Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:06:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЕВИЦИ И ПЕВЦИ...  (Прочетена 186642 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 22, 2007, 23:06:33 »

Здравейте, видях споменат хонорарът на Райна. Бих искала на сватбата ми да поканя Райна и Константин, но не знам от къде да се сдобия с информация за хонорарите им и съответни как бих могла да ги ангажирам за конкретната дата.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #61 -: ноември 23, 2007, 10:18:58 »

 Звънни в Пайнер. Там сигурно ще ти дадат информацията която искаш. smile
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #62 -: ноември 26, 2007, 08:08:44 »

Канарите са 10 000 лв. , !!! smile

Aз пък за "Канарите" знам, че на сватби на доса заможни хора не вземяат хонорар. Просто гостите им дават пари или като поръчват песни или като са се разувствали:)
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 26, 2007, 11:05:20 »

На нашата сватба пя Тихомир Димитров - Кептъна от MusicIdol с неговата група.
Момчето е основно лице на пиано бара -Smiles в София.
Стана страхотен купон.
Чалга на нашата сватба се пускаше към 4 сутринта/ преди да си тръгнем/
Иначе имахме и македонски орекстър.... Wink
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 08, 2008, 15:05:54 »

Имам една молба - видях на някоя от страниците, че някоя от вас е поканила Йорданка Христова и Васил Найденов. Той е НАЙ-НАЙ-ЛЮБИМИЯ ми певец, надали ще има по-щаслива от мен, ако той присъства на сватбата ми. Моля, ако знаете тел.за контакт с негови мениджъри или който там отговаря за ангажиментите му да ми каже.МОЛЯЯЯЯ ВИииииии! А ако си спомняти и хонорара още по-добре! Ще бъда благодарна за всякаква информация, не само за него и др.естрадни певци може. Благодаря!
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 28, 2008, 10:32:01 »

ООООФФФФФФФФ, никой ли не знае нищо по въпроса с естрадните певци???Моля помогнете!!
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #66 -: февруари 28, 2008, 10:45:56 »

TediDS  мога да ти дам телефоните на един импресарио и от него можеш да получиш пълна информация  в лични ще ти изпратя телефоните му .
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 28, 2008, 10:59:42 »

MALENA разбрах, че знаеш повечето хонорари на фолк певиците, а знаеш ли колко взема Анелия? Благодаря ти предварително!  give_rose
Активен
polly_84
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #68 -: февруари 29, 2008, 19:34:17 »

Много искам и на моята сватба да пее някоя фолк певица,например Ивана и днес звънях до Пайнер да питам за хонорарите на някои от тях и да ви кажа много се разочаровах  Плачещо момиче космически са,просто не си заслужава за час и половина да им платиш такава сума..затова решихме с милото да поканим една от нископлатените и някой оркестър..може така да стане и по-забавно Party time
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 29, 2008, 23:12:48 »

MALENA разбрах, че знаеш повечето хонорари на фолк певиците, а знаеш ли колко взема Анелия? Благодаря ти предварително!  give_rose

Анелия взима 4000 за един час + транспорт и нощувка. Обади се в Пайнер и ще получиш инфо.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 01, 2008, 12:02:24 »

Момичета, тъй като слушам БГ Радио и там рекламират, че могат да ти осигурят всички БГ певци. http://www.bgradio.net/article207.html
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 06, 2008, 19:03:00 »

Момичета за координати за фолк певици можете да звъните на Планита Хера . Това е Сватбена Агенция на Пайнер . Там ви уреждат и ще ви кажат какви са цените за всяка певица.  WWW.HERABG.COM
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 06, 2008, 19:06:50 »

Между другото от опит ще ви кажа ,че фолк певицата не е най доброто решение за една сватба . Скоро имахме сватба със Преслава и във един момент булката цели 3 ч стоя на концерт защото всички гости се струпаха около Преслава и не спираха да я снимат и да и се радват. Вярно е че направи голям купон но все пак в този ден булката трябва да е най важна. Това е нейния ден !
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 09, 2008, 17:10:39 »

Аз съм съгласна с  Nasi. И ние искахме да поканим някоя певица, която има смесен репертоар и пее и попфолк, и народно.Бяхме питали в Пайнер за Нелина, но хонорара беше огромен.Отказахме се и си наехме оркестър с певица.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 09, 2008, 22:39:49 »

Между другото от опит ще ви кажа ,че фолк певицата не е най доброто решение за една сватба . Скоро имахме сватба със Преслава и във един момент булката цели 3 ч стоя на концерт защото всички гости се струпаха около Преслава и не спираха да я снимат и да и се радват. Вярно е че направи голям купон но все пак в този ден булката трябва да е най важна. Това е нейния ден !


Всичко зависи от културата на гостите а и никой не пее по три часа а по един. При нас нямаше такъв проблем. То и алкохол не трябва да има че някои гости могат много да се напият и ....
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines