .Благодаря ви.Ако знаете и хонорари , моля пишете ми на лично ... много искам някоя поп банда да свири и пее на сватбата ни
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 18, 2014, 13:47:11 »

Здравейте на всички,

Аз също се колебая дали да наема бенд за сватбата ни в София догодина, но първо трябва да намеря такъв на достъпни цени. smile Търся "не - чалга" бенд, които да се справят с хора, ретро, по-новите поп хитчета по радиото. Някой има ли предложения? Изглежда не е много типичен избор за София и информацията е оскъдна.

А като споменавате за Гъмзата и сие, някой може ли да пише тук (ако не е проблем) или на личен за какъв хонорар става въпрос? Подозирам, че е извън рамките на моето определение за "разумно", но все пак...  pardon
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #133 -: август 18, 2014, 15:56:20 »

Преди години във Варна имаше такава формация и беше страхотно, но за съжаление се пръснаха и заминаха за чужбина да работят.
Активен
iva87
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 18, 2014, 16:56:33 »

Здравейте smile Някой бил ли е на сватба, където да е бил поканен известен певец и да е останал очарован? Чакам предложения, защото сме блокирали и не можем да измислим. Искам някой, който да направи купон, да се спукат хората от танци.. А не да дойде да попее, хората да седят като на концерт и да си тръгне. Говорим за поп и поп-фолк изпълнители, но с лекото уточнение, че 10 хил лв не ни се дават. Следователно отпадат най-най- очевидните и популярни такива.... HELP!   huhhuh.gif
На нашата сватба, бяха Ашли, Ангел, Джина Стоева и Ивена.Всичките направиха страхотен купон, Ангел определено се открои (може би заради по-купонджийските му песни или заряди това, че беше един от първите), но вдигна хората от раз. danceg





Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines