Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:39:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЕВИЦИ И ПЕВЦИ...  (Прочетена 186601 пъти)
 
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #105 -: юни 16, 2010, 12:16:06 »

Била съм на сватба на която пя Николина Чакардъкова. Беше много добро smile А беше си взела и едни танциори в народни носии, които ни помагаха с хората божествено smile


Само едно питане имам: Фолклорните изпълнители как се свързваш с тях и ги наемаш
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 16, 2010, 17:47:08 »

Била съм на сватба на която пя Николина Чакардъкова. Беше много добро smile А беше си взела и едни танциори в народни носии, които ни помагаха с хората божествено smile


Само едно питане имам: Фолклорните изпълнители как се свързваш с тях и ги наемаш
Обръщаш се към компанията, която им издава песните ! В гугал като чукнеш името винаги излиза певеца към коя компания е !  good
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #107 -: юни 17, 2010, 10:40:22 »

smile Абе не става баш така. Искам да открия нещо за Бойка Дангова. Някой има ли впечатления, има ли информация, ей такива неща.

Активен
stefff
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #108 -: юни 28, 2010, 20:38:15 »

smile Абе не става баш така. Искам да открия нещо за Бойка Дангова. Някой има ли впечатления, има ли информация, ей такива неща.


Попитайте в радио Сигнал +,те могат да ви свържат с нея.
Wink
А! И ето къде се подвизава изпълнителката ресторант в София good - *В четвъртък, петък и събота в ресторанта свири оркестър и пее народната певица Бойка Дангова.) Казва се ресторант Градина.
« Последна редакция: юни 28, 2010, 20:46:56 от stefff » Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #109 -: юни 29, 2010, 09:47:02 »

Попитайте в радио Сигнал +,те могат да ви свържат с нея.
Wink
А! И ето къде се подвизава изпълнителката ресторант в София good - *В четвъртък, петък и събота в ресторанта свири оркестър и пее народната певица Бойка Дангова.) Казва се ресторант Градина.
good ако трябва да съм честа аз именно в това заведение съм добила впечатление от нея, но някак си не си го представях да ида в почивката и да я занимавам smile но май така е най-сигурно!
благодаря стеф!
Активен
Злате
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #110 -: юли 13, 2010, 17:38:25 »

И на мен Николина Чакардъкова ми е влязла в главата, и съм си навила на пръста, ама има мноого време до тогава, но определено ми е първа в списъка   good Понеже от моята страна родата спада към македонските корени и затова исках точно нея.
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #111 -: юли 14, 2010, 09:38:45 »

И на мен Николина Чакардъкова ми е влязла в главата, и съм си навила на пръста, ама има мноого време до тогава, но определено ми е първа в списъка   good Понеже от моята страна родата спада към македонските корени и затова исках точно нея.
Злате, няма да сгрешиш с Николина. Много хубаво се представя, само човек да има пари  good
Активен
Злате
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #112 -: юли 14, 2010, 15:25:47 »

Ами сега като установих че неискам да давам куп пари за рокля, ще насочим финансовите средства в друга насока, и музиката е идеалното място  good Мерси за препоръката!
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #113 -: юли 15, 2010, 12:19:04 »

Имам контакти и хонорари на Николина , който се интересува да ми пише на лични ще му ги дам ...
Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 12, 2010, 01:01:23 »

някой да е бил на сватба, на която са свирили Гъмзата и професора? Много се чудим, най- вероятно ще направят супер купон
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 12, 2010, 08:46:08 »

Аз съм била! Страхотни са, наистина правят страшен купон  good
Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 12, 2010, 15:37:05 »

а какви парчета свирят с най- голямо желание? При разговора с тях са казали, че ако сватбата им хареса могат да свирят и 10часа без прекъсване. Чудим се кой е техния любим стил и дали ще си пасне с този на нашите гости
Активен
danita80
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #117 -: август 24, 2010, 15:58:46 »

На сватбата на сестра ми пя Бойка Дангова.Препоръчвам я за сватби и всякакви събития-страхотен глас,репертоар и излъчване.Ако някой има нужда от подобни услуги може да ми пишете на мейла имам вече връзка с нея и още няколко популярни имена,ще ви кажа и хонорарите,които не са много високи,ако не са от муз.компания.Мога да отговарям и на други въпроси,така че пишете good
[email protected]
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 26, 2011, 22:37:28 »

Няма да пропусна да споделя,колко очарована останах от Янко Неделчев и Поли Паскова. Страхотни изпълнители с страшно богат репертоар. Поли Паскова пее всички стилове и жанрове и то много добре. От сръбско до каквото се сетите. И двамата направиха страхотен купон на една сватба и гостите определено бяха видимо щастливи и доволни. Не слушам македонска музика и може би затова бях предубедена за тези изпълнители,но сега определено съм им фенка.  yahoo
Активен
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #119 -: януари 27, 2012, 12:04:32 »

Здравейте! Интересува ме някой присъствал ли е на сватба където е имал участие Васил Найдено през последната година /видях писаното по-рано във форума/. Имате ли представа за хонорар, допълнителни условия  и т.н.Предварително Ви благодаря!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines