Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:44:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЕВИЦИ И ПЕВЦИ...  (Прочетена 186602 пъти)
 
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« -: януари 12, 2007, 01:04:59 »

За БГ "звездите" на поп-фолка и забавната музика. Даите съвети, препоръки (ако сте ходили на сватби кадето се пяли нЯкои от звездите) за да си изберем по-лесно певец и певица за сватбата.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #1 -: януари 12, 2007, 01:42:23 »

За попфолк звезди - поглед нямам; но Тони Димитрова пя на нашата сватба и беше супер!!!  yahoo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 12, 2007, 09:45:35 »

ох аз жообще не слошам фолк но много ми харесва Деси слава.И много ми се иска да изпее 1-2 песни на сватбата,но си представям какав хонорар имат фолк звездите girl_impossible
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 12, 2007, 11:04:34 »

За попфолк звезди - поглед нямам; но Тони Димитрова пя на нашата сватба и беше супер!!!  yahoo

И аз харесвам Тони Димитрова, много хубави песни има!!! Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 12, 2007, 11:09:48 »

 Майка ми има братовчетка която е певица а мъжът и музикант те ще са гости на  сватбата и са ми обещали от много време да изпълнят някои песни. Тя има много хубав глас и още повече, че е роднина ще се получи много добре.  Dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 12, 2007, 11:25:53 »

Майка ми има братовчетка която е певица а мъжът и музикант те ще са гости на  сватбата и са ми обещали от много време да изпълнят някои песни. Тя има много хубав глас и още повече, че е роднина ще се получи много добре.  Dance


Много хубаво!!! Браво!!! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 12, 2007, 14:36:07 »

Късметлийка си ти Iulia good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 13, 2007, 18:01:49 »

Късметлийка си ти Iulia good

Така си е! girl_wink
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 20, 2007, 10:14:59 »

Момичета ние си имаме вече певци за сватбата  yahoo  Васко кеца и Йорданка Христова, всичко с тях е уредено.
Е сега имам проблем само с фолк певицата и това е КОЯ ДА Е Преслава или Камелия? Ако някои ги е слушал на живо да сподели нещо за тях.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 20, 2007, 10:26:02 »

Момичета ние си имаме вече певци за сватбата  yahoo  Васко кеца и Йорданка Христова, всичко с тях е уредено.
Е сега имам проблем само с фолк певицата и това е КОЯ ДА Е Преслава или Камелия? Ако някои ги е слушал на живо да сподели нещо за тях.

Браво на вас! Сигурна съм, че ще се получи страхотна сватба са такива певци  good
А за фолк-певиците, аз бих избрала Преслава, защото като глас е пъти по-добра от Камелия, нищо че има по-малко песни! Камелия показва повече тяло отколкото глас, поне според мен  pardon
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #10 -: март 20, 2007, 10:42:05 »

Момичета ние си имаме вече певци за сватбата  yahoo  Васко кеца и Йорданка Христова, всичко с тях е уредено.
Е сега имам проблем само с фолк певицата и това е КОЯ ДА Е Преслава или Камелия? Ако някои ги е слушал на живо да сподели нещо за тях.

Браво на вас! Сигурна съм, че ще се получи страхотна сватба са такива певци  good
А за фолк-певиците, аз бих избрала Преслава, защото като глас е пъти по-добра от Камелия, нищо че има по-малко песни! Камелия показва повече тяло отколкото глас, поне според мен  pardon

 Абсолютно съм съгласна  good
Активен
sladuranka2
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #11 -: март 20, 2007, 10:44:42 »

Преслава разбира се - има страхотен глас, а Камелия на живо и без плейбека си грачи като гарга. То това певица ли е въобще?
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #12 -: март 20, 2007, 13:36:56 »

Слушала съм Преслава на живо и ше ти я препоръчам.... Момичето пее страхотно и на живо, а и е много симпатична и весела, което е важно.... така де придава настроение.
Виж за Камелия нишо не мога да кажа, на мен лично нешата на Преслава по ми харесват. Пък и тя пее и песни които не са нейни, аз като я слушах пя и на Лили Иванова и никак не беше зле.
Аз лично се опитвам да навия мъжа ми да изсвирят нещо, защото той е музикант, ама той казва че вече не му се свирило..... утрепах му музата.
Една от приятелките ми пее страхотно и ходи по уроци по пеене, та може и да изпее нещо... ще видим.
А след поредната чашка, кой знае ..... може да спретнем хор бодра смяна, и засмяна
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 20, 2007, 13:42:04 »

И аз съм за Преслава! good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #14 -: март 20, 2007, 15:10:47 »

Момичета ние си имаме вече певци за сватбата  yahoo  Васко кеца и Йорданка Христова, всичко с тях е уредено.
Е сега имам проблем само с фолк певицата и това е КОЯ ДА Е Преслава или Камелия? Ако някои ги е слушал на живо да сподели нещо за тях.
На мен лично Преслава ми харесва повече като гласови данни,Камелия на живо е sarcastic
На нашата свабта пя Илиян Михов и всички много го харесахме.
« Последна редакция: юни 06, 2007, 08:52:53 от vanis » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines