Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:21:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Уроци за първия танц!  (Прочетена 89663 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 15, 2007, 08:18:18 »

Супер!Благородно ви завиждам,при нас няма такива неща,какви ти уроци,какви ти латино танци...той,младоженеца си ги умее всички- знае две хора и си танцува посвоему Dancer ,хехехехе,важен е купона good
Маринка,а вие ще имате ли хора на сватбата?!?А тя всъщност в БГ ли ще е(извинете ме ако само аз нещо не съм доразбрала crazy )?
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #31 -: април 15, 2007, 08:33:48 »

А нашият младоженец и представа си няма от хора, но пък има желание да ги играе, така че аз нямам търпение, голямо шоу ще бъде!   :eu:  funnytooth

Ами нашата сватба е българо-американска, но ще е в София... Моята бъдеща свекърва и нейните приятелки обожават латино танци и са много добри, та трябва да ги включим и тях.  Dance Много се чудих за хората, тъй като мен не ме бива особено, а и имаме толкова гости-чужденци... но майка ми каза, че дядо щял да бъде много тъжен, ако нямаме поне 2-3 хора. Това реши въпроса, на този ден всички трябва да са весели, дори с цената на цирково представление от страна на двойката...  cap :eu: star
Активен
vlyubeni
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 01, 2007, 09:23:55 »

Ние ходим на уроци вече почти 3 месеца. И двамата сме еднакво интусиазирани и даже си направихме дансинг в една от стаите в къщи /изнесохме мебелите от нея/. До сега сме научили виенски валс, румба и бачата. Много е забавно и дори мислим да продължим да ходим на уроци и след сватбата, просто за удоволствие.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 01, 2007, 12:54:46 »

Ние ходим на уроци вече почти 3 месеца. И двамата сме еднакво интусиазирани и даже си направихме дансинг в една от стаите в къщи /изнесохме мебелите от нея/. До сега сме научили виенски валс, румба и бачата. Много е забавно и дори мислим да продължим да ходим на уроци и след сватбата, просто за удоволствие.

Искам и аззззззз! Плачещо момиче

Хайде варненки да спретнем една групичка и да ходим да се учим!!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #34 -: май 01, 2007, 18:04:57 »

Ние много искахме да вземем уроци по танци--т.е. само индивидуално с инструктор, който ще ни хореографира един прекрасен първи танц за сватбата. Но така и не ни остана време--аз в един град, той в друг, местене в нов апартамент, нова работа, и танците май ни останаха последната грижа...Така че ще трябва да импровизираме... pardon
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #35 -: май 01, 2007, 18:36:04 »

Ние много искахме да вземем уроци по танци--т.е. само индивидуално с инструктор, който ще ни хореографира един прекрасен първи танц за сватбата. Но така и не ни остана време--аз в един град, той в друг, местене в нов апартамент, нова работа, и танците май ни останаха последната грижа...Така че ще трябва да импровизираме... pardon

Нашата инструкторка предлага едночасови "crash" уроци точно за двойки, които не са намерили време за пълния курс, и много хора са доволни, че са успели да добавят по някоя и друга стъпка към танца... Защо не проверите за такава възможност преди сватбата? Тогава ще имате и нужда от малко развлечение!  good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #36 -: май 01, 2007, 18:50:04 »

Това е добра идея...след 3 седмици като се освободя от повечето си ангажименти, ще потърся такъв crash инструктор.
Активен
vlyubeni
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 02, 2007, 09:11:53 »

Ние също ходим на индивидуални уроци. Само ние двамата и хореографа.Много сме доволни. За всички от Стара Загора горещо препоръчвам нашия учител потанци.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 02, 2007, 09:17:10 »

адмирирам идеята за уроци по танци  good и не само за сватбата. По принцип танците са много разтоварващи и винаги са от полза Wink а и това си е вид спорт все пак  smile Ние с половинката трябва да си направим хореографията на първия танц (тоест не ние, а аз....   blum ) кога ще ми стигне време и за това......  nea
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 02, 2007, 12:11:28 »

Ние също сме решили да ходим на уроци по танци. Имаме още 3 месеца. Надявам се времето да е достатъчно поне за първия танц.
 Някой има ли представа къде можем да намерим хореограф в София?
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 02, 2007, 13:38:49 »

screwball squirrel,какви танци искате да учите и освен това индивидуални ли искате да са уроците?
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 02, 2007, 13:43:01 »

Танците, които трябва да научим са по музиката, която сме избрали - нещо като джаз, ама не съвсем.
Добре е да сме индивидуално, защото сме много вързани в краката, а аз съм и музикален инвалид blush.
А и не вярвам някой друг да иска да танцува на нашата песен laugh.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 02, 2007, 20:31:08 »

Помагайте с учители за София.... crazy
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 02, 2007, 20:37:03 »

Помагайте с учители за София.... crazy
ами аз зная доста, но почти всички са за латино танци (салса, меренге, бачата и т.н.) и водят групи, а не индивидуално  pardon
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 02, 2007, 20:42:20 »

На мен нещо не ми е ясно!
На уроци за първи танц не се ли ходи само ако танцът е танго,валс или нещо такова.Ако е обикновен блус-какво учите там?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines